Kripto Para

BOLE Coin Nedir? BOLE Coin Yorum ve Geleceği 2022

CoinMarketCap’e baktığımızda, son 24 saatte %1400 kazanç kaydeden BoleToken (BOLE) adında bir kripto para gördük. Jetona daha yakından baktığımızda, CMC’de yayınlandıktan sadece 24 saat sonra 451 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştığını fark ettik. Tüm hype hakkında ne olduğunu ve BOLE’nin neden bu kadar çılgın bir yükseliş momentumu gösterdiğini öğrenelim.

BoleToken (BOLE) Nedir?

7 Şubat 2022’de piyasaya sürülen BoleToken, konaklama endüstrisinde kullanılan tanınmış bir dijital varlık olarak kendini kanıtlamak isteyen, topluluk odaklı bir yardımcı program belirtecidir.

Bole token sahipleri, belirli eylemlerde bulunma karşılığında ödüller, teşvikler ve promosyonlar alma hakkına sahiptir. Platformun yerel belirtecine BOLE denir ve blok zinciri platformunun içindeki veya dışındaki ödemeler için bir para birimi olarak kullanılabilir.

BOLE jetonu, Binance Akıllı Zincirinde yaşayan bir BEP-20 dijital varlığıdır. Teknik incelemeye göre BOLE, BOLE restoranlarında kabul edilen ve hızlı ve kolay bir ödeme yöntemi sağlayan birçok kripto para biriminden biri olacak. Ayrıca, BOLE jetonu sadakat puanlarını temsil edebilir ve sahipleri indirimler, ücretsiz içecekler ve daha fazlası açısından çeşitli teşvikler alacaklardır.

Ayrıca, deneyimleri hakkında geri bildirim sağlayan müşteriler, ödül olarak BOLE jetonları alacak, bu da müşterilerin anonimliğini sağlayacak ve müşterileri yiyecek ve hizmetleri hakkında geri bildirim vermeye teşvik edecek.

Şu anda BOLE ağının, kullanıcıların BOLE jetonlarını harcayabilecekleri ve ödüller kazanabilecekleri 14 restoran bölümü bulunmaktadır.

Genel olarak BOLE belirteci fikri mantıklı ve ekibin ağının bir parçası olarak dünya çapında 14 restorana sahip olması harika bir işaret.

BOLE Fiyatı Neden Yükseliyor?

BoleToken’in restoran ağı ve CoinMarketCap’teki son listelemeleri, mevcut yükseliş momentumu için önemli itici güçler. Ancak, BOLE tokeninin bu kadar çılgın fiyat hareketi göstermesinin gerçek nedenini bulmak sizi şaşırtabilir.

BOLE tutan adreslerin dağılımına baktığımızda, Dağıtıcının tokenin toplam arzının %99.9712’sine erişimi olduğunu fark ettik.

bole token dağıtımı
Kaynak: bscscan

İyi haber şu ki, adresteki son aktivite 22 gün önceydi, bu da Deployer’ın aktif olarak piyasaya jeton atmadığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, bir adresin tokenların çoğuna erişimi olması ciddi bir endişe kaynağıdır, bu da sahibinin fiyatı saniyeler içinde kolayca ödeyebileceği anlamına gelir.

boletoken dağıtımcı adresi
Kaynak: bscscan

Bir adres bu kadar çok token tutsa bile, BOLE’deki 24 saatlik işlem hacmi oldukça etkileyici ve 895 bin doların üzerinde zirve yapıyor.

Dağıtıcı yakın zamanda madeni paraları terk etmezse, BOLE fiyatının yükseliş momentumuna devam etmesini bekleyebiliriz. Ancak, piyasayı kolayca etkileyebileceği için yatırımcıları en üstteki adresi yakından takip etmeye davet ediyorum.

Ek olarak, 450 milyon dolarlık mevcut piyasa değeri, dApp veya herhangi bir teknik ürün içermeyen bir yardımcı program belirteci için nispeten yüksektir.

Takım tokenlerinin bir kısmını yakmaya karar verirse, bu, tüccarlara ve yatırımcılara bu projenin uzun vadeli iyi bir potansiyele sahip olduğuna dair güvence vermenin bir yolu olacaktır.

BOLE’yi PancakeSwap ve VinDAX üzerinden satın alabilirsiniz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu