Akademi

Şubat 2022’de İzlemek İçin 800 Milyon Doların Altında Piyasa Değeri Olan En İyi 5 Metaverse Kripto Paraları » NullTX

Piyasada yüzlerce Metaverse kripto parası var ve hangisinin gerçek anlaşma olduğunu anlamak zor olabilir. Bu makale, Şubat 2022’de izlemek için 800 milyon doların altında bir piyasa değeri olan ilk beş Metaverse kripto parasını piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe doğru sıraladığımız seçimimize bakıyor.

Getiri Lonca Oyunları (YGG) – 306 milyon dolar

Aralık 2020’de piyasaya sürülen Yield Guild Games (YGG), Axie Infinity, The Sandbox ve daha fazlası gibi popüler Metaverse kripto oyunlarından daha fazla kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir bireyler topluluğudur.

Adından da anlaşılacağı gibi, Yield Guild Games bir oyun klanıdır. Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonlarına (DAO) güç sağlayan YGG ERC-20 jetonunu içerir.

Kullanıcılar, MetaMask cüzdanlarını bağlayarak loncaya katılmak için bir YGG rozeti basmalıdır. Yazma sırasında, bir rozetin maliyeti 40 ABD dolarıdır. Oyuncuların loncadan öğrenebilecekleri çeşitli stratejiler ve taktiklerle karşılığını verebilecek nispeten düşük bir yatırım.

Benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluğa katılmak ve popüler Metaverse kripto oyunlarından daha fazla kazanmaya başlamak isteyenler için, Yield Guild Games’i şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca, proje ve token, projenin uzun vadeli yükseliş potansiyeline işaret ederek, sürekli olarak yüksek ticaret hacmini ve piyasa değerini korumayı başardı.

YGG’yi KuCoin, Crypto.com, Binance ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Vulcan Dövme PYR (PYR) – 339 milyon dolar

Nisan 2021’de piyasaya sürülen Vulcan Forged, merkezi olmayan bir değişim, dApp inkübatörü, NFT oyun stüdyosu ve çok daha fazlasını içeren bir dApp ekosistemidir.

Vulcan Forged, blockchain oyun meraklıları için tek noktadan alışveriş ekosistemi olarak hareket eden topluluk odaklı bir projedir. Poligon uyumlu olan ERC-20 PYR belirtecine sahiptir. PYR, yerel yardımcı program belirteci olarak kullanılır ve kullanıcıların NFT’leri ve daha fazlasını satın almalarını sağlar.

Vulcan Forged, VulcanVerse, Berserk, Forge Arena, Block Babies, Battle V Chess, Coddle Pets ve daha fazlası dahil olmak üzere kullanıcıların kontrol etmesi için çeşitli oyunlar sunar.

Ana oyunları, fantezi yazarlarıyla savaşan irfan ile açık dünya, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma (MMORPG) olan VulcanVerse’dir. VulcanVerse içinde, oyuncular NFT olarak varlıklara sahip olabilir, benzersiz görevler oluşturabilir ve NFT’ler için yem toplayabilir. Oyun için bu RESMİ OLMAYAN fragmana göz atın:

En sağlam topluluklardan birine sahip en hızlı büyüyen projelerden biri olarak, mükemmel uzun vadeli potansiyele sahiptir. Vulcan Forged, çoğu Metaverse kripto parasından daha fazla dApp ile en aktif ekosistemlerden birine sahiptir ve Şubat 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir oyundur.

PYR’yi KuCoin, Binance, Gate.io ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Metahero (HERO) – 433 milyon dolar

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen Metahero, kullanıcıların kendilerini ve diğer gerçek dünya projelerini Metaverse’de taramalarını sağlayacak ultra gerçekçi bir sanal dünya inşa ediyor.

Kullanıcıların kendilerini Metaverse’e taramalarını sağlamak için Metahero, Cyberpunk 2077’nin geliştiricileri olan CD Project RED gibiler tarafından kullanılan 3D 16k tarama teknolojisinde lider olan Wolf Digital World (WDW) ile ortaklık kurdu.

Metahero’nun yerel yardımcı programı simgesi, tarama hizmetleri için ödeme yapmak, lisans satın almak, nane yapmak ve NFT satın almak ve daha pek çok şey için kullanılacak olan HERO’dur.

Metahero’nun Metaverse’i Everdome olarak adlandırılıyor ve kısa süre önce ekip, DOME jetonu için 6,9 milyon dolar toplayan ön satışını tamamladı. Ayrıca Everdome, BAE’nin önde gelen yatırımcı dergisi Arabian Business’ın ön kapağında yer aldı.

Metahero, en sağlam topluluklardan birine sahiptir ve Wolf Digital World ile birinci sınıf ortaklığı, bunu mükemmel bir uzun vadeli görünüme sahip en güvenli projelerden biri haline getirmektedir.

HERO’yu KuCoin, PancakeSwap, Gate.io ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

MUM (WAXP) – 687 milyon dolar

Aralık 2017’de piyasaya sürülen WAX, Metaverse kripto oyunları için önde gelen blok zinciridir. Son 30 günde 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan en popüler NFT tabanlı blockchain oyunu Alien Worlds’ü içeriyor.

WAX blok zinciri, gaz ücretleri yerine CPU, RAM ve NET kullanan temsilci bir Hisse Kanıtı konsensüs protokolüne sahiptir. Kullanıcılar, işlemleri tamamlamak ve WAX ​​zincirindeki çeşitli dApp’lerle etkileşim kurmak için WAXP jetonlarını stake edebilir ve bu kaynakları alabilir.

WAX’ın sahip olduğu bir diğer avantaj, yeni kullanıcıların bir kripto cüzdanı oluşturmasını ve ekosistemleriyle etkileşime girmesini kolaylaştıran kullanıcı dostu bulut cüzdanıdır.

WAX, 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir oyundur ve fayda sağlayan ve en aktif NFT pazarlarından biri olan AtomicHub’a sahip en az değer verilen blok zincirlerinden biridir.

WAXP’yi Binance, KuCoin, Bittrex ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

WEMIX (WEMIX) – 740 milyon dolar

Ekim 2020’de başlatılan WEMIX, Güney Kore merkezli bir oyun stüdyosudur. Geliştirme aşamasında olan geniş bir oyun koleksiyonuna sahip, oynaması kolay blok zinciri tabanlı oyunlar oluşturmaya odaklanır.

WEMIX, kripto ve NFT tabanlı oyunları desteklemek için sıfırdan inşa edilmiş blok zinciri ile yüksek gaz ücretleri sorununu çözüyor.

WEMIX ayrıca, kullanıcıların başka yerde bulunmayan nadir NFT’leri satın almalarını sağlayan düzinelerce koleksiyona göz atabilecekleri bir NFT pazarına da sahiptir. Ayrıca WEMIX, Apple, Google Play ve Desktop’ta kullanıcıların tokenlerini saklamasını kolaylaştıran tescilli cüzdanlarını sunar.

WEMIX, Asya pazarlarında lider Metaverse kripto platformudur ve pazardaki en değerli ilk on Metaverse kripto parası olarak konumunu sürekli olarak korumuştur. Ekip ekosistemini geliştirmeye devam ederken, WEMIX Şubat 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir oyun.

WEMIX’i Gate.io, Bithumb, Coinone ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Açıklama: Bu ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir Metaverse kripto parası satın almadan önce daima araştırmanızı yapın.

Bizi Twitter’da takip edin @nulltxnews En son Metaverse haberleriyle güncel kalmak için!

fotoğrafı çeken Nicole Avagliano itibaren Pexels

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu