Kripto Para

Chainlink, Ethereum Classic, Filecoin Fiyat Analizi: 10 Mart

Bitcoin, son saatlerde 42.000 dolarda dirençle karşılaştı. Nereye gidiyordu diye sorulabilir. Altcoin piyasası nasıl tepki verir? Eh, piyasanın kısa vadeli görünümü aşağı yönlüydü – önümüzdeki birkaç gün bazı kayıplar görebilirdi. Chainlink, bir destek seviyesine tutunmak için mücadele etti.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView’de LINK / USDT

Chainlink, 12.91 dolarda daha yüksek bir düşük seviye oluşturduğunda ve 13.4 dolarlık direnç bölgesini aştığında, kısa vadeli önyargısını düşüşten yükselişe çevirmiş görünüyordu. Ancak, işler hala belirsizdi. LINK için uzun vadeli eğilim düşüş gösteriyor, ancak son iki hafta fiyatın 11.5 doların en düşük seviyesinden daha da yükseldiğini gördü.

RSI, fiyat kritik 13.3 $ alanında işlem görse bile, basın zamanında nötr 50’nin altına düştü. Boğalar bu alana tutunabilirse, kısa vadeli görünüm yükseliş olarak kalacaktır. Ancak satıcılar fiyatın 13.45 doların altına düşmesine neden olursa, önyargı bir kez daha düşüşe geçmek zorunda kalacak.

Ethereum Klasik (ETC)

Chainlink, Ethereum Classic, Filecoin Fiyat Analizi: 10 Mart

Kaynak: TradingView’de ETC / USDT

Ethereum Classic, azalan bir kanalda işlem görüyordu. Önceki gün fiyat, kanalın üst sınırını direnç olarak 28,1 dolarda test etmişti ve basın zamanında aşağı hareket ediyordu. 27.24 dolar destek seviyesi de son saatlerin satış baskısında kırılmıştı.

OBV son birkaç gündür yatay hareket ediyor, bu da son zamanlarda ne alıcıların ne de satıcıların üstün olmadığı anlamına geliyordu. Müthiş Osilatör, düşüş momentumunun yükseldiğini göstermek için histogramında kırmızı çubuklar kaydetti. Fiyat, önümüzdeki saatlerde kanalın orta noktasında bir miktar destek bulabilir.

Dosya parası (FIL)

Chainlink, Ethereum Classic, Filecoin Fiyat Analizi: 10 Mart

Kaynak: TradingView’de FIL / USDT

18,29 dolar seviyesi son birkaç günde destek görevi gördü ancak son saatlerde kırıldı. Filecoin yazı yazılırken 17.8 dolardan işlem görüyordu ve momentum güçlü bir şekilde düşüşe geçti. FIL için, 17,7 doların altına yakın bir seans, önümüzdeki birkaç saat içinde 17,3 dolar ve 16,8 doları test edebilir.

RSI aşırı satım bölgesine doğru ilerliyordu. DMI, geçen hafta düşüş eğiliminin yükselişten daha fazla inandırıcı olduğunu gösterdi.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu