Akademi

CoinMarketCap’te 30.000 NFT Matrix AI Network (MAN) Airdrop’una katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 1 NFT’ye kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda Matrix AI Network (MAN) ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.

Bu airdropta, 30.000 NFT kapmak için ve olacak 30.000 kazanan 1 NFT’ye kadar.

Matrix AI Network (MAN) airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki MAN madeni para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

1 – Matrix AI Network’ü (MAN) CoinMarketCap’teki izleme listesine ekleyin: https://coinmarketcap.com/currencies/matrix-ai-network/.
2 – OceanPark Twitter’ı takip edin: https://twitter.com/OceanPark_Man.
3 – OceanPark Telegram grubuna katılın: https://t.me/OceanPark_Matrix.
4- Tweetimizi retweetleyin (https://twitter.com/OceanPark_Man/status/1476777788392755200?s=20) ve en az üç Twitter arkadaşınızı etiketleyin.
5-Lütfen gruba katılın: https://t.me/OceanPark_Matrix ve yönetici ile iletişime geçin. Yönetici size daha fazla talimat verecektir.
6-https://oceanpark.app/oceanBox adresini ziyaret edin ve gizemli kutuyu açmak için ödeme kodunu kullanın.

OceanPark ve Matrix AI Network, kazanan seçimi ve ödül dağıtımından sorumludur.

CoinMarketCap airdroplarına nasıl katılacağınızı anlamak için aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz!

Matrix AI Ağı (MAN) Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi, Matrix AI Network, blockchain ve kripto endüstrisinin şu anda karşılaştığı birden fazla sorunu çözmek için yapay zeka ve blockchain kombinasyonunu kullanmayı hedefliyor. Bu sorunlar arasında yavaş işlem hızları, akıllı sözleşmelerde yetersiz güvenlik, akıllı sözleşmelerin teknik zorluğu ve zincirlerin sunduğu esneklikler sayılabilir.

Airdrop’u Şimdi Alın!

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu