Kripto Para

Cardano, GALA, Filecoin Fiyat Analizi: 08 Şubat

Genel duygu sonunda korku bölgesinden uzaklaşırken, Cardano tüm EMA şeritlerinin üzerine çıktı. Ancak üç aylık Kontrol Noktasında direnç gösterdi. Ayrıca, birGALA ve Filecoin’in kısa vadeli teknik göstergeleri yükseliş gücünü teyit etse de, aşırı alım okumaları nedeniyle satın alma gücünün hafifçe düştüğünü de ima etti.

Cardano (ADA)

Kaynak: TradingView, ADA / USDT

1,59 dolar seviyesinden yukarı kanal (sarı) dökümü, ADA ayılarının son 17 gün içinde 1,02 dolar seviyesini defalarca test etmesine neden oldu. Alt endeksi %44.2 düştü (18 Ocak’tan itibaren) ve 22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesini gördü.

O zamandan beri ADA, yukarı kanalın üst trend çizgisini (sarı) test ederken %24,8’lik bir iyileşme gördü. Böylece, tüm değerinin üzerine çıkarken 1,2 dolar işaretini geri aldı. EMA şeritleri. Şimdi, geri çekilirken, daha fazla düzeltme, 20 EMA’nın yakınında bir test noktası bulacaktı. Üstelik boğalar, yakındaki ani direnişi devirmek için mücadele etti. Kontrol Noktası (kırmızı).

Basın zamanında, ADA 1.197 dolardan işlem gördü. bu RSI aşırı alım bölgesine doğru sürüklenirken istikrarlı bir şekilde daha yüksek zirveler kaydetti. 59 puanlık destek, boğaların daha fazla düşüşü önlemek için desteklemesi için çok önemli olacaktır.

GALA

Kaynak: TradingView, GALA / USDT

GALA, 0,421 dolar direncini koruyamamasının ardından yükseliş gücünü kaybetti. Ardından, sadece 21 Ocak’ta başka bir satışa tanık olmak için 0.32 dolar seviyesini bile kaybetti. GALA, 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar (12 Ocak’tan itibaren) değerinin %58.16’sını kaybetti.

Alt, 30 Ocak’ta 0.203 $ işaretinden klasik bir düşüş bayrağı kırılmasına tanık oldu. O zamandan beri, alt grup 7 Şubat’ta 0.371 $ işaretini test edene kadar %110’luk bir yatırım getirisi gördüğü için boğalar sürekli baskı uygulamaya devam etti. Bundan sonra, herhangi bir geri çekilme, 0,32 ABD dolarında test desteği bulacaktır.

Basın zamanında, GALA 0,32895 dolardan işlem görüyordu. son zamanlarda RSI canlanma, dikdörtgenin tepesinden (sarı) güçlü bir kopuş gördü. 62 seviyesinin altına düşmeden önce 92 ile rekorunu kırdı. Ayrıca aradaki boşluk ile + DI ve -İÇİNDE azalırken, RSI dengeyi yeniden test etmeye baktı.

Dosya parası (FIL)

Kaynak: TradingView, FIL / USD

FIL ayıları, geçen hafta %46,59 gibi şaşırtıcı bir gerileme başlattı ve yukarı kanalın (beyaz) altında sürekli bir düşüş sağladı. O zamandan beri, altcoin, son iki haftada %54,2 yatırım getirisi sağlayan kanal üstü bir toparlanma gördü.

Bu arada, süper trend al sinyali vermeye devam etti. Anında test desteği şimdi 22,7 dolar seviyesinde durdu.

Basın zamanında, FIL 24.559 dolardan işlem görüyordu. Aşırı alım bölgesinden düştükten sonra, RSI trend çizgisi desteğini test etmeye başladı. 58 seviyesinin altındaki herhangi bir yakınlık boğalar için zararlı olacaktır. Ayrıca Sıkma Momentum Göstergesi devamlı olarak yanıp sönen gri noktalar. Bu nedenle, hala yüksek bir oynaklık aşaması gerektirir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu