Akademi

CoinMarketCap’e Göre: Dipte Nasıl Gidilir?

CoinMarketCap, kripto alanında neler olup bittiğine dair bazı değerli bilgiler yayınladı.

CoinMarketCap, herkesin (acemi, kripto tüccarı, DeFi degen) kripto fiyatlarını aradığı ilk yerdir.

Yılın başlangıcı – Ocak ayında neye bakıyorduk?

ve neler bu dalıştan kurtulmanın en iyi yolları?

En son CoinMarketCap raporuna göre, kullanıcılarımızın piyasadaki en son düşüşe nasıl tepki verdiğini inceliyoruz — Hâlâ memecoin hayranı mı? 2022’de şimdiye kadar en çok hangi jetonları kontrol ediyorlar?

Ayrıca, 2022’de madeni paraların nasıl bir performans gösterdiğine de bir dalış yapıyoruz – sadece bir ay oldu, ancak kripto dünyasının bu yıl aradığı şey hakkında şimdiden birkaç fikir var.

Raporun tamamını buradan indirin.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu