Kripto Para

BNBFire.io: Otomatik kullanıcı sigortasına sahip istikrarlı ve karlı verim çiftçiliği Dapp

Yüksek verimli tarım DApp BNBFIRE, yatırımcılara büyük getiri sağlıyor. Kripto piyasası, uzun bir ayı piyasası olması beklenen duruma girerken, yatırımcıların fırtınayı atlatmak için güvenli bir limana ihtiyacı olacak ve BNBRACE.COM bu güvenli limanı sunuyor. Yatırımlara günlük %20’ye varan getiri sağlamak, yatırımcılara kripto paralarından istikrarlı bir pasif gelir elde etmenin bir yolunu sunar.

Kripto sahipleri, BNB’lerine 7 gün ila 30 gün arasında yatırım yapmayı seçebilirler. Kullanıcılar BNB yatırımlarının günlük getirilerini diledikleri zaman çekebilirler. Binance Akıllı Zincirinde en yüksek getiriye sahip DApp’lerden biridir. Kullanıcıların BNB’lerinden elde ettikleri getirilerle geçinmelerini sağlayan yüksek verimli bir merkezi olmayan finans (DeFi) tarım protokolü.

Akıllı sözleşme, projeye onay damgasını veren önde gelen akıllı sözleşme denetim firması Haze crypto & Tech Audit tarafından denetlenir. Bu vazgeçilmiş bir sözleşmedir ve kod değiştirilemez, yani değiştirilemez veya düzenlenemez.

Kullanıcıların bir aracıya ihtiyaç duymadan akıllı sözleşme ile doğrudan etkileşime girmesini sağlayan ve herhangi bir büyük taraf tarafından kontrol edilemeyen, hükümetlerin veya bankaların erişiminden uzaklaştıran güvenilmez bir uygulamadır.

Bnbfire.com, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için küresel bir App Store olan DappRadar tarafından incelendi ve listelendi. Kullanıcıların, yüksek verimli tarım DApp için etkileyici bir geçmiş performansı gösteren uygulamaların performansını izlemelerine olanak tanır.

BNBRACE ile yatırımcılara boğa ve ayı piyasalarında tutarlı getiri garantisi verilir. Uzun vadede elde tutmayı planlayan kullanıcılar için piyasadan çıkmak ve kripto varlıklarını çoğaltmak için mükemmel bir yoldur.

Otomatik Sigorta

Sigorta, herhangi bir ağır para çekme artışını telafi eden özel bir bağımsız Sözleşmedir.

Proje Bakiyesini sürekli olarak izler ve her Talepten kendi bakiyesine yavaş yavaş küçük ücretler toplar.

Proje bakiyesi mevcut Haftalık Yüksek’in %25’inin altına düşerse – Sigorta otomatik olarak devreye girer ve tüm fonlarını Ana Bakiyeye gönderir.

Sigorta sözleşmesi, tamamen otomatikleştirilmişse ve herhangi bir dış manipülasyondan korunuyorsa. Kimsenin üzerinde herhangi bir kontrolü yok – proje yaratıcıları bile.

Bu teknik, Proje güvenilirliğini önemli ölçüde artırır, yatırımları güvende tutar ve yeni kullanıcıları güvenle katılmaya teşvik etmeye yardımcı olur!

BNBFIRE Nasıl Kullanılır?

BNBFIRE kullanmak basit bir işlemdir. Birkaç basit adımla yatırım yapmaya ve istediğiniz zaman çekilebilecek günlük getiriler elde etmeye başlayabilirsiniz.

Cüzdan Oluştur

İlk adım, Metamask, TrustWallet, WalletConnect veya Binance Akıllı Zinciri destekleyen herhangi bir cüzdan ile bir cüzdan oluşturmaktır. Açıldıktan sonra Binance Smart Chain’i ağa ekleyin.

BNB Aktarın ve Cüzdana Bağlayın

Bir sonraki adım, BNB’yi cüzdan adresinize aktarmaktır. Kullanıcılar mevcut BNB’lerini kullanabilir veya BNB satın alabilir. Bundan sonra, web sitesinin üst kısmındaki “Bağlan +” düğmesine tıklayın.

Yatırım Süresi Seçin ve Para Yatırın

Cüzdan başarıyla bağlandıktan sonra aşağı kaydırın ve yatırım yapılacak gün sayısını ve yatırım yapılacak BNB miktarını seçin. “Yatırım” ı tıklayın. Cüzdanınıza para yatırma işleminizi onaylayacağınız bir pencere açılacaktır.

Temettüler Nasıl Hesaplanır?

Temettüler, kullanıcı tarafından seçilen süreye göre hesaplanır. En düşük yedi gündür ve bu da %140’lık bir getiri sağlar. Bu temettüler her saniye hesaplanır ve ödenir. Yatırımcılar, yatırımın süresini beklemeyi veya “Talep Et” düğmesine tıklayarak temettülerini çekmeyi seçebilirler. Çekilen BNB otomatik olarak cüzdana aktarılır.

BNBFIRE Tavsiyesiyle Kripto Kazanın

BNBFire ayrıca, yönlendirilen cüzdandan yatırılan miktarın %14’üne kadar ödeme yapan bir yönlendirme sistemi sunar. Bu, yatırımcıların her bir yönlendirme seviyesi için bir yüzde aldıkları için pasif gelir elde etmelerinin başka bir yoludur. Ne kadar çok referans o kadar çok kazanç.

BNB YANGIN Sözleşmesi: https://bscscan.com/address/0x7E7C48715f26c4634A399C95389DE330C993001E

BNBFIRE Denetimi: https://hazecrypto.net/audit/bnbfire

https://github.com/Tech-Audit/Smart-Contract-Audits/blob/main/TECHAUDIT_BNBFIRE.pdf

Telgraf: https://t.me/bnbfire

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu