Kripto Para

Uniswap, Filecoin ve CRV Fiyat Analizi: 24 Şubat

Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilim arttıkça, Aralık çöküşünün düşüş trendlerinden zaten muzdarip olan daha geniş kripto piyasası için bir tehdit oluşturuyor. Uniswap, Filecoin ve CRV’nin beğenileri, fiyatın son birkaç saat içinde önemli ölçüde düştüğü benzer eğilimler öngördü.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI) / USD: TradingView

Daha geniş kripto piyasası, Aralık ayındaki piyasa çöküşünün etkileri altında sallanıyor. Altcoin, 24 Ocak’tan itibaren fiyat hareketini konsolide edebildi ve 8 Şubat’ta tekrar düşüş trendine girmeden önce 12.90 dolar seviyesinde dirence ulaştı. Birkaç gün önce fiyat 8.36 dolar seviyesinde destek buldu ve önceki gün tekrar düşmeden önce 9.28 dolara sıçradı.

Uniswap (UNI) önceki güne göre %13,69 düştü. 10.18 dolardaki destek seviyesi birden çok kez yeniden test edildi, bu nedenle onu zayıflattı ve sonunda 19 Şubat’ta kırıldı. Basın zamanında, UNI 7.76 dolardan işlem gördü. bu RSI 23.53’te aşırı satım bölgesine daldı, AO sıfır çizgisinin çok altında durduğu için şu anda son derece düşüş eğiliminde görünüyordu.

Dosya parası (FIL)

Filecoin (FIL) / USD: TradingView

Filecoin (FIL), geçen yıl Eylül’de 120 dolardan 4 Ocak’ta 16.91 dolar seviyesinde destek kazanmak için dramatik bir düşüş yaşadı. Yükseliş trendinin ardından 8 Şubat’ta 26.19.

O zamandan beri, FIL’in geçen aydan bu yana destek seviyesini bir kez daha 16.91 dolardan test etmesine neden olan bir düşüş trendi gözlemlendi. Bitcoin’in 39.000 dolara ani düşüşü, FIL’in grafiklerde bir düşüş yaşamasına neden oldu. Altcoin kısa bir süre 18.34 dolar seviyesinde destek buldu ve önceki gün 19.54’e ulaşana kadar sıçradı, ardından aniden tekrar düştü ve önceki destek seviyesini aştı.

bu RSI 25.34’te son birkaç saat içinde aşırı satım bölgesine taşındı, oysa MACD sıfır çizgisinin altında daha fazla düşüşün beklenebileceğini gösteren aşağı yönlü bir geçiş öngördü. FIL, basın sırasında 16.94 dolardan işlem gördü.

Eğri DAO Simgesi (CRV)

Eğri DAO Token (CRV) / USD: TradingView

Curve DAO Token, Aralık ayındaki piyasa çöküşü sırasında diğer birçok madeni paradan daha iyi bir pozisyonda kalsa da, sonunda Ocak ayının sonuna doğru ayılar tarafından aşağı itildi. Altcoin, 4 Ocak’ta fiyat hareketlerini stabilize etmeye başladı ve hatta 2,41 dolar destek seviyesinden 3,72 dolar dirence ulaştı.

Ancak, UNI ve FIL’e benzer şekilde, fiyat 8 Şubat’ta düşüş trendi izlemeye başladı ve geçen hafta boyunca fiyat %35 civarında düştü. Altcoin birkaç gün önce kısaca 2.25 dolar seviyesinde destek kazandı ve tekrar düşmeye başlamadan önce ertesi gün 2.49 dolardan dirence ulaşmak için sıçradı. Basın zamanında, CRV önceki güne göre neredeyse %12 düşerek 1,99 dolardan işlem görüyordu. bu RSI sadece 22.95’te aşırı satım bölgesine itildi ve düşüş koşulları, sürekli azalan düşüşle doğrulandı. OBV astar. Önümüzdeki birkaç saat içinde fiyatlarda daha fazla düşüş beklenebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu