Kripto Para

Clesson Co. Ltd, Groom yatırımlarından ve eBEST yatırımlarından ve menkul kıymetlerinden 2 milyon dolarlık öz sermaye fonu alıyor

Clesson, şirketin işletmecisi ETİKET Vakfı‘den fazladan 2 milyon dolarlık öz kaynak fonu aldı. eBest Yatırımlar ve Menkul Kıymetler ve müzisyenler, hayranlar ve içerik üreticileri için Web 3.0 NFT altyapısını geliştirmek ve sektördeki devrimi hızlandırmak için Groom Investments.

eBest Yatırımlar ve Menkul KıymetlerÖnde gelen bir Güney Koreli varlık yönetimi firması olan Groom Investments ve erken aşamadaki bir yatırım fonu olan Groom Investments, yeni bir işbirliğinin parçası olarak LABEL Foundation’ın ana şirketi olan Clesson Co., Ltd’ye özsermaye finansmanı için söz konusu tutarı gerçekten taahhüt etmiştir. LABEL ekibine göre yeni toplanan fonlar, MOOC ve müzik NFT altyapısının inşasını hızlandıracak ve daha yetenekli IP sahiplerini platforma çekecek.

Aracılar ve aracılar sorununun çözülmesi

Daha önce, LABEL çekirdek ekibi, AÇILIŞ 2.0LABEL dApp ile daha iyi uyumluluk içerir. Yeni yayınlanan sürüm, fikri mülkiyet haklarının devrini daha net, daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu hale getirerek basitleştirir. Docskim (BTS yapımcısı), Aaron Spears (Lady Gaga ve Lil Wayne ile eski işbirlikçi), Philip Lassiter (11x Grammy ödüllü) ve daha pek çok tanınmış sanatçının IP’leri, yeni LABEL Foundation’ın NFT’sine geçiyor gibi görünüyor altyapı.

LABEL Vakfı, MOOC ve müzik endüstrilerini dönüştürmek için blok zincir teknolojisinin kullanımına öncülük etti. Çekirdek ekip, içerik üreticileri, müzisyenler ve hayranlar için NFT altyapısını kurarken, ilk IP’ler Ableton sertifikalı ana kardeş firma OPENTRACK tarafından sağlanıyor. Tamamlandığında, LABEL Vakfı sanatçılar için adil kar paylaşımı, P2P yatırımları ve müzik sektörüne yüksek giriş engellerinin kaldırılmasını taahhüt eder. Ankr ile stratejik ittifakların en son duyuruları, şirketin devam eden başarısını gösteriyor.

LABEL Vakfı ekibi, aracıların aslan payı nedeniyle haksız kâr paylaşımıyla ilgili en acil endişeleri ele alarak müzik sektörünün ilerlemesine katkıda bulunmaya isteklidir. Ekip, yetenekli sanatçıların geleneksel müzik endüstrisinde karşılaştıkları zorlukların farkında çünkü müzik ve eğlence endüstrilerinde geniş deneyime sahipler.

Aslında, Citigroup’un müzik kâr dağıtımına ilişkin analiz, bestecilerin ve müzisyenlerin şarkı kârının yalnızca %16’sını veya toplam gelirin %12’sini aldığını keşfetti. Eşitsizliğin ortaya çıkması, blockchain meraklısı LABEL Foundation’ı şeffaflık için dağıtılmış defter teknolojileri ve hiçbir aracının müzisyenlerden yararlanamayacağı P2P kullanım durumları kullanmaya teşvik etti.

eBEST ve Damat Yatırımları Hakkında

eBest Investment & Securities Co., Ltd. Güney Kore’de çevrimiçi menkul kıymetler aracılık hizmetleri sunan en büyük varlık yönetimi kuruluşlarından biri olarak kabul edilmektedir. Şu anda AUM’da kabaca 1 milyar ABD Doları var ve araştırma, yatırım bankacılığı ve perakende satış yoluyla çalışıyor. Uluslararası İş segmenti, nakit öz sermaye, borsada işlem gören türevler, nakit tahviller ve uluslararası hisse senedi piyasasına erişim sağlar.

Ayrıca, Araştırma bölümü, hisse senedi piyasası ve yatırım stratejileri hakkında araştırma yapar. Kurumsal finansman, borç sermaye piyasaları, yapılandırılmış finansman ve proje finansmanı, Yatırım Bankacılığı bölümü tarafından sunulan hizmetlerdir. Perakende Satış bölümü, çevrimiçi ve çevrimdışı aracılık hizmetlerinin yanı sıra yatırım bilgileri ve hizmetleri sağlar. Firma 15 Aralık 1999’da kuruldu ve merkezi Güney Kore, Seul’de bulunuyor.

Groom Investments, gelecekteki girişimlere çok yönlü yatırımlar yapan ve The SmartStudy, CrowdWorks (IPO öncesi aşama), Bespin Global (209 milyar KRW birikmiş yatırım) ve Caroom’u içeren portföylere sahip başka bir yatırım fonudur.

LABEL hakkında

LABEL, kullanıcılara çeşitli basit yatırım araçları, adil gelir paylaşımı ve güvenilir pazarlama yöntemleri sunarak eğlencenin yanı sıra müziği de kuluçkaya yatıran blok zinciri odaklı bir NFT platformudur. Esasen, Ethereum Ağının üzerine inşa edilmiş ve güç kaynağı tarafından desteklenen rakipsiz bir NFT altyapısıdır. LBL IP haklarının izinsiz uygulanmasıyla adil bir kar paylaşım ekonomisi kurma genel amacı ile yönetişim ve hizmet belirteci.

Ek bilgiler, resmi web sitesi ve ayrıca LABEL’ler aracılığıyla bulunabilir. heyecan, Telgraf, LinkedInve Facebook kanallar.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu