Kripto Para

Bunlar ileriye dönük MATIC için yükseliş tetikleyicileri

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

MATIC, Ocak ayı sonunda belirlediği aralığın üzerine çıktı. 1,82 dolarda kısa vadeli destek seviyesinin hemen altında işlem görüyordu ve bu seviyenin üzerinde bir hareket önümüzdeki birkaç gün içinde bazı kazançlar görebilir. Fiyat 1,9- 2,05 dolar bölgesinde bir direnç bandına yaklaştı, bu da büyük olasılıkla arenaya satış baskısının girmesini görecek.

MATIC- 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de MATIC / USDT

MATIC için 1.495$-1.74$ (sarı) arasında bir aralık gözlemlendi. Geçen hafta fiyat iki ayrı günde 2,05 dolara yükseldi ancak her iki durumda da bu direnç seviyesinden reddedildi. Fiyat aralığa doğru düşmeye zorlandı ve hatta talep arayışında aralığın orta noktası kadar derine indi.

Orta aralıkta bir yükseliş tepkisi gözlemlendi ve MATIC yazı yazılırken 1,82 dolara tırmanmıştı. Fiyat ve momentum arasında düşüş eğilimi gösterdi ve bu, yazmadan önceki saatlerde 1,78 dolara küçük bir düşüş gördü. Hacim Profili Görünür aralığına göre, 1,78 $ alanı son birkaç hafta içinde iyi bir işlem hacmi cebiydi.

Bu, onu alıcıların devreye girmesi muhtemel mantıklı bir alan haline getirir.

Akılcı

MATIC ileride çalkantılı sularla karşı karşıya ancak momentum boğaların tarafındaydı

Kaynak: TradingView’de MATIC / USDT

Fiyat 1,6 dolarda olumlu bir tepki gördüğünde, momentum son birkaç gündeki zayıf düşüşten güçlü yükselişe geçti. Hem RSI hem de Müthiş Osilatör, kendi nötr seviyelerinin üzerine çıkmayı başardı ve son birkaç gün içinde yükseliş momentumunu resmetti. Belirtildiği gibi, düşüş eğilimi 1,78 dolara küçük bir düşüş gördü.

Chaikin Para Akışı son saatlerde +0.05 seviyesinin altına geri döndü. bu, yazının yazıldığı sırada her iki yönde de önemli bir sermaye akışı olmadığını gösterdi.

Çözüm

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 43,8 bin dolar destek seviyesini korudu ve önümüzdeki birkaç gün içinde 46 bin dolar-48 bin dolar alanına doğru ilerliyor olabilir. Bu, MATIC’ten bir yükseliş tepkisi görebilir ve onu 2 dolara doğru itebilir.

1.82 dolar kısa vadeli bir destek seviyesi ve fiyat yukarı tırmanabilirse 2 dolar bölgesine doğru hareket etmesi muhtemel. Yukarı yönde, VPVR 1,9-2 dolar alanında direnç gösterdi.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu