Kripto Para

Bitcoin Cash, MANA, Suşi Fiyat Analizi: 03 Mart

4 saatlik grafikte yükselen bir kama dökümü gözlemledikten sonra, Bitcoin Cash boğalarının zeminini korumak için 50 EMA’yı savunması gerekiyordu. Ayrıca MANA, teknik özellikleri azalan satın alma etkisi gösterirken tedarik bölgesinde bir engelle karşılaşmaya devam etti. Ayrıca Sushi, ayılar için bir avantaj sergilerken 20 EMA’sını geçmeye çalıştı.

Bitcoin Nakit (BCH)

Kaynak: TradingView, BCH / USDT

Düşüş aşaması yükseldikçe, BCH keskin bir şekilde düştü ve yıl boyunca süren desteğini (şimdi direnç) 387 dolar seviyesinde kaybetti. Yaklaşık %28’lik bir geri çekilmeden sonra (10 Şubat’tan itibaren), alt, Ocak ayının en düşük seviyelerine ulaştı. BCH, yedi haftadan fazla bir süredir 387- 260 dolar aralığında dalgalandı.

En son geri çekilme, 15 aylık desteğini 260 $ tabanında bir kez daha test eden bir aşağı kanal (sarı) gördü. Sonuç olarak, fiyat tersine döndü ve yükselen takozdan (beyaz) geri çekilmeden önce %31’den fazla arttı. Şimdi 50 EMA (camgöbeği), anında destek oluşturmak için yatay 216 $ işaretiyle birleşir.

Basın zamanında, BCH 317,5 dolardan işlem gördü. 70 işaretinden burun dalışından sonra, RSI dengenin altında bir mola verdi, ancak 47 destek sağlam kaldı. Ayrıca, DMI çizgiler düşüş eğilimi gösterdi. Ancak ADX’i hala oldukça zayıftı ve zayıf bir yön eğilimi ortaya koyuyordu.

Merkezi olmayan (MANA)

Kaynak: TradingView, MANA / USDT

22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesine dokunduğundan beri alt, 9 Şubat’a kadar şaşırtıcı bir şekilde %107.4’lük bir yatırım getirisi gördü. Post hangi, önemli fiyat noktalarının altına düştü.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde MANA, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir takoz içinde büyüdü. Son satışlardan sonra oluşturulan Arz bölgesi (dikdörtgen), alt birim 2,7 doları aşmaya çalışırken hala güçlüydü. Şimdi, kamanın altındaki herhangi bir kapanış, 2,5 dolarlık bir yeniden teste yol açabilir.

Basın zamanında, MANA 2,69 dolardan işlem görüyordu. bu RSI yukarı kanalda büyümesini sürdürdü. Ancak, son düşüşün ardından orta çizginin üzerinde ayakta kalmak zordu. Ayrıca MACD histogram sıfır çizgisinin altına düşerek azalan satın alma momentumunu ortaya çıkardı.

SUŞİ

Kaynak: TradingView, SUSHI / USDT

8 Şubat’tan bu yana SUSHI, 4 saatlik grafiğinde iki aşağı kanalda (beyaz) geri çekildi ve 20-EMA (kırmızı) desteğinden dirence kadar. Sonuç olarak, SUSHI o zamandan bu yana yaklaşık %45’lik bir geri çekilme kaydetti ve 24 Şubat’ta 14 ayın en düşük seviyesini gördü.

Son canlanma bir üst kanala tanık olsa da, SUSHI 20 EMA’yı devirmeyi zor buldu. Bu yörünge, artan düşüş gücünü doğruladı. Şimdi, boğaların daha fazla kırılmayı önlemek için kanalın alt trend çizgisini savunması gerekiyordu.

Basın zamanında, SUSHI 3.357 dolardan işlem görüyordu. bu RSI kurtarıldı, ancak yine de 61 engelini geçemedi. Son gündeki 12 puanlık düşüşün ardından satıcılar lehine çarpıştı. Üstelik, hatta CMF hafif bir düşüş eğilimi göstererek yarım çizginin altına geriledi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu