Kripto Para

Bunlar, MakerDAO yatırımcılarının bahis oynayabileceği likidite cepleridir.

İçindekiler

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

MakerDAO’nun MKR tokenleri kısa vadeli bir satın alma fırsatı sundu. Geçen ayki fiyat hareketi bir aralığa benzese de, MKR’nin son dönemdeki talebinin fiyatları yükseltmesi olasıydı. Kuzeyde, 2200 dolar ve 2350 dolar muhtemelen satış baskısı görecektir.

MKR-1H

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

Hacim Profili Görünür Aralığı, son iki haftanın MKR ticaret faaliyeti hakkında ilginç bir fikir verdi. Kontrol Noktasının 2005 $ seviyesinde olduğunu ve fiyatın 10 Şubat’tan bu yana en çok işlem gördüğü alanı temsil ettiğini gösterdi.

Kuzeyde 2120 dolar bandı da ilgi çekici bir yerken, güneyde 1900 dolar seviyesi bir Fibonacci geri çekilme seviyesinden, 1928 dolarlık uzun vadeli bir destek seviyesinden ve VPVR aracının kendisinden birleşti.

Bu nedenle, geçtiğimiz ay MKR ticareti çoğunlukla 2300 ila 1650 dolar aralığında görülse de, 1850 dolar seviyesinin kırılmasıyla kısa vadeli piyasa yapısı yükselişe geçti.

Akılcı

Bunlar, kısa vadeli bir görünümde MKR'nin çekebileceği likidite cepleridir.

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

RSI, yükseliş momentumunun hala bir faktör olduğunu göstermek için nötr 50’nin üzerinde kaldı. Ayrıca, genellikle bir madeni para yükseliş trendindeyken ve bir geri çekilme gördüğünde ortaya çıkan gizli bir yükseliş sapması oluşturdu. Bir sonraki dalgayı kuzeye doğru sürmek için gizli bir yükseliş sapması kullanılabilir.

MACD, 2075 dolardan geri çekilmeye yanıt olarak sıfır çizgisinin üzerinde düşüş eğilimi oluştururken, CDV son birkaç günde yoğun alım hacmi gördüğünü gösterdi. Bu boğalar için cesaret vericiydi çünkü alıcıların gerçekten de MKR için sürücü koltuğunun kontrolünü en azından kısa bir süreliğine ele geçirdiklerini gösterdi.

Çözüm

Talep kanıtı ve VPVR ile birleştiğinde saatlik zaman dilimindeki farklılık, devam eden geri çekilmenin kısa vadeli bir satın alma fırsatı sunabileceğini gösterdi. Her zaman olduğu gibi, Bitcoin’in MKR üzerinde bir etkisi olabilir. 2000$ ve 1900$’dan yapılan alımlar önümüzdeki günlerde 2200-2250$’dan satılabilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu