Kripto Para

Bitcoin Cash, Axie Infinity, GALA Fiyat Analizi: 24 Şubat

Rusya ve Ukrayna arasındaki sürtüşme kötüleştikçe kripto piyasası son birkaç saat içinde önemli bir düşüş yaşadı. Sonuç olarak, daha geniş bir satış izledi. Sonuç olarak, Bitcoin Cash, 24 saatlik %10.87’lik bir kaybın ardından 15 aylık desteğinin etrafında gezindi.

Ayrıca, Axie infinity aşağı yönlü düşüşün ardından altı aylık desteğini dirence çevirdi. Ayrıca GALA, Bollinger Bantlarının alt bandına meydan okuduğu için önemli ölçüde indirim yaptı.

Bitcoin Nakit (BCH)

Kaynak: TradingView, BCH / USDT

Düşüş aşaması başladığında, BCH hızla düştü ve bir yıllık desteğini (şimdi direnç) 387 dolar seviyesinde kaybetti. Yaklaşık %38’lik bir geri çekilmenin ardından (5 Ocak’tan itibaren), 24 Ocak’ta 13 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

O zamandan beri, alt son bir ay için 387-260 dolar aralığında dalgalandı. En son geri çekilme, 15 aylık desteğini 260 $ tabanında bir kez daha test eden bir aşağı kanal (sarı) gördü. Bir toparlanma aşamasını başlatmak için 279 dolar işareti, boğaların geri alınması için çok önemli olacaktır.

Basın zamanında, BCH 264,4 dolardan işlem gördü. bu RSI aşırı satım bölgesine doğru geriledi. Daha fazla geri çekilme, 21 puana yakın destek bulabilir. İle + DI güneye bakan çizgi, korku hissi gözle görülür şekilde arttı. Bu okuma, kısa vadeli düşüş hareketlerini haklı çıkardı.

Eksen Sonsuzluğu (AXS)

Kaynak: TradingView, AXS / USD

Dik bir düşüş trendinin ardından AXS, son iki hafta içinde çoklu direnç (önceki destek) seviyelerini kaybetti. Alt, 24 Şubat’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaşmak için güneye koşarken (7 Şubat’tan beri) değerinin %40’ından fazlasını kaybetti.

Sonuç olarak, 20 SMA (kırmızı) hızla altına düştü 50 SMA (beyaz) ve 200 SMA (yeşil), son birkaç gündeki muazzam satışları yeniden teyit ediyor. Buradan yapılacak herhangi bir geri çekilme, 42 $ işaretinde test alanları bulmaya devam edecektir.

Basın zamanında, AXS 43.349 dolardan işlem görüyordu. bu RSI aşırı satım bölgesine girerken son gün 22 puanlık bir düşüş gördü. Üstelik, MACD çizgiler düşüş eğilimi gösterdi ve önceki analizi doğruladı.

GALA

Kaynak: TradingView, GALA / USDT

GALA, 0,421 dolar seviyesini koruyamamasının ardından yükseliş gücünü kaybetti. Bu işareti kaybettiğinden beri, yukarıdaki seviye ile 0.181 dolar işareti arasında bir aralıkta kaldı.

Son satış aşaması, GALA’yı ortalamanın (kırmızı) altına itti. Bollinger bantları (BB). Alt, son sekiz gün içinde değerinin %44’ünden fazlasını kaybetti. Ayılar baskı uygulamaya devam ederken, BB’nin alt bandını test etmeye devam etti. Buradan herhangi bir geri dönüş, 0.23 $ bölgesi yakınında (20 SMA / ortalama BB yakınında) direnç bulmaya devam edecektir.

Basın zamanında, GALA 0,1969 dolardan işlem gördü. bu RSI Gizli bir düşüş eğiliminin ardından aşırı satım noktasında önemli bir düşüşe tanık oldu. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, 36-direncini devirme olasılıklarını açar.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu