AkademiAltcoin Haberleri

Bu Metaverse/Meme Coin Fiyatı Bugün %2000’den Fazla Kazandı (Shiba Toby)

Bazı kripto para birimleri, kripto piyasasının bu hafta yatay ticareti ile önemli fiyat artışları gördü. Metaverse madeni paraları ve Meme madeni paraları, çoğu çift hatta üç basamaklı yüzde kazançlar görerek pazarlara hakim olmaya devam ediyor. Bu makale, bugün %2000’in üzerinde fiyat kazanan bir meme madeni para olan Shiba Toby’ye bakıyor. Projeye ve jetonuna bakalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini görelim.

Shiba Toby (SHBT) Nedir?

Ocak 2022’de piyasaya sürülen Shiba Toby, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş bir Shiba Inu temalı Meme madeni parasıdır. Gücü şeffaflık olan BSC’deki bir sonraki büyük merkezi olmayan meme parası olacak gibi görünüyor.

Teknik incelemelerine göre:

“Shiba Toby, son teknoloji kodlamada en iyisini sağlayan, hepsi bir arada en üst düzey belirteçtir. Daha önce hiç olmadığı kadar ödüllendirici bir jeton yarattık.”

Shiba Toby, her satış işlemi için %5 ödüllendiren bir yansıma simgesidir. Ödüllerin otomatik olarak yeniden dağıtıldığı hiper deflasyonist bir token.

Shiba Toby ayrıca, kullanıcıların şu anda kontrol etmeleri için mevcut olan Meatverse oyununa da sahiptir. Oyun, Mario’ya benzer, kullanıcıların madeni para toplayabilecekleri basit bir 2D platform içeriyor.

Yazma sırasında oyun beta testindedir. Bu, oyuncuların oyunu test edebileceği, ancak ödüllerin henüz uygulanmadığı anlamına gelir.

Shiba Toby oyunları için bazı planlar arasında PVP ve PVE savaşları, Breeding NFT’leri ve çok daha fazlası yer alıyor.

Ayrıca Shiba Toby, sevimli bir Shiba Inu köpeği içeren bir NFT koleksiyonu yayınlayacak.

Shiba Toby’yi Satın Almalı mıyım?

CoinMarketCap’teki grafiğe bakıldığında Shiba Toby, önemli fiyat artışları görmeden önce bir aydan fazla zaman aldı.

shibatoby coinmarketcap
Kaynak: CoinMarketCap

Madeni para PancakeSwap’ta listeleniyor, bu da tüm hacmin o borsadan geldiği anlamına geliyor.

Yazma sırasında, SHBT’nin piyasa değeri 299 bin dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 148 bin dolar. Son 24 saat içinde, çok sayıda alım hacmi tokeni yeni zirvelere taşıdı.

Shiba Toby’nin Twitter’daki son etkinliği Ocak ayında olduğu için mevcut yükseliş momentumunun nedeni belirsiz. Bu, görünürde bir nedeni olmayan gizli bir pompa gibi görünüyor.

Shiba Toby Sahipleri
Kaynak: bscscan

Sahiplerin dağılımına bakıldığında, en üstteki sahibi %30’un üzerinde arz ile PinkSale Likidite Kilidi adresi ve onu arzın %15,3’üne sahip olan dağıtımcı takip ediyor.

Yukarıdaki tutucu dağılımı nispeten sağlıklıdır. Dağıtıcı, arzın yalnızca %15’ini elinde tutar, bu da makul bir durumdur. Bazı dağıtımcıların toplam arzın %90’ını elinde tuttuğu, gölgeli tutucu dağılımlarına sahip birçok token gördük.

Genel olarak, Shiba Toby herhangi bir kırmızı bayrak göstermiyor ve 300 bin dolarlık nispeten düşük piyasa değeri, Minimum Uygulanabilir Ürüne (onların oyunu) sahip bir Metaverse/Meme madeni para için oldukça düşük değerlendi.

Belirteçle ilgili tek ilgili kısım, belirtecin son derece düşük bir ticaret hacmine sahip olduğu 15 Ocak ile 15 Şubat arasındaki dönemdir. Bununla birlikte, son yükseliş momentumu ve son 24 saatte 148 bin doları aşan hacim, tokenin uzun vadeli potansiyelinin büyük işaretleridir.

Ekip Shiba Toby’yi geliştirmeye devam ederse ve NFT koleksiyonları piyasaya çıkarsa, SHBT kolayca en az 1 milyon dolarlık bir değer görebilir.

Meme paralarına yatırım yapmak her zaman risklidir, ancak bizce Shiba Toby’nin iyi bir duyarlılığı var. Yatırımcılar SHBT’yi 24-48 saat tutarak hızlı bir kısa vadeli kazanç elde edebilirler, ancak aynı zamanda mevcut fiyat tokenin zirvesiyse, tüccarlar birkaç saat içinde portföylerinin %50’sini kaybedebilir.

Açıklama: Bu, ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir Metaverse kripto parası satın almadan önce daima araştırmanızı yapın.

Bizi Twitter’da takip edin @nulltxnews En son Metaverse haberleriyle güncel kalmak için!

Görsel Kaynağı: Vintage Tone/Shutterstock.com

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu