Kripto Para

Flickto, DeFi’yi Hollywood’a getiriyor: Merkezi Olmayan Medya (DeMe) Doğuyor

İlk Cardano destekli medya projesi inkübatörü yakın zamanda başlatıldı ISPO Yeniden Düzenlendi. Bu ISPO, delegelere dönem başına ADA başına 0.33 FLICK elde etme fırsatı verirken, yeni delegelere ve uzun vadeli delegelere fayda, bonus % Flick ve medya projelerine ve ekiplerine özel erişim ile NFT’leri alma fırsatı verir.

$ FLICK jetonu, sahiplerini telif hakları, satışlar, danışmanlık ve medya projeleri ve daha geniş Flickto misyonu ile ilgili alternatif gelir akışlarından pasif gelir elde etmeye uygun hale getirir. Medyayı merkezden uzaklaştırmak kolay bir iş değil; ABD medya endüstrisinin %90’ından fazlası 6 kuruluşta toplanmıştır.

Medya aracılığıyla yayılan ve daha geniş bir toplumda yanlış anlatılar yaratan kötü niyetli, politik ve finansal etkileri ortadan kaldırmaya açık bir ihtiyaç var. Flickto bunu çeşitli şekillerde ele almayı hedefliyor; kullanarak Cardano ekosistemitoplumun kullanımı yoluyla medya finansmanına, eğitime ve sosyal sermayeye erişimin demokratikleştirilmesi.

Medya finansmanı şu anda akredite yatırımcılar, büyük şirketler ve yüksek net değerli bireyler için mevcuttur. Bu, içerik oluşturucular, bağımsız medya kuruluşları ve prodüksiyon evleri için girişte yüksek engellere yol açar; bu da, ana akım anlatı ile uyumlu olmayan içerik oluşturmak isterseniz, dışlanabileceğiniz veya finanse edilmeyeceğiniz anlamına gelir. Flickto, DeFi’yi Hollywood’a getirerek ve ardından DeMe’yi üretim, dağıtım, satış ve pazarlamaya getirerek bu sorunu çözmeyi hedefliyor.

Flickto tamamen misyon odaklı yenilikçi bir projedir – ekip, medyanın medeniyeti ve zihinlerimizi şekillendirmedeki önemini kabul eder. Bu nedenle, bu güç demokratikleştirilmeli, merkezileştirilmemeli ve halka dağıtılmalıdır. Tükettiğimiz içeriği görüntüleyen, oluşturan ve şekillendiren insanlar, ticari başarıları için ödüllendirilirken projelerin yönüne karar verme özerkliğine sahip olmalıdır.

ISPO Yeniden Düzenlendi hissenizin içinde yaşadığımız dünyayı değiştirmesine katkıda bulunma fırsatınızdır. Bu projenin etkisi, aşağıdakiler gibi yüksek profilli ortaklıklarla Cardano ekosisteminde not edildi: MuseliSwap. Medya endüstrisinin değişmesi gerektiğine dair gerçek bir inanç var. Flickto tam da bunu yapmak için burada.

Flickto, DeMe’dir. DeMe Özgürlüktür.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu