Kripto Para

Cep Ağı, merkezi olmayan ölçeklenebilirlik için OEC’nin altyapısını güçlendiriyor

Ethereum, Polygon, Solana, Fuse ve Harmony dahil olmak üzere 37 blok zincirinde Web3’teki diğer uygulamalara tam düğümlerde tam düğümlerde bol bant genişliği ve merkezi olmayan bulut bilişimi kolaylaştıran bir altyapı ara katman yazılımı protokolü olan Pocket Network, şimdi şu anda ortak OEC (eski adıyla OKExChain).

OEC, BitKeep, Cosmostation, Hoo, Math, Onto, Renrenbit, SWFT, TokenPocket ve diğer birçok dijital cüzdan dahil olmak üzere halka açık zincirler, tarayıcılar, cüzdanlar, madencilik havuzları ve güvenlik kurumlarından 30’dan fazla kurum ve projeyle ekolojik ortaklıklar kurmuştur. Gravity, Achain, WAVES ve DoraHacks gibi kurumların yanı sıra. Pocket Network, EVM uyumlu zincirin düğüm altyapısını merkezi olmayan hale getirerek OEC ile çalışmaktan heyecan duyuyor. Bu Cosmos tabanlı zincir şimdi yeni zirveler için hazırlandı ve bu mevcut ortaklıklar ve ileriye yönelik yeni ortaklıklar için artan sancılardan korkmadan DeFi’deki vakaları kullanıyor.

Pocket’in 30k + düğümden oluşan küresel ağı, OEC zincirindeki uygulamalara otomatik olarak düşük gecikme, yedeklilik ve yük dengeleme ile hizmet verilmesini sağlar. OEC kullanıcıları %100 çalışma süresiyle Pocket altyapısına her zaman güvenebilir ve OEC geliştiricileri yalnızca OEC ekosistemi için harika ürünler oluşturmaya odaklanabilir.

OEC, özellikle önemli ilerleme kaydeden Metaverse’de hızla gelişiyor, bu nedenle altyapı gereksinimleri giderek artıyor. Aynı zamanda, OEC’nin ademi merkeziyetçiliğe olan bağlılığı her zaman en üst düzeydedir. OEC geliştiricilerine daha verimli ve güvenilir hizmetler sunmak için Pocket Network’ün OEC ekosisteminin kritik bir parçası olacağını görmekten memnuniyet duyuyorum. ” – Chai Li.

Pocket Network, OEC ile ortaklığımızın geleceği ve ağlar arasında çapraz işbirliği, ademi merkeziyetçilik ve Ethereum dışındaki diğer blok zincirlerinde EVM uyumluluğu için ne anlama geldiği konusunda heyecan duyuyor.

Cep Ağı Hakkında

Web3 uygulamaları için bir blok zinciri veri ekosistemi olan Pocket Network, verileri uygun ölçekte koordine etmek ve dağıtmak için uygun maliyetli ekonomi kullanan uygulamalar için oluşturulmuş bir platformdur. Blok zincirler ve uygulamalar arasında kesintisiz ve güvenli etkileşimler sağlar. Pocket ile blok zincirlerin kullanımı web sitelerine, mobil uygulamalara, IoT’ye ve daha fazlasına kolayca entegre edilebilir ve geliştiricilere blok zinciri özellikli uygulamaları her ana tüketicinin “cebine” koyma özgürlüğü verir. Daha fazla bilgi için ziyaret edin pokt.network.

Medya İletişimi: AmyKelly Petruzzella, [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu