Akademi

CoinMarketCap’te 8.000.000 Bit2Me (B2M) Airdrop’a katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 50.000 B2M’ye kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda Bit2Me ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.

Bu airdropta, 8.000.000 kapmak için ve olacak 13.238 kazanan 50.000 B2M’ye kadar.

Bit2Me airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki B2M madeni para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

1 – CoinMarketCap’te İzleme Listesine B2M ekleyin
2 – Takip et Bit2me Küresel Twitter hesap
3 – Takip et Bit2me Twitter hesap
4 – Bit2Me Youtube hesabına abone olun
5 – B2M Telegram – İngilizce grubuna katılın
6 – B2M Telegram – İspanyolca grubuna katılın
7 – ERC20 cüzdan adresi (Ör. MetaMask)
8 – Retweet yapmak için bağlantıyı kopyalayıp yapıştırın: https://twitter.com/Bit2Me_Global/status/1491396132505010179

Bit2Me (B2M) Nedir?

2014 yılında kurulan Bit2Me, 24 saatlik işlem hacmi 51 milyon doları aşan en büyük İspanyol kripto para borsalarından biridir. Borsa, İspanyolca’daki en büyük kripto para birimi eğitim platformuna ve 20 farklı kripto benimseme aracı ve hizmetine sahiptir.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu