Kripto Para

Cardano için birikim aşaması devam ediyor; ADA sahipleri boğa koşusuna hazırlanmalı mı?

ADA’nın fiyatı, ağdaki son güncellemelerden bağımsız olarak Ağustos 2021’den bu yana sabit bir düşüş trendi izledi. Aslında, 20 Şubat’tan sonra tokenin fiyatı 1 doların altına düştü ve önceki yedi güne göre %4.92 düşüş kaydetti. Basın zamanında, ADA’nın fiyatı 0.88 dolardı – 24 saatlik bir %3.47 düşüş. Ama buradaki önemli soru şu: toplum için gerçekten önemli miydi?

arama

Topluluk, yavaş gelişiminin etrafındaki gürültüye rağmen platformu desteklemeye devam etti. Daha fazla insan, 2022’de üç aylık birikimin ardından 12,4 milyar ADA’ya ulaşan adreslerdeki bakiyelerle madeni para satın aldı.

Kısa ve orta vadeli sahipleri olan adreslerin elindeki bakiye (1m – 10m) 2022’de katlanarak büyüdü. 8,09 milyar ADA’dan 12,19 milyar ADA’ya çıkarak + %9,73 artış gösterdi. İlginç bir şekilde, 1 Mart’ta adreslerin elinde tuttuğu 12.47 milyar ADA’lık yeni bir ATH’ye ulaştı.

Kaynak: heyecanZincir üstü analitik firması Santiment ışık tutuyor başka bir tutucu setinde. 100.000 ila bir milyon ADA arasında tutan Cardano adresleri, 2 Mart’ta büyük miktarlarda token satın aldı. Böylece, bariz fiyat düşüşünden yararlanıyor. T100.000 ila bir milyon arasında tutan adres sayısı ADA 16.000.000’den fazla kepçe aldı ADA son 24 saat içinde.

Kaynak: heyecan

Bu, aylardır Cardano balina birikimindeki en büyük tek günlük artışı temsil ediyordu. Söylemeye gerek yok, bu yükseliş istatistikleri sağlam gelişmelerle desteklendi. 3 Mart’ta Cardano, ana ağında Daedalus cüzdanının yeni bir yükseltmesini, çeşitli kullanıcı arayüzü (UI) iyileştirmeleriyle başlattı.

Cardano ekibi, geliştirmeleri ve yeni özellikleri ayrıntılı bir şekilde açıklamak için web sitesinde sürüm notlarını yayınladı. Bu geliştirme, senkronizasyon süreleri ve bellek kullanımının azaltılması açısından iyileştirmeler içeriyordu.

Kullanıcıya, özellikle başlangıçta, düğümün ‘kaputun altında’ ne yaptığı hakkında daha fazla bilgi sağladı.

7. kez şanslı mı?

ADA’nın art arda yedinci ay için kırmızı bir aylık mum oluşturduğunu belirtmek önemlidir.

Aylık kırmızı mum serisi, Eylül 2021’den bu yana Cardano’yu takip ediyor ve son yeşil mum Ağustos 2021’de parlıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu