Kripto Para

En iyi BSC balinaları kripto portföylerini değiştiriyor ve işte satın aldıkları şey

tarafından paylaşılan analiz Balina İstatistikleriBSC Twitter hesabı sergilendi ilginç tutma davranışı. En büyük Binance Akıllı Zincir balinaları Bitcoin, Ethereum ve diğer birkaç büyük altcoini tutuyordu. Ancak, holding faaliyetinde 24 saatlik ticarette değişen şey burada.

uzun oyun oynamak

Binance Akıllı Zincir (BSC) balinaları, daha fazla para biriktirme alışkanlıklarını yavaşlatma belirtileri göstermiyor. En iyi 1000 BSC zengini varlık, her ikisi de en iyi 20 kripto para birimi aralığından 11 kripto para birimi alırken uzun oyunu oynuyordu.

Kaynak: Balina İstatistikleri

Bitcoin ve Ethereum, ilk iki dijital varlık favorilerdi. %14,91 değerinde BTC ve %12,75 değerinde ETH satın aldı. Bunun dışında, Polygon’un MATIC’i, Polkadot (DOT) yukarıda görülen ilgili yerlerde duruyordu. Ardından, yaklaşık yarısı USD eşdeğeri olan 46.070.284 $ ile Dogecoin geldi.

Cardano’nun ADA ve LINK’i 10 ve 11. noktaları işgal etti.

takım değiştirme

Memecoinlerden bahsetmişken, Shiba Inu (SHIB) sadece 24 saat içinde büyük bir darbe aldı. 14 Şubat’ta Binance Smart Chain’deki büyük cüzdan yatırımcıları 140 milyar Shiba Inu tokeni biriktirdi. Bu, Shiba Inu’yu Binance Akıllı Zincirinde balinaların cüzdanlarındaki en popüler altcoinlerden biri haline getirdi. Aslında, SHIB net bir kazanandı.

Ancak kısa sürede yerini kaybetti. İkinci en popüler köpek kriptosu Shiba Inu, fiat cinsinden 26.252.727 dolara eşit olarak 15 Şubat listesinde dokuzuncu sırada yer aldı.

En büyük kripto para birimi olan Bitcoin, geçen haftanın sonundan bu yana ilk kez 44.000 dolardan fazla yükseldi. Bu, Ukrayna çevresindeki gerilimlerin azalmasına ilişkin iyimserliği vurguluyor, yatırımcıların daha riskli varlıklara yönelik iştahını tazeliyor. Yukarıda bahsedilen tutma modelinde oldukça açık olan bir şey.

ETH neredeyse %7, Solana %9’dan fazla ve DeFi’nin favorisi Aave yaklaşık %7 arttı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu