Kripto Para

Chirpley, LVT Capital ile ortak oldu

cıvıl cıvıl yapay zeka, makine öğrenimi ve blok zinciri teknolojisi aracılığıyla uçtan uca otomatik etkileme kampanyalarına olanak tanıyan yeni Web 3.0 etkileyici pazarıdır.

Merkezi olmayan platform, tamamen son kullanıcılarının, yani nano ve mikro etkileyicilerin ve bunlara ihtiyaç duyan pazarlamacıların çıkarına çalışarak etkileyici ekosistemini yeniden tanımlıyor.

Chirpley, LVT Capital’i yeni atanan danışmanı ve stratejik ortağı olarak duyurmaktan memnuniyet duyar.

Chirpley, yalnızca küçük etkileyicilerin ve pazarlamacıların yararına çalışan merkezi olmayan bir organizasyon oluşturmak amacıyla oluşturulmuş bir platformdur. Kampanyaları daha fazla zaman ve maliyet açısından verimli hale getirmek için otomatikleştirmek için Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi’ni kullanma.

LVT, endüstride tanınan bir VC, danışmanlık, kuluçka makinesi ve hızlandırıcıdır. LVT Ekibi tarafından yatırım yapılan projelerden birkaçı Sidus, Kasta, Ternoa, Symbiosis Finance, Zignaly, IQ Protocol ve diğer endüstri temel taşlarının yanı sıra tavsiye edilen Path DAO, Cheddar Block Games, Algoblocks ve The Fabled’dir.

Her iki varlığın da masaya getirdiği şey

Chirpley’nin etkileyici pazarlama endüstrisinde bir yer açma ve gelecekteki bir holding oluşturma vizyonu LVT Capital tarafından paylaşılıyor. Ayrıca LVT’nin harika iş modellerini, savunulabilir USP’leri ve ölçeklenebilirliği destekleme yatırım tezine katılıyoruz.

LVT Capital, Chirpley’nin stratejik sektör tanıtımları ve çok sektörlü ortaklık fırsatları aracılığıyla etkileyicileri ve pazarlamacıları akıllıca eşleştirme vizyonunu destekleyecek.

Chirpley, LVT’nin geniş ağından stratejik ortaklar, değişimler ve yetenekler belirleme ve bunlarla çalışma konusunda LVT ile yakın bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca, danışman müşterilerinin ve ortaklarının başarısının genişletilmesi için LVT Capital’e güçlü bir platform sağlamayı da sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu mavi çip ittifakının bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz ve blok zinciri endüstrisinin büyümesine kitlelere fayda sağlayacak ileri görüşlü vizyon, benimseme ve büyüme fikirlerini paylaşıyoruz.

Chirpley ve etkileyici pazarlamanın geleceği

Chirpley, nano ve mikro etkileyicilerin etkileyici pazarlamanın geleceği olduğunun farkında. Platform, sonunda hayatlarını kazanmalarını sağlayarak küçük ölçekli etkileyicileri özgürleştirmeyi vaat ediyor. Bununla birlikte, genellikle daha küçük ölçekli etkileyicilerle çalışmaya eşlik eden stresi, zamanı ve verimsizliği ortadan kaldırarak pazarlamacıları güçlendirmek gelir.

Artık Chirpley ve LVT Capital güçlerini birleştirdiğine göre, potansiyel sınırsız.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu