Akademi

CoinMarketCap’te 300.000 VOW Airdrop’a katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 150 VOW’a kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda Vow ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.

Bu airdropta, 300.000 yemin kapmak için ve olacak 2.000 kazanan 150 VOW’a kadar.

Vow airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki VOW madeni para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

1 – https://coinmarketcap.com/ adresine gidin

2 – “VOW” konusuna bakın

3 – VOW’u CoinMarketCap izleme listenize ekleyin: https://coinmarketcap.com/currencies/vow/
4 – VOW’un Twitter hesabını takip edin: https://twitter.com/vowcurrency
5 – CoinMarketCaps Twitter hesabını takip edin https://twitter.com/coinmarketcap
6 – VOW’un Telegram grubuna katılın: https://t.me/vowcommunity
7 – VOW’un Telegram kanalına katılın https://t.me/vowcurrency
8 – VOW’un Facebook sayfasını beğenin https://facebook.com/vowcurrency
9 – VOW’un Airdrop bağlantısını Retweetleyin https://twitter.com/Vowcurrency/status/1496083504022622214
10 – Airdrop formunu doldurun ve ETH adresinizi, Twitter kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi bırakın. Form, etkinlik başladığında https://coinmarketcap.com/currencies/vow adresinde mevcut olacaktır.

Katılım, seçimi garanti etmez. VOW, airdrop döneminin bitiminden sonra gerçekleşecek olan varlıkların seçimi ve kazananlara dağıtılmasından YALNIZCA sorumludur.

CoinMarketCap airdroplarına nasıl katılacağınızı anlamak için aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz!

yemin nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi, Vow (VOW), farklı tüccarlar tarafından bir değişim aracı olarak küresel olarak kabul edilen umut verici bir değişim belirteci kavramını ortaya koymaktadır. Ödeme sistemlerinin bir parçası olmayı hedefleyen diğer kripto para projelerinden farklı olarak Vow, yerel FIAT para birimlerinin 1:1 oranında bir değişim aracı olarak sanal paraları kabul etmeye “yemin” olan işletmeler ve tüketicilerden oluşan merkezi olmayan koalisyonlar kurmayı amaçlıyor.

Airdrop’u Şimdi Alın!

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu