Akademi

CoinMarketCap’te 223 NFT AceStarter (ASTAR) Airdrop’a katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 1 NFT’ye kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda AceStarter (ASTAR) ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.
Bu airdropta, 223 kapmak için ve olacak 223 kazanan 1 NFT’ye kadar.
AceStarter (ASTAR) airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki ASTAR madeni para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

1 – CoinMarketCap izleme listenize AceStarter ($ASTAR) ekleyin: https://coinmarketcap.com/currencies/AceStarter/
2 – AceStarter Twitter hesabını takip edin: https://twitter.com/ace_starter

3 – Twitter’da sabitlenmiş AceStarter airdrop tweet’ini beğenin ve retweetleyin ve #ASTAR #ACESTARTER #LAUNCHPAD hashtag’lerini kullanırken en az üç arkadaşınızı etiketleyin

4 – AceStarter’ın Telegram Küresel Sohbetine Katılın: https://t.me/AceStarterGlobal
5 – AceStarter’ın Duyurularına Katılın: https://t.me/AceStarter
6 – AceStarter Facebook sayfasını beğenin: https://www.facebook.com/Acestarter.finance
7 – Youtube kanalına abone olun: https://www.youtube.com/channel/UCpBU4TU1vHpb6WDdq7WbbhA
8 – Discord kanalına abone olun: https://discord.com/invite/MQdKv7TfHu
9 – Airdrop formunu doldurun ve BEP-20 adresinizi bırakın. Form, etkinlik başladığında https://coinmarketcap.com/currencies/AceStarter adresinde mevcut olacaktır.

AceStarter kazanan seçimi ve ödül dağıtımından sorumludur.

CoinMarketCap airdroplarına nasıl katılacağınızı anlamak için aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz!

AceStarter (ASTAR) Nedir?

AceStarter, küçük ölçekli yatırımcılara kripto alanındaki potansiyel projeleri destekleme fırsatı sunan yeni nesil bir fırlatma rampası platformudur. Proje, kullanıcıları için mini oyunlar ve bir NFT pazarı başlatmayı hedefliyor.

Airdrop’u Şimdi Alın!

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu