Kripto Para

‘Bitcoin’in güzelliği’ ve 2022 için etkileri

Önde gelen bir Bitcoin şirketi olan New York Digital Investment Group (NYDIG), yıllar içinde kral parayı tanıtmak için çeşitli adımlar attı. Geçen yıl, finansal danışmanların ve yatırımcıların Bitcoin’e erişmesine izin vermek için FS Investments ile ortaklık kurdu. Şimdi söz konusu firmanın CIO’su bir Thinking Crypto röportajında ​​konuştu, BTC planlarını ve daha fazlasını açıkladı.

Kurtarmak için Bitcoin

NYDIG’in Baş İnovasyon Sorumlusu Patrick Sells, Bitcoin için yükseliş öngören yeni Bitcoin Tasarruf Fonu’nu tartıştı.

New York merkezli şirket, ilgili taraflara kriptonun benimsenmesini ilerletmek için yeni tasarruf planı sundu. Esas olarak kripto olmayan izleyiciler arasında. Bir çalışanın maaşının bir kısmını bitcoin’e dönüştürmesine izin veren bir çalışanlara sağlanan fayda programıydı.

NYDIG’nin Baş İnovasyon Sorumlusu Patrick Sells, şunları söyledi:

“Bir NYDIG Bitcoin Tasarruf Planı, çalışanlarına finansal geleceklerini korumaları için kritik bir araç sağlarken, işverenlerin diğerlerinden öne çıkmasına yardımcı olabilecek, benimsenmesi kolay bir avantajdır.”

İşverenler, en iyi çalışanları işe almak ve elde tutmak için kriptonun gücünden yararlanacak. Ayrıca 401 (k) s gibi (yerleşik) faydaları da içeriyordu. Bu, farklı ünlüler almak için öne çıktıkça senaryoda gerçekten yardımcı olacaktır. #PaidInBitcoin. Q2, MVB Bank, FullStack, Iris Energy ve birkaç şirket daha Bitcoin Tasarruf planını seçmişti.

NYDIG, Workforce Survey: Bitcoin Benefits 2022 adlı son anketinde, 30 yaşın altındaki çalışanların %36’sının maaşlarının bir kısmını bitcoin’e tahsis etmekle ilgileneceklerini söyledi.

Her şey Bitcoin için

CIO, hıçkırıklara rağmen en büyük CryptoCurrency’de yükselişe geçti. Bitcoin’in sadece muazzam bir para biçimi olmadığına, aynı zamanda ağ teorisi üzerine inşa edildiğine inanıyordu. Metcalfe Yasasına göre, ağın değeri ağdaki düğüm sayısıyla doğru orantılıydı – BTC bunun altına düştü.

Örneğin, El Salvador, kurumsal düzeyde BTC’yi yasallaştırarak ağa kullanıcılar veya düğümler ekledi. Dolayısıyla, BTC için büyümeyi ve değeri yönlendirir. Ekledi:

“Daha fazla kullanıcı ağa girdikçe, ağdaki her katılımcı bundan faydalanıyor çünkü Bitcoin’lerinin değeri artacak. Bitcoin’in güzelliği bu.”

Bu eğilim olmaya devam edecekti. Sells, “Bitcoin’in dünya çapında benimsenmesinde daha da hızlı bir genişleme göreceğiz” dedi. Şu sonuca varmıştır:

“Sonuçta, Bitcoin’in 2022’de şimdiye kadarki en iyi yılını yaşamadığı bir dünya hayal etmemek benim için zor.”

Peki ya diğer yarısı?

Firmanın altcoinleri listeleme planı sorulduğunda, yönetici altcoinlerle ilgili düzenleyici endişeleri vurgulamakta hızlı davrandı. “Bu bir emtia mı yoksa menkul kıymet mi?” gibi düzenleyici netlik “Yasal olarak mı yapılıyor?” Bu şartlar üzerinde düzenleyici bir netlik olduğunda,

“(…) Varlığı platformumuzda kullanılabilir hale getirirdik ve daha sonra ortaklarımız, bunu son tüketicilerimize bir teklif olarak sunmak isteyip istemediğimizi söylemeyi seçebilir” dedi.

O zamana kadar oturup en iyisini umalım.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu