Kripto Para

BIXB geleceği yaratmada yer alıyor! Yeni Metabix projesini kaçırmayın

Teknoloji, her geçen gün yükselen yenilikler ve konseptlerle hayatımızın sürekli gelişen bir parçası. Her yenilik bizi yeni deneyimlere daha da yaklaştırdı ve cep telefonundan blok zinciri teknolojisine kadar her şeyi nasıl yaptığımızı optimize etti.

Dünyanın dikkatini çeken en son konsepte metaverse denir ve “dünyanın ötesinde” anlamına gelir. Geleceğimizi yeniden tanımlayabileceğimiz ve mevcut dünyamızda fiziksel olarak imkansız olacak farklı hedeflere ulaşabileceğimiz bir meta-evrenin tanımıdır.

Metaverse, alternatif bir yaşam bırakmak için çevrimiçi avatarları kullanmak, oyun oynamak, çevrimiçi alışveriş yapmak, mülk sahibi olmak ve daha fazlası gibi harika şeyler vaat ediyor. Bixbcoin, Eşler arası bir kripto para birimi, ‘Metabix’ adlı metaverse’sinin lansmanı ile bu gelişmekte olan manzaraya katılmaya hazırlanıyor.

Metabix nedir?

göre cıvıldamak Bixbcoin’den Metabix, kullanıcıların metaverse’de benzersiz deneyimler elde edebilecekleri heyecan verici yeni bir dünyadır. Bixbcoin, kullanıcılara sürükleyici bir deneyim sunmak için geniş bir özellik ve ürün yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır.

Şu anda kripto alanı, kullanıcılara dijital deneyimler sağlayan Decentraland, Axie Infinity ve The Sandbox gibi farklı metaverse protokollerine sahiptir. Metabix ile kullanıcılar en iyi blok zinciri protokollerinden birini keşfedecekler ve Play-to-Earn oyunlarını tanıtmak için birkaç oyun geliştiricisiyle ortak olmayı planlıyor.

Bu P2E oyunlarında, kullanıcılar diğer oyuncularla rekabet edebilecek ve gerçek parayla değiştirilebilecek jetonlar ve NFT’ler kazanabilecekler. Ayrıca BixBcoin, meta veri tabanında BIXB belirteçlerinin benimsenmesini teşvik edecek yenilikçi konseptler ve ürünler sunacak.

Metabix için neden büyük beklenti var?

Bixbcoin Ekosistemindeki mevcut kullanıcı topluluğu nedeniyle Metabix’in başarısından emindir. Ayrıca BIXB, en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biridir ve PoW (Proof-of-Work) konsensüs algoritmasını kullanır.

Birçok kullanıcı, sınır ötesi işlemleri gerçekleştirmek için küresel olarak yüksek işlem hızlarını ve düşük maliyetlerini benimsemiştir. Meta veri deposu için bir yardımcı program olarak hizmet edeceğinden, değeri ve kullanım durumları Metabix’in piyasaya sürülmesiyle önemli ölçüde genişleyecektir.

Sahipler, desteklenen pazar yerlerinde NFT’leri basabilecek ve NFT’ler için ödeme alabilecek. Ayrıca Metabix ekosisteminde başlatılan oyunlar için ödül belirteçleri olarak hizmet edecek.

BIXB sahipleri, varlıkları için halihazırda kredi, Bixbcoin’in yerel borç verme protokolü. Ek olarak, BIXB sahipleri, yüksek faizli getiriler için jetonlarını stake etmek için borç verme platformundan yararlanabilir.

BIXB jetonu şu anda Hotbit gibi en iyi değişim platformlarında listeleniyor ve Metabix’in piyasaya sürülmesi, jeton ve Bixbcoin için yeni ve mevcut işlevler yaratacak. Bixbcoin hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu