Kripto Para

BitYard: Hepsi bir arada ticaret platformu

Kripto para birimlerinin artan popülaritesi ile birlikte, uzaydaki kripto borsalarının ve platformlarının sayısında da bir artış oldu. Alan, yeni kullanıcılar ve acemi tüccarlar için gezinmek için karmaşık ve zor olsa da, doğru borsayı seçme görevi hantal görünebilir.

BitYard Acemi tüccarlara kripto küresini ticaret yapmak ve keşfetmek için güvenli bir alan sağlamayı amaçlayan bir kripto para borsasıdır. Kullanıcılarına birçok avantaj sunan platform, araçları ve hizmetleriyle onlar için ticaret deneyimini basitleştirmeyi amaçlıyor.

BitYard nedir?

BitYard, 2019 yılında Singapur merkezli kurulmuş, tek noktadan alım satım yapan bir kripto borsasıdır. Platform, tüccarlara ve kullanıcılara Spot, Fark Sözleşmeleri (CFD), Ters kalıcı sözleşme ve kopya ticaret hizmetleri aracılığıyla bir ticaret çözümü sunar.

Platform, AUDUSD, USDCAD, EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF ve NZDUSD gibi Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dogecoin ve Forex ticaret çiftleri dahil olmak üzere 100’den fazla jeton içerir.

BitYard, American Money Services Business, Estonya Mali Düzenleme Kurumu, Avustralya İşlem Raporlama ve Analiz Merkezi ve Singapur İşletme İdaresi tarafından denetlenmekte ve kullanıcıları için güvenli hale gelmektedir. BitYard, yetki alanlarında çeşitli lisanslara sahip olarak kullanıcılarına bir garanti sağlar.

Ana Özellikler

BitYard platformunun sunduğu başlıca özelliklerden bazıları şunlardır:

  • BitYard, yatırımcılara kripto varlıkları için soğuk depolama tesisleriyle birlikte tam bir geri ödeme garantisi sunar.
  • Platform, kullanıcılara maksimum 100.000 USDT para çekme limiti sağlar. Ayrıca kontrat değişimi dışında 7 para yatırma seçeneği de sunmaktadır.
  • Soğuk depolama cüzdanlarının yanı sıra ikili kimlik doğrulama ve motor ve sistem güvenlik protokolleri de kullanıcıların yüksek düzeyde koruma elde etmesine yardımcı olur.
  • BitYard demo hesabıyla, acemi tüccarlar, gerçekten canlı ticaret yapmadan önce alanı anlıyor ve aşina oluyor.
  • Platform, minimum 2 $ yatırımla oldukça büyük bir kaldıraç sunuyor.
  • BitYard ayrıca canlı sohbet, mesaj ve e-posta yoluyla 7/24 müşteri desteği sunar ve yatırımcıların sahip oldukları sorunları veya sorunları çözmelerine yardımcı olur.

Gizemli kutu mücadelesi ve kolay kayıt

BitYard’da hesap açmak kolaydır ve hiç zaman almaz. Platformda, spot piyasadan satın alan veya satan kullanıcıların BTC, ETH, DOGE, SHIB, NFT ve diğer ödülleri kazanma şansı elde etmelerini sağlayan bir yerde gizemli bir kutu mücadelesi vardır. Kullanıcıların sadece BitYard alım satım hesaplarını oluşturmaları ve spot piyasada alım satım yapmak için kripto para ya da itibari para yatırmaları gerektiğinden, meydan okumaya katılmak kolaydır. Daha sonra gizemli kutu bölümüne giderek ödüllerinden yararlanabilirler.

BitYard’ın USDC, USDT, BUSD, EUR ve GBP’de 300’den fazla spot ticaret çifti vardır, bu da tüccarların ticaret hacmi veya işlem sayısından bağımsız olarak gizemli kutuyu almasını kolaylaştırır.

Sözleşme ve spot ticaret

BitYard’da yatırımcılar Atomic (ATOM), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Cardano (ADA), Chainlink (LINK), EOS ( EOS), Tron (TRX), Polkadot (DOT), Ripple (XRP) ve Uniswap (UNI). Kullanıcılar ayrıca platformda Shiba Inu, Floki, Look ve BabyDoge gibi meme paraları satın alabilirler.

Platform ayrıca spot ticaret için kullanılabilen 400’den fazla kripto-USDT çiftine sahiptir. Tüccarlar ayrıca spot ticaret platformundaki emir defterine ve son işlemlere de erişebilir. Spot işlem çiftleri için, hem yapıcılar hem de alıcılar için %0,1 ücret alınır.

Fiat mevduatları ve Ters sözleşmeler

BitYard, kullanıcıların kredi kartları ve nakit para yatırma ve banka havalesi gibi yerel ödeme yöntemleri aracılığıyla kripto para satın almalarını kolaylaştırmak için Banxa ile ortaklık kurdu. Banxa, dünya çapında daha adil bir finansal sistem oluşturmaya çalışan dijital varlık endüstrisi için bir ödeme platformudur.

Ters sözleşmeler, marj, kâr ve zararı hesaplamak için temel para birimi olarak BTC veya ETH gibi kripto para birimlerini kullanır. BitYard’da, ters kalıcı sözleşmeler USD cinsinden fiyatlandırılır, ancak ödeme seçilen kripto para birimi bazında yapılır. Bu özellik, kullanıcılara 1 USD kadar az bir miktar ile kolayca işlem yapma şansı vermek üzere tasarlanmıştır.

Ortaklık Programı

BitYard’ın ortaklık programı, kullanıcıların, yönlendirdikleri diğer tüccarlar tarafından oluşturulan ticaret ücreti üzerinden %40’a varan komisyon kazanmalarına yardımcı olur. Yönlendirme programı süreci basit ve takip etmesi kolaydır.

Kullanıcıların sadece tavsiye bağlantılarını sosyal medya aracılığıyla paylaşmaları gerekiyor ve daha sonra bağlı kuruluş etkileyici kayıtları aracılığıyla tavsiye bağlantılarından ve komisyon kayıtlarından istatistikleri izleyebiliyorlar. Ayrıca performansları olağanüstü ise elit üye olma şansına da sahip oluyorlar.

Son söz

BitYard, başlangıcından bu yana kendisini popüler bir kripto para birimi ve sözleşme platformu olarak kurmuştur.

Borsa, alanda yeni olan ve karmaşık alım satım ve takas arayüzünden bunalan kullanıcılar için yardımcı olabilecek, kullanımı basit ve minimalist bir kullanıcı arayüzü sunar. BitYard birden fazla düzenlemeye uyar ve ayrıca para yatırma işlemleri için zorunlu bir KYC sürecine sahiptir ve bu da onu tüccarlar için güvenli ve emniyetli hale getirir.

BitYard hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi internet sitesi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu