Kripto Para

Cardano tabanlı proje Bashoswap, fırlatma paneli ve DEX’i tanıtıyor

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) şu anda hem ürünler hem de kullanıcılar açısından baş döndürücü bir hızla genişliyor.

Bir Ethereum blockchain token değişim teknolojisi olan Uniswap, en önemli ve yaygın olarak kullanılan araçlardan biridir.

Yüksek gaz maliyetleri, yavaş işlem onay süreleri ve çakışan likidite nedeniyle çoğu insan için Uniswap’ta token ticareti yapmak zordur.

Birçok DeFi AMM’nin Ethereum blok zincirindeki tekliflerinde çok fazla örtüşme var.

Merkezi Olmayan Cardano Projesi Bashoswap Erken aşamadaki Cardano geliştiricilerini erken benimseyenlere bağlayacak, paylaşılan likiditeye ve platforma eklenecek bir dizi başka yeni özelliğe izin verecek bir hızlandırıcı ve yerel jeton değişim platformu geliştirmek istiyor.

Beyaz kağıtlarında vurgulandığı gibi takas protokolü için hedeflerinden biri, yatırılan Cardano yerel jetonlarını ve ADA’yı AMM teknolojisini kullanan sanal bir çiftte birleştirerek yapılacak bir jeton takas protokolüne sahip olmaktır.

Likidite Sağlayıcılar ayrıca bir likidite / takas mekanizması ile izinsiz token alışverişini kolaylaştırmak için en iyi LP ücretlerinden yararlanmak için bir havuz çifti seçme seçeneklerine sahip olacaklar.

Likidite Sağlayıcılar, havuz rezerv paylarını çıkarmak için LP jetonlarını yaktıklarında, ücret ödüllerini almaya hak kazanırlar. Havuzlara likidite sağlanması karşılığında, likidite sağlayıcılar ekstra faydalar elde edeceklerdir. $ Bash jetonları, önemli havuzların kullanımını teşvik etmek için kullanılacaktır.

Bashoswap Launchpad, finansal destek arayan geliştiricilere ve projelere şeffaf, verimli ve tamamen merkezi olmayan bir fon toplama platformu sunmak için Alonzo hard fork tarafından sağlanan Cardano akıllı sözleşmelerini kullanacak.

Bash yerel belirteci, projenin kalbinde yer alır. Bash belirteci, ağ üzerinde stake etme, çiftçilik ve yönetim için kullanılacaktır.

Bashoswap şimdi özel bir satış yapıyor beyaz liste girişime katılmak isteyen erken benimseyenler için

Oluşturulan toplam $ Bash token sayısı 500 milyon olacaktır.

Cardano yerel jetonları, Blockchain şirketlerinin Cardano zincirindeki başarısı için gerekli olan bir dizi güçlü DeFi teknolojisi gibi Launchpad’de tam olarak desteklenecek.

Cardano blok zincirindeki token alım satımları ve takasları, Bashoswap DEX kullanılarak mümkün hale getirilecek.

Bashoswap ayrıca çalışacak bir mono likidite havuzu başlatmayı da hedefliyor Normal havuz çiftlerini kullanmak yerine, likidite havuzları için tek bir token tasarımı tanıtılacak.

Özel Satış Beyaz Listesine Katılın: https://bit.ly/3BubgvP

Sosyal medya

Twitter: https://twitter.com/basho_swap

Telgraf: https://t.me/bashoswap

Reddit: https://reddit.com/r/bashoswap/

Medya Ayrıntıları

Firma Adı: BashoSwap

Kişi Adı: Salman Rakhange

Konum: Singapur

E-posta: [email protected]

İnternet sitesi: https://bashoswap.finance/

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu