Kripto Para

BNBRACE.Com: BSC’yi sarsan yüksek verimli bir kripto yatırım DApp’i

Yüksek verimli tarım DApp BNBRACE, yatırımcılara büyük getiri sağlıyor. Kripto piyasası, uzun bir ayı piyasası olması beklenen duruma girerken, yatırımcıların fırtınayı atlatmak için güvenli bir limana ihtiyacı olacak ve BNBRACE.COM bu güvenli limanı sunuyor. Yatırımlara günlük %17’ye varan getiri sağlamak, yatırımcılara kripto paralarından istikrarlı bir pasif gelir elde etmenin bir yolunu sunar.

Kripto sahipleri, BNB’lerine 7 gün ila 30 gün arasında yatırım yapmayı seçebilirler. Kullanıcılar BNB yatırımlarının günlük getirilerini diledikleri zaman çekebilirler. Binance Akıllı Zincirinde en yüksek getiriye sahip DApp’lerden biridir. Kullanıcıların BNB’lerinden elde ettikleri getirilerle geçinmelerini sağlayan yüksek verimli bir merkezi olmayan finans (DeFi) tarım protokolü.

Akıllı sözleşme, projeye onay damgasını veren önde gelen akıllı sözleşme denetim firması Haze kripto tarafından denetlenir. Bu vazgeçilmiş bir sözleşmedir ve kod değiştirilemez, yani değiştirilemez veya düzenlenemez.

Kullanıcıların bir aracıya ihtiyaç duymadan akıllı sözleşme ile doğrudan etkileşime girmesini sağlayan ve herhangi bir büyük taraf tarafından kontrol edilemeyen, hükümetlerin veya bankaların erişiminden uzaklaştıran güvenilmez bir uygulamadır.

BNBRACE, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için küresel bir App Store olan DappRadar tarafından incelenmiş ve listelenmiştir. Kullanıcıların, yüksek verimli tarım DApp için etkileyici bir geçmiş performansı gösteren uygulamaların performansını izlemelerine olanak tanır.

BNBRACE ile yatırımcılara boğa ve ayı piyasalarında tutarlı getiri garantisi verilir. Uzun vadede elde tutmayı planlayan kullanıcılar için piyasadan çıkmak ve kripto varlıklarını çoğaltmak için mükemmel bir yoldur.

BNBRACE Nasıl Kullanılır

BNBRACE’i kullanmak basit bir işlemdir. Birkaç basit adımla BNB’nize yatırım yapmaya ve istediğiniz zaman çekilebilecek günlük getiriler elde etmeye başlayabilirsiniz.

Cüzdan Oluştur

İlk adım, Metamask, TrustWallet, WalletConnect veya Binance Akıllı Zinciri destekleyen herhangi bir cüzdan ile bir cüzdan oluşturmaktır. Açıldıktan sonra Binance Smart Chain’i ağa ekleyin.

BNB Aktarın ve Cüzdana Bağlayın

Bir sonraki adım, BNB’yi cüzdan adresinize aktarmaktır. Kullanıcılar mevcut BNB’lerini kullanabilir veya BNB satın alabilir. Bundan sonra, web sitesinin üst kısmındaki “Bağlan +” düğmesine tıklayın.

Yatırım Süresi Seçin ve Para Yatırın

Cüzdan başarıyla bağlandıktan sonra aşağı kaydırın ve yatırım yapılacak gün sayısını ve yatırım yapılacak BNB miktarını seçin. “Yatırım” ı tıklayın. Cüzdanınıza para yatırma işleminizi onaylayacağınız bir pencere açılacaktır.

Temettüler Nasıl Hesaplanır?

Temettüler, kullanıcı tarafından seçilen süreye göre hesaplanır. En düşük yedi gündür ve bu da %119’luk bir getiri sağlar. Bu temettüler her saniye hesaplanır ve ödenir. Yatırımcılar, yatırımın süresini beklemeyi veya “Çek” düğmesini tıklayarak temettülerini çekmeyi seçebilirler. Çekilen BNB otomatik olarak cüzdana aktarılır.

BNBRACE Tavsiyesiyle Kripto Kazanın

BNBRACE ayrıca, yönlendirilen cüzdandan yatırılan miktarın %5’ine kadar ödeme yapan bir yönlendirme sistemi sunar. Bu, yatırımcıların her bir yönlendirme seviyesi için bir yüzde aldıkları için pasif gelir elde etmelerinin başka bir yoludur. Ne kadar çok referans o kadar çok kazanç.

Denetim Bağlantıları: https://hazecrypto.net/audit/bnbrace

BNB Sözleşmesi: https://bscscan.com/address/0xD5980543E3b579008539E19274604666Df240868

BNBRace Denetimi

https://hazecrypto.net/audit/bnbrace

https://github.com/Tech-Audit/Smart-Contract-Audits/blob/main/TECHAUDIT_BNBRACE.pdf

Telgraf: https://t.me/bnbrace

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu