AkademiAltcoin Haberleri

Bu Yakın Zamanda Piyasaya Sürülen Metaverse Kripto Parası Bugün Fiyatta %1000’in Üzerinde Kazandı (MarkMeta )

Bu hafta, Bitcoin ve Ethereum küçük fiyat artışı gördüğü için kripto piyasaları yaşam belirtileri gösteriyor. Metaverse Crypto madeni paraları, yakın zamanda piyasaya sürülen bir token ile piyasalara hakim olmaya devam ediyor, MarkMeta son 24 saat içinde %1000’in üzerinde fiyat kazandı. Bu projeye bakalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini görelim.

MarkMeta (MMT) Nedir?

15 Şubat 2022’de piyasaya sürülen MarkMeta (MMT), Unreal Engine ile oluşturulmuş gerçekçi grafiklere sahip bir Binance Akıllı Zincir MMORPG oyunudur. Proje, Metaverse’leri aracılığıyla oyunları, merkezi olmayan uygulamaları ve sanal gerçeklikleri birbirine bağlama misyonuyla kullanıcılar tarafından oluşturuldu ve sahiplenildi.

Tüm oyun içi varlıklar NFT’ler olarak belirtilmiş ve Metaverse vatandaşlarının The Big MarkMeta Marketplace’te dijital varlıklar oluşturmasına, oluşturmasına ve güvenli bir şekilde ticaret yapmasına olanak tanır.

MarkMeta ekosistemi, okullar ve üniversiteler gibi eğitim hizmetlerinden, iş toplantıları ve bankacılık gibi üretkenlik hizmetlerinden, Pazaryerleri gibi ekonomi hizmetlerinden ve oyun ve alışveriş gibi eğlence hizmetlerinden oluşacaktır.

Buna ek olarak, MarkMeta, tamamen kendi topluluğuna ait olan, dünyanın geleceğini belirleyen ve çeşitli tekliflere oy veren bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyona sahiptir.

MarkMeta şu anda Marketplace, dApp ve Laboratuvar yakında geliştiriliyor.

MMT Fiyatı Neden Yükseliyor?

Yakın zamanda piyasaya sürülen bir proje olarak, MMT’nin son yükseliş fiyatı büyük olasılıkla yeni listelenen madeni paraların sergilediği doğal FOMO yutturmaca nedeniyle.

MMT, yalnızca PancakeSwap’ta listelenir ve tüm hacim bu borsadan gelir. Bu iyi bir haber çünkü PancakeSwap, yüksek güven puanına sahip saygın bir merkezi olmayan borsadır.

MMT’nin mevcut değerlemesi 173 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 411 bin dolar. Yeni piyasaya sürülen bir proje için 173 milyon dolarlık bir değerleme, özellikle MarkMeta’nın henüz bir Minimum Uygulanabilir Ürün veya bir dApp içermediği göz önüne alındığında, nispeten yüksektir.

MarkMeta’nın vizyonu mükemmel olsa da, bence, PancakeSwap’ta token satın almadan önce projenin bir dApp şeklinde bir Minimum Uygulanabilir Ürün yayınlamasını beklemek akıllıca olacaktır. Piyasaların şu anda nasıl göründüğüne bakılmaksızın, MMT, şişirilmiş değerleme ile bile yükseliş ivmesini sürdürebilir.

Ayrıca, sahiplerinin dağılımına bakıldığında, dört sözleşme adresi token arzının %59’undan fazlasını elinde tutuyor ve bu oldukça endişe verici.

markmeta sahipleri dağıtımı
Kaynak: bscscan

İyi haber şu ki, jetonların %29’unu tutan en üst adres NULL bir adres, bu da jetonların yakıldığı anlamına geliyor.

Açıklama: Bu ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir Metaverse kripto parası satın almadan önce daima araştırmanızı yapın.

Bizi Twitter’da takip edin @nulltxnews En son Metaverse haberleriyle güncel kalmak için!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu