Kripto Para

Bnext İspanya’nın önde gelen neo bankası, 1 Mart’ta B3X jetonunu çıkaracak

Sonraki büyüyen yenilikçi finansal ürünler ekosistemi aracılığıyla İspanyolca konuşulan ülkelerde lider bir finansal teknoloji platformu olma vizyonuna sahip en büyük İspanyol neobankası. Yaklaşan B3X token satışının 1. aşaması 1 Mart 2022 Salı günü başlayacak.

Bnext nedir?

İspanyolca konuşulan birçok ülkede zaten bir dev, Sonraki kullanıcılarına güvenli, şeffaf, blok zinciri tabanlı Uluslararası para transferleri sunan yeni nesil bir bankadır. Şirket, 120 milyar dolarlık bir piyasaya girerken, kripto para birimi havale hizmetiyle 750.000’den fazla insanın finansal özgürlüğe kavuşmasına yardımcı oldu. Haziran 2021’de Bnext, hem Neo-bank’ın ana hissedarı hem de Bnext uygulamasını destekleyen blok zinciri ağının sağlayıcısı olan kripto endüstrisi lideri Algorand ile ortaklık kurdu.

Bnext Cüzdan Uygulaması

Bnext dijital uygulaması, kullanıcıların blockchain teknolojisini kullanarak sorunsuz bir şekilde para göndermesine, almasına ve talep etmesine olanak tanır. Bir hesap oluşturmak ücretsizdir, bir IBAN numarası ve hem sanal hem de fiziksel bir kart ile birlikte gelir. Müşteriler sadece birkaç dakika içinde bir hesap oluşturabilir, uygulamayı indirebilir ve adres defterlerinden fonları hemen yönetmeye başlayabilir.

Uygulama, USDC’yi hedefe göndermek için Algorands’ın düşük maliyetli, yüksek performanslı blok zinciri ağını “arkadan” kullanır, ardından istenen fiat para biriminde bir Bnext hesabına sorunsuz bir şekilde rampadan çıkar. Bu benzersiz sistem, anında, blok zinciri tabanlı uluslararası banka havalelerini garanti eder. Uygulama şu adreste mevcuttur: Uygulama mağazası, Google Oyunve Huawei UygulamasıGaleriböylece her zamankinden daha fazla insan mali durumlarının kontrolünü yeniden kazanacak.

Bnext: Bir Sonraki Dünya Bankacılığı Pazarı

bu Sonraki pazaryeri kullanıcıların paralarını büyütmeleri, yönetmeleri ve tasarruf etmeleri için tasarlanmış bir dizi araca sahiptir. Günlük kullanıcının sermayesini güvenli ve güvenli bir şekilde büyütmek ve yönetmek için ihtiyaç duyduğu birden fazla gelişmiş araç sağlar. Pazar, yüksek faizli tasarruf hesapları, yatırım fırsatları, kredi finansmanı, sigorta, ipotek, seyahat ve daha fazlasını sunar.

Bnext müşterilerinin dijital para birimleri satın alma ve satma becerisine ve kullanıcıların endeks fonları, sabit vadeli mevduatlar ve bir ödül programı dahil olmak üzere servetlerini büyütmeleri için birçok başka yola sahip olması nedeniyle, kripto para biriminin yararına da güçlü bir şekilde odaklanılmaktadır.

B3X Yardımcı Simgesi

Bnext (B3X) ERC20 belirteci, standart Ethereum Blockchain ağında barındırılan bir yardımcı program belirtecidir. Çıkarılan jetonların maksimum miktarı 3.5 milyar ile sınırlandırılmıştır ve bu jetonların 504 milyonu yaklaşan jeton satışının Birinci Aşamasında mevcuttur. Simgenin amacı, topluluğu güçlendirmeye yardımcı olmak, tüm Bnext kullanıcılarına değer sunmak ve uluslararası genişlemeyi hızlandırmaktır..

Jeton Satış Bilgileri

Token satışından elde edilen fonlar, Bnext’in operasyonlarını Latin Amerika’ya ve daha sonra küresel olarak ölçeklendirmesine yardımcı olacak ve geleneksel finansal sistem ile BNext’in inşa ettiği DeFI ekosistemi arasında bir köprü görevi görecek bir platform yaratacak.

B3X token satışı, ilk aşama 1 Mart 2022 Salı günü başlayacak şekilde iki aşamada aşamalı olacak. (13:00 EST) B3X’i önceden rezerve etmek isteyen herkes bunu Bit2Me başlatma paneli 4 basit adımda:

  1. Hesap aç
  2. Aşamayı ve miktarı seçin
  3. Listedeki konumu kontrol edin
  4. B3X rezervasyonunu tamamlayın

Jeton başına 0.015 € fiyatla toplam 504.000.000 B3X jetonu olacak. Belirteç satışı 1 Mart 2022’de saat 13:00 EST’de başlayacak ve 7 Mart 2022’de sona erecek. Birinci Aşamadaki B3X belirteç fiyatı, ikinci aşamadaki belirteç fiyatına göre %25 indirimli olacak ve zaten büyük miktarda Şu anda token satışına katılmak için kaydolan 8.000’den fazla üye ile ilgi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu