Kripto Para

Bob Eco, Bobcoin’in ilk listesini duyurdu

Blok zinciriyle çalışan kar amacı gütmeyen bir sosyal girişim olan Bob Eco, ilkini duyurdu. Bobcoin’in Knaken’de listelenmesi, Hollanda Merkez Bankası tarafından onaylanmış saygın ve yenilikçi bir değişim platformu. Knaken ağırlıklı olarak Hollanda, Almanya ve Belçika’da faaliyet göstermektedir. Bobcoin’in Knaken’deki token listesi, birkaç halka açık borsada Bobcoin token satışının başlangıcını işaret ediyor.

Bobcoin (BOBC), artırılan sermayeyi maddi varlıkları satın almak ve üretmek için uygulayan varlığa dayalı bir simgedir. Bobcoin, blok zincirinin şeffaflığını, özgürlüğünü ve esnekliğini her yerde hazır bulunan, tanınabilir ve maddi varlıklara sahip önemli bir işletme ile birleştiren yenilikçi bir model tarafından desteklenmektedir.

Bob Eco, ekosistemin ticari büyümesinin sunduğu önemli sermaye kazançları potansiyeli olan temettülerden gelir sunarak yatırımcıları Bobcoin’i elinde tutmaya teşvik ediyor.

Knaken’deki listeleme ile Bobcoin’in halka açık borsalarda lansmanı başlıyor. A serisi finansman turu sırasında Bobcoin satın alan tüm katılımcılar, buz çözme sürecinde dağıtılan jetonlara sahiptir.

Hollanda Merkez Bankası tarafından onaylanan saygın ve yenilikçi bir platform olan Knaken’de listeleme ile Bobcoin’in halka açık borsalarda lansmanı başlıyor. Stokta zaten Bobcoin satın almış olan tüm katılımcılar, dağıtılacak tokenlere sahiptir. buz çözme işlemi.

Defrost işleminin ardından jetonlar on jetona dönüştürülecektir. Örneğin, bir kullanıcı 156 jetona sahipse, buz çözme işleminden sonra 1560 jeton alacaktır. Tokenin fiyatı da daha sonra ona bölünür ve mevcut Stok fiyatı 14,50 ile 15,00 dolar arasındadır.

Bobcoin’in şu anda yalnızca Knaken’de bulunan ve henüz halka açık olmayan bir satış öncesi jeton olarak listelendiğini belirtmek önemlidir. Kullanıcılar bu jetonu çözülmeden önce satamaz veya çekemez.

Knaken Hakkında

Knaken, Bitcoin, Ether, Litecoin, Polkadot, Cardano vb. gibi dijital para birimleriyle ticaret yapmak için güvenli bir yerdir. Platform, kullanıcılar için dijital varlıkların alım satım sürecini basitleştirmek için “saçmalık olmayan” bir metodolojiyi izleyen kullanımı kolay bir arayüz sunar. Knaken, benzersiz yeteneklere ve tutkulara sahip hevesli uzmanlar tarafından desteklenmektedir. Knaken hakkında daha fazla bilgi edinmek için adresini ziyaret edin. https://knaken.eu/.

Bob Eco Hakkında

Bob Eco, gelişmekte olan ülkelerde elektrikli motosikletler üreten ve kiralayan ilk kar amacı gütmeyen sosyal kripto girişimidir; Bob, pil değişimi için araç şarj ağını kontrol ediyor. Bob Eco, işinin kalbine sosyal bir etki yerleştirmiştir. İstihdam yaratma ve çevre korumayı kurumsal öncelikleri olarak gören Bob Eco, gelişmekte olan pazarlarda insan potansiyelini teşvik etmek için varlık finansmanı sunuyor. Proje statükoya meydan okuyor ve yetersiz hizmet alan insanlara bir Bob motosiklet satın almak ve istikrarlı bir gelir elde etmek için sorunsuz bir fırsat sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu