Akademi

BOKU Nedir? Boryoku Dragonz nedir?

Boryoku Dragonz, NFT yumurtaları ve yeni karakterler yaratmak için büyülü bir karışım sunan 1.111 pikselli NFT ejderhasından oluşan bir Solana NFT koleksiyonudur. Peki, BOKU Nedir? Boryoku Dragonz nedir?

Güzellik, gerçekten de bakanın gözünde olsa da, değiştirilemez token (NFT) alanının, hızlı para kazanmayı hedefleyen ekipler tarafından itilen, alelacele yapılmış dijital sanat koleksiyonlarıyla dolu olduğu inkar edilemez. NFT alanındaki yoğun rekabetle birlikte, gerçek sanat eserlerini sergilemek yerine, kâr ve şöhrete yol açmak için dijital sanatların ruhunun soyulduğu açıktır.

Arka fon

Boryoku Dragonz, Asya’nın zengin kültürünü ve sanatçıların zengin yeteneklerini tek bir koleksiyonda bir araya getirerek kendisini NFT arenasındaki karmaşadan ayırıyor.

Boryoku Dragonz nedir?

Boryoku Dragonz, NFT yumurtaları ve yeni karakterler yaratmak için büyülü bir karışım sunan 1,111 pikselli NFT ejderhadan oluşan Solana tabanlı bir koleksiyondur.

Koleksiyon, topluluğunu heyecanlandırmak, meşgul etmek ve süreçte daha fazla kar elde etmek için jeton uçakları, ürünler ve bir üreme oyunu sunuyor.

Koleksiyonerlerin Boryoku’nun yerel jetonunu elde etmek için yalnızca bir NFT ejderhasına ihtiyacı vardır ve elbette bu jetonlar sahip oldukları ejderhaların sayısıyla orantılı olarak artacaktır. Ekip ayrıca Boryoku Köyünü daha da genişletmek ve topluluk için daha fazla fırsat yaratmak için Sandbox’ta bir arazi satın aldı.

Boryoku şimdi NFT meraklılarına mevcut sahip sayısı, taban fiyatı ve diğer kritik bilgiler hakkında güvenilir ve erişilebilir veriler sağlayan bir NFT veri analizi platformu olan Magic Eden ve Solana Floor’da listelendi.

Boryoku Kökenleri

Boryoku Dragonz, tüm insan ırkının yok edildiği kıyamet sonrası Dünya’da kalan çok az canlı yaratıktan biriydi. Bu ejderhalar başlangıçta insanlar tarafından genetik silahlar olarak yaratıldı ve şimdi BOKU adı verilen kıt bir kaynak için rekabet ederek hayatta kalmak için savaşıyorlar.

Daha sonra, hayatta kalmanın en iyi yolunun savaşmak değil, soylarının uzun sürmesini sağlamak için işbirliği yapmak olduğunu anladılar.

BOKU

BOKU, koleksiyonun yerel simgesidir ve hikayeye göre, büyülü ritüeller ve Boryoku köyünün kalıntıları kullanılarak formüle edilmiştir.

BOKU, kıyamet sonrası bir ortamda tamamen yok olmalarını önlemek için Boryoku ejderhalarını diriltir.

üreme

Bir yumurta elde etmek için NFT sahipleri, basit üreme sürecini tamamlamak için iki Dragonz ve 882 BOKU’ya ihtiyaç duyar.

Yapmaları gereken, ‘Alfa’ ve ‘Beta’ olarak kategorize edilecek iki Dragonz’u bir yumurtadan çıkmaları için bir ‘çiftleşme’ sürecinden geçirmektir.

Üreme sürecini anlamak kolaydır, birkaç tıklama gerektirir ve yumurtaların ilerleyişi hakkında sahiplerini net bir şekilde bilgilendirir.

Kuluçka sürecinden sonra, sahiplerine yepyeni bir NFT ve gelir akışı sağlayan ‘yeni doğmuş’ bir ejderha ortaya çıkaracak.

Efsanevi Ejderhalar

Anon

Özellikler: Boryoku köyünün düşmanlarına karşı koordineli saldırılar başlatma becerisine sahiptir.

Kazanan Teklif: 395 SOL

Kazanan Teklif Sahipleri: The ◎racle (The ◎#4655) ve Rain#9481

Astro

Özellikleri: Aya başarılı bir şekilde inen ve köye güvenli bir şekilde dönen tek ejderha, bu da onu NFT koleksiyoncularının nihai “aya gitme” hayalinin sembolü haline getirdi.

Kazanan Teklif: 275 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: 7AC

Mutant

Özellikler: Bu ejderhanın amacı, çeşitli örnekler toplamak ve Dragonz sıvılarını, onu çok güçlü bir yaratık haline getirebilecek bir BOKU kabına dönüştürmektir.

Kazanan Teklif: 46O SOL

Kazanan Teklif Sahibi: uluma#8508

Frenk

Özellikleri: Muhtemelen en dışa dönük Dragonzlardan biri olan bu ejderha, ‘MaxDonaldz’ adlı kurgusal bir fast food zincirinde bulundu.

Kazanan Teklif: 275 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: (Müsait değil)

Elektro

Özellikler: Bu ejderhanın güçlü bir elektrik gücü vardır ve Boryoku’nun ve tüm evrenin koruyucusu olarak hizmet eder.

Kazanan Teklif: 327 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: TraderKoz#2063

Shinobi

Özellikler: Bu ejderha, görevlerini yerine getirirken gizlilik ve hassasiyette üstündür ve sinir bozucu doğası nedeniyle insanlığı yok etmek ister.

Kazanan Teklif: 800 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: Jagoe#3998

Rambo

Özellikleri: Boryoku Masterz’ı ağzına bir BOKU bombası koyarak onu cezalandırmaya zorlayan ateşli silahlara olan bağımlılığı nedeniyle ‘Yüzyılın Katili’ olarak adlandırılıyor.

Kazanan Teklif: 550 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: jimcooper#0570

kahin

Özellikleri: Bu ejderha, Boryoku Köyündeki kötü ruhları kovma gücüne sahip olan ‘Ejderha Dansı’nın efendisidir.

Kazanan Teklif: 505 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: Quincy#7419

Kimyager

Özellikler: Bu ejderha, BOKU biralarının formüle edilmesinde benzersiz bilgiye sahip Boryoku köyünün tek bira ustasıdır.

Kazanan Teklif: 805 SOL

Kazanan Teklif Sahibi: SoftMoney#0952

Kral

Özellikler: Kral ー yeter dedi.

Kazanan Teklif: 1111 SOL (235.000 $)

Kazanan Teklif Sahibi: BOOGLE (Solana) NFT ekibi

Boryoku Dragonz Ürünleri

Boryoku ekibi, sahiplerine özel bir Dragonz kapüşonlu çıkardı ve Dragonz sahiplerine, tuttukları sanal ejderhaların yanı sıra daha derin bir kimlik duygusu verdi.

Ekip, yüksek kaliteli kapüşonluların yanı sıra, özelleştirilmiş NFT ve fiziksel gölgeler yaratan bir platform olan SolShades ile ortaklaşa hem sanal hem de gerçek kendi renk tonlarını da piyasaya sürdü.

Dolandırıcılık Uyarıları

Boryoku Dragonz ekibi, sahtekar bir işleme girme riskini önlemek için topluluklarına yetkisiz pazarlarda değil, yalnızca MagicEden’da ticaret yapmalarını hatırlatır.

Kimliğe bürünme ve sahte emanet bağlantılarının paylaşılması, ekibin toplulukta tespit ettiği ve herkese ekstra önlem almasını hatırlattığı dolandırıcılıklardan bazıları.

Ekip ayrıca, bu karmaşık dolandırıcılıkların topluluk üyelerinden birinden ve hatta Dragonz sahiplerinden birinin kendisinden gelme olasılığını da kabul etti.

Boryoku Dragonz satıldı

İşte şimdiye kadar yapılmış Dragonz’ların bazılarının hızlı bir listesi. satıldı şimdiye kadar:

Çözüm

Boryoku Dragonz’un estetiği etkileyicidir, bu da sanatçılarının dijital sanatlara olan sevgisini açıkça gösterir, bunlara çok fazla çaba harcamadan birçok mülayim koleksiyonun aksine. Yetiştirme süreci, ticari ürünler, yaratıcı teklifler ve satış başarıları kesinlikle daha büyük bir izleyici kitlesini çekebilir, ancak NFT alanındaki yoğun rekabet göz önüne alındığında erişimini genişletme yeteneği henüz görülmedi.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu