Kripto Para

Bit2Me, 72 saatte 1 milyon katılımcıya ulaşmak için airdrop ile küreselleşiyor

İspanya’nın en büyük kripto şirketi Bit2Me, 2 Mart 2022’ye kadar Coinmarketcap’ta yayında olan devasa bir B2M Airdrop ile yeni fırlatma rampasını kutluyor.

bu Bit2Me Airdrop devam ediyor ve katılımcılara dağıtılan 8.000.000 B2M jetonunu görecek. Coinmarketcap. Airdrop 9 Şubat’tan 2 Mart 2022’ye kadar devam edecek. Pazardaki ilk 5 ayında 50.000’den fazla Kullanıcıya sahip olan B2M airdrop, İspanya’da en çok beklenen şeydir.

İlk Tanınan İspanyol Kripto Borsası

Dün, 16 Şubat, Bit2me, İspanya Merkez Bankası tarafından tanınan dünyadaki ilk borsa oldu ve İspanyolca konuşulan pazarda birincil kripto paketi olarak öncülük etti. Şirket, sadece 2 dakika 24 saniyede 3 turda satılan 23,7 milyon dolarlık ICO’nun ardından İspanyolca konuşulan ülkelerde zaten bir dev.

Garantili Kazananlar vs Seçilmiş Kazananlar

  • 2 Mart 2022’den önce Metamask’lerinde 8.888 B2M olan tüm katılımcılar garantili kazananlardır.
  • 2 Mart 2022’den önce en az 1 B2M’ye sahip tüm katılımcılar, Elmas ve Gümüş kazananlar için uygundur.
  • 2 Mart 2022’den önce ve sonra Metamask’lerinde en az 1 B2M olan tüm katılımcılar gelecekteki airdroplar için uygundur.
  • Bu ağlardan herhangi birinin sahipleri uygundur: Ethereum, Polygon (Matic) ve BSC

Coinmarketcap’a katılın

Tüm B2M sahipleri, B2M şeklinde ödüller kazanmak için airdrop’a katılabilir. Belirtilen basit adımları izleyerek Coinmarketcap(ve bu video) airdrop ile ilgilenen herkes katılabilir. Ekstra gereksinimler, katılımcıların kazanma şanslarını artırabilir ve hatta garanti edebilir.

8 Milyon B2M Ödülü

Airdrop ödülleri 4 farklı katmana ayrılmıştır: Golden 8, Diamond, Silver ve Bronze. Airdrop’a katılan ve tüm işlemleri tamamlayan her Coinmarketcap kullanıcısı

zorunlu gereksinimler Bronz ödül için uygun olacaktır. Ancak, diğer kategoriler B2M token sahipleri için ayrılmıştır, bu Bit2Me’de burada görülebilir Orta makale

Talep Gerekmiyor

Kazananlar ve uygun katılımcılar, ödülleri Poligon (Matic) ağı üzerinden alacaklar, kendileri için herhangi bir talepte bulunmaya gerek kalmayacak. Kazananların sadece özel Polygon Network RPC’sini eklemeleri ve özel B2M jetonunu cüzdanlarına eklemeleri gerekecek. Airdrop ile ilgili herhangi bir şey için talimat videoları, yukarıdaki Medium makalesinden görüntülenebilir.

B2M belirteci, en geç 2 Mart’a kadar tüm kazanan adreslerde mevcut olacaktır. Kazananlar, Airdrop katılım süresi sona erdikten sonra en geç 3 gün içinde aşağıdaki gibi resmi sosyal medya kanalları aracılığıyla duyurulacaktır. Telgraf.

B2M’e Büyük Tepki

B2M airdrop, ilk 7 gün içinde 2,2 milyon katılımcının kaydolmasıyla topluluktan büyük bir tepki gördü. Bit2Me, gelecekteki airdroplara hak kazanmak isteyen herkesin cüzdanına en az 1 B2M ihtiyacı olduğunu belirtti. B2M artık Uniswap, Quickswap ve PancakeSwap değişimi yoluyla Ethereum, Polygon, (Matic) ve BSC Ağlarında kullanılabilir.

Destekçiler ve Ortaklıklar

Bit2Me, Huobi Ventures, ICON Foundation, TKX Capital ve Valhalla Capital tarafından desteklenmektedir ve Coinbase, Polygon, Amazon, Chainlink, Nexo, Kraken, IBM, Mastercard ve daha birçok şirketin kurucuları, yöneticileri ve eski yöneticileri bulunmaktadır. Bit2me ayrıca Asya Crypto fonları ve DFG, GSR, NEXO, Mastercard, OVR, 100 Montaditos, GoStudent, CoinPayments, Polygon ve daha fazlası gibi şirketlerle ortaklıklara sahiptir.

Medya İletişim Bilgileri

Kişi Adı: Victoria Salas

İletişim E-posta: [email protected]

Bit2Me bu içeriğin kaynağıdır. Bu Basın Bülteni yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi oluşturmaz.

B2M TOKEN, Bit2Me web sitesindeki indirimlerden, promosyonlardan ve hizmetlerden yararlanmak için kullanılması amaçlanan bir belirteç yardımcı programıdır. Bu nedenle finansal bir araç veya kıymetli evrak değildir. Bit2Me, yaptırım uygulanan ülkeler, belirli yüksek riskli ülkeler veya ABD veya Japonya’da ikamet edenler gibi özel ulusal yetkilendirme gerektiren ülkelerle ilgili müşterileri kabul etmez. Dolar cinsinden B2M değerleri 22/01/2022 tarihinde hesaplanmıştır. Güncel değerleri görmek için lütfen güncel B2M fiyat grafiğini tekrar ziyaret edin.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu