Akademi

Bull Empire Nedir?

Bull Empire, her biri benzersiz özelliklere ve farklı nadirlik seviyelerine sahip 2500 pikselleştirilmiş boğadan oluşan Solana tabanlı bir koleksiyondur.

Görünüşe göre Asya folkloru bu yıl büyük bir sıçrama yapıyor ve kendini değiştirilemez token (NFT) koleksiyonları aracılığıyla dünyaya tanıtıyor. Etkileyici sanat eserleri, tutkulu ekipler ve heyecan verici yol haritaları ile Asya temalı NFT’ler, zengin, asırlık kültürel geçmişe sahip dijital sanat eserlerini sergilemek için sıçramaya ve uçmaya başlıyor.

Arka plan

Bull Empire’ın ekibi, bir kurucu, kurucu ortak, baş strateji sorumlusu, baş pazarlama sorumlusu, baş sanatçı ve bir baş teknik görevli olmak üzere 2 tasarımcıdan oluşur.

Yetkin üyelerle ekip, sürükleyici sanat eserlerini ve rekabetçi dijital teklifleri sergileyerek NFT küresel sahnesine bir doz Asya kültürü getirmeyi hedefliyor.

Bull Empire Nedir?

Bull Empire, 2.500 pikselleştirilmiş boğadan oluşan Solana tabanlı bir koleksiyondur ve her boğa benzersiz özelliklere ve farklı nadirlik seviyelerine sahiptir.

Bu, zengin Asya kültürünü dünya sahnesine taşımak için sanatsal becerilerini ortaya koyan Tokyo, Hong Kong ve Tayvan’dan gelen sanatçılar tarafından desteklenen, Asya’dan ilham alan bir NFT koleksiyonudur.

Koleksiyonun para basma etkinliği Şubat 2022’den önce veya civarında başlayacak ve yalnızca Phantom, Sollet ve Solflare cüzdanlarını kabul edecek.

Koleksiyonun güçlü Asya topluluğu ile birçok meraklı, lansmanından bu yana etkileyici başarılar elde eden bir Asya NFT koleksiyonu olan bir sonraki “Maymun Krallığı” olmasını bekliyor.

3D Boğalar ve Metaverse

Ana satış iyi giderse, ekip projenin bir sonraki büyük adımı olan 3D boğaları piyasaya sürecek.

Bu 3D varlıklarla ilgili harika olan şey, NFT sahiplerinin Bull Empire’ın metaverse’ine girmeleri için bir “anahtar” olarak hizmet edeceklerinden, tamamen estetikle ilgili olmamasıdır.

Koleksiyonun metaverse yönü büyük önem taşıyor çünkü bu, koleksiyonun öğelerini entegre edecek ilk Asya NFT projesi olacak. meta veri deposu, bu potansiyel olarak onu rekabetten ayırabilir. Bull Empire’ı daha da ileriye taşıyabilecek başka bir şey de, arkasındaki ekip topluluğu güncellemek ve herhangi bir NFT projesi için kritik bir unsur olan sorularına yanıt vermek için çok çalıştığı için aktif çevrimiçi varlığıdır.

Ayrıca Bull Empire’ın yol haritası statik olmayacaktı. Ekip, topluluğun deneyimini daha da geliştirmek ve diğer koleksiyonlara karşı daha iyi rekabet edebilmek için boğalar için gelecek planlarını güncellemeye hazırlanıyor.

Heyecanı daha da artırmak için ekip ayrıca bir dizi eşantiyon dağıtıyor, bunlardan biri geçen 13 Ocak’ta başladı ve burada 2400$ değerindeki 1976 Skeleton Bull’un davetkar bir ödül olarak konulduğu yer.

Ancak ele alınacak çok fazla gerekçe olmasına rağmen ekip, girişimlerinde en önemli unsur olmasa da en önemlilerinden birini unutmadı: Güvenlik.

Koleksiyonun resmi Discord hesabında ekip, Bull Empire’ın web sitesinin, web sitesi güvenlik denetimi ve web sızma testi uzmanlarının yardımıyla gerekli test lansmanından geçtiğini vurguladı.

Boğa Şeytan Kral

NFT koleksiyonunun dayandığı efsanevi bir yaratık olan Bull Demon King, yarı insan ve yarı boğa şeklini alan eski bir iblistir.

Ming Hanedanlığı’nın zirvesinde yazılan “Batı’ya Yolculuk” adlı bir Çin romanından geldi ve bugüne kadar ülke kültürünün ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

Bull King inanılmaz bir güce sahiptir, şekil değiştirme yeteneklerine sahiptir ve her zaman şiddet, gazap ve intikam sergiler.

Yol Haritası

Aralık 2021

  • Resmi Discord, Twitter ve Instagram hesaplarının lansmanı

Ocak 2022

  • İkincil pazar listeleme
  • DAO-oylaması, desteklenecek bir yardım kuruluşunu seçer
  • 3D koleksiyonun lansmanı
  • Lüks markalarda işbirliği

Boğa İşbirlikleri

Bull Empire o kadar büyük bir potansiyele sahip ki, Girls Generation, Flizzow ve Kana Momonogi’nin eski bir üyesi olan Jessica Jung da dahil olmak üzere çeşitli ikonlar hemen “bullwagon” a atladılar.

Jessica Sooyeon Jung bir şarkıcı, söz yazarı, model, oyuncu ve iş kadınıdır, ancak yaygın olarak Girls Generation kpop grubunun eski üyelerinden biri olarak bilinir.

Joe Flizzow, Malezyalı bir rapçi, söz yazarı, yapımcı ve Asya hip-hopunun en ünlü ikonlarından biridir.

Kana Momonogi, Bull Empire topluluğunun erkek izleyicilerinin kesinlikle tanıyabileceği bir AV Japon aktrisidir.

Asya Topluluğu Desteği

‘Maymun Krallığı’ NFT koleksiyonu, topluluğunun tahmini 7000 SOL’sini silen büyük bir ihlal tarafından vurulduğunda, Bull Empire ekibi geldi ve yardım etti.

‘Maymun’ ve ‘Bull’ her ikisi de Asya topluluğunun bir parçası olduğu için, Bull takımı bir süreliğine rekabeti bir kenara koymayı seçti ve çoğunlukla Asyalı olan ihlalin kurbanlarına yardım etmeyi teklif etti.

takım var teklif edildi Talihsiz bilgisayar korsanlığı olayından etkilenen sevgili Asyalı NFT meraklılarına destek göstermek için 150 beyaz liste ve 30 ücretsiz darphane.

Çözüm

Bull Empire’ın metaverse öğesi heyecan vericidir, ancak gelecekteki Asya temalı koleksiyonların kesinlikle kopyalayacağı bir tekliftir.

Ayrıca, yol haritası açık ve umut verici olsa da, topluluğun heyecanını sürdürmek ve mevcut ve gelecekteki NFT koleksiyonlarıyla rekabet etmek için gerekenlere sahip olduğunu kanıtlamak için gelişmelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu