Akademi

Bugün En Yüksek Fiyatı Kazanan İlk 3 Metaverse Kripto Parası (LFW, XNL, WILD)

Kripto para piyasaları bugün yatay hareket ederken, bazı Metaverse kripto paraları önemli fiyat artışları görüyor. Bu makale, en düşükten en yükseğe 24 saatlik fiyat artışına göre sıralanmış, bugün en çok fiyatı alan ilk üç Metaverse madeni parasına bakıyor.

Fantezi Savaşı Efsanesi (LFW) +%11

Simgesini Ekim 2021’de piyasaya süren Legend of Fantasy War, Unity ile Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş bir 3D sıra tabanlı Rol Yapma Oyunudur.

Legend of Fantasy War, kahraman ordusunu bir araya getiren ve her karakterin benzersiz becerilerini kullanarak onları zafere taşıyan oyuncuların etrafında döner. Oyundaki her karakter, kullanıcıların LFW pazarından satın alabilecekleri bir NFT olarak belirlenir. Oyuncular, çeşitli öğelerle NFT istatistiklerini artırabilir ve ödüller kazanmak için PVP savaşlarına katılabilir.

LFW, kullanıcıların keşfetmesi için açıktır, ancak oyunu oynamaya başlamak için bir NFT satın almanız gerektiğini unutmayın. NFT, bir Metaverse kripto oyunu için nispeten düşük bir giriş fiyatı olan kabaca 40 dolara mal oluyor.

Platformun yerel belirtecine, platformda birincil hizmet varlığı olarak kullanılan LFW adı verilir. LFW son birkaç haftadır oldukça iyi performans gösteriyor ve bugün CoinMarketCap’te en çok fiyatı alan üçüncü en yüksek Metaverse kripto parası.

Yakın zamanda Legend of Fantasy War, DAOLaunch ile LFW Blockable ortak kuluçka ortaklıklarını duyurdu.

DAOLaunch, yatırımcılar ve yeni başlayanlar arasındaki boşluğu dolduran yenilikçi bir IDO platformudur. Platform onları tabandan ticarileştirmeye götüreceğinden, ortaklık gelecek vaat eden blok zinciri projelerinin kuluçkalanmasını teşvik edecek.

Genel olarak, LFW oldukça küçümsenmiştir ve şu anki 3,2 milyon dolarlık piyasa değeri ile 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir.

LFW’yi PancakeSwap üzerinden satın alabilirsiniz.

Tarih (XNL) +%15

2021’de piyasaya sürülen Chronicle, Penn & Teller ve daha fazlası gibi ikonik şovlardan resmi olarak lisanslı ve kimliği doğrulanmış NFT’leri içeren, topluluk tarafından desteklenen bir NFT Marketplace ve Metaverse jetonudur.

Chronicle’ın misyonu, dijital platformlarında çevre dostu NFT’ler sunmaktır. Şu anda kullanıcılar, harika NFT’ler için düzinelerce canlı müzayede ve koleksiyon içeren NFT kontrol panellerini ve dApp’lerini kontrol edebilirler.

NFT panosuna bakıldığında Chronicle, yazmada 3,9 milyar dolarlık bir değere sahip olan popüler THETA ağıyla pek çok benzerliğe sahip.

5 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile XNL, oldukça düşük bir değere sahiptir ve yakın gelecekte kolayca önemli fiyat artışları görebilir.

Son haberlerde, XNL, gelirlerin hayvan kurtarmaya gittiği PuppyBowl NFT müzayedesini duyurdu:

Bire bir kart, PuppyBowl XVIII’in en iyi köpeğini ölümsüzleştirdi. NFT’yi satın alarak, sahipleri gelecek yılki Puppy Bowl’da sanal hayranlar olarak görünme fırsatına sahip olacaklar!

Bugün XNL, son 24 saatte %15’in üzerinde artışla en yüksek fiyatı alan ikinci en yüksek Metaverse kripto parası. XNL muazzam bir uzun vadeli görünüme sahip ve 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir film.

XNL’yi KuCoin, PancakeSwap ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Wilder World (VAHŞİ) +%16

Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Wilder World (WILD), en sağlam topluluklardan birine sahip, en çok beklenen ultra gerçekçi Metaverse madeni parasıdır. Wilder World ekibi, gerçekçi Ethereum tabanlı Metaverse’lerini Unreal Engine 5 ile oluşturuyor ve sürükleyici bir yeni nesil deneyim sunmak için en yeni grafikleri ve teknolojiyi kullanıyor.

Wilder World’ün oyunu hala geliştirme aşamasındadır, ancak proje zaten kullanıcıların araba, spor ayakkabı, bina ve çok daha fazlasını satın alabilecekleri oldukça aktif bir NFT Marketplace’e sahiptir.

WILD, çeşitli oyun içi etkinlikler için ve piyasada NFT satın almak için kullanılan platformdaki yerel jetondur.

Son haberlerde Wilder World, sahiplerinin ödül kazanmalarını sağlayan Wilder World bahis sistemi Metropolis’i tanıttı.

Duyuruya göre Metropolis, farklı sektörlerden tokenlerin Wilder Nation ve Vatandaşlarına geri akmasını sağlıyor. Vatandaş, 1 WILD jetonundan fazla tutan kişidir.

WILD, yazmada %16’nın üzerinde bir artışla bugün en çok kazanandır. 191 milyon dolarlık piyasa değeri ile WILD şu anda oldukça düşük değerde ve Şubat 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir yapım.

WILD’i KuCoin ve Uniswap üzerinden satın alabilirsiniz.

Açıklama: Bu ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir Metaverse kripto parası satın almadan önce daima araştırmanızı yapın.

Bizi Twitter’da takip edin @nulltxnews En son Metaverse haberleriyle güncel kalmak için!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu