Altcoin HaberleriKripto Para

CoinPanel, Huobi küresel ortaklığını kutlamak için 10.000 dolarlık çekiliş başlattı

CoinPanel, tüm kullanıcıların son Huobi entegrasyonunu kutlamasını istiyor ve Huobi Global ile çok önemli bir ortaklığa işaret ediyor. CoinPanel aboneleri 10.000 USDT USDT kazanmak için eşit şansa sahip olacak ve katılım birkaç basit adımla güvence altına alınabilir.

madeni para paneli ve Huobi Global, kripto para ticaretinin cazibesini artırmak için stratejik bir ortaklığa girdi. CoinPanel kullanıcıları, Huobi borsa hesaplarını platforma kolayca entegre edebilir ve tüm akıllı alım satım özelliklerinin ve kurumsal düzeyde analitik araçların keyfini çıkarabilir. Henüz bir Huobi borsanız yoksa, yeni bir hesap kurmak ve aşağıdaki adımları takip etmek sizi yine de 10.000 USDT ödül çekilişine hak kazanacaktır.

Ödül çekilişine katılma adımları şunlardır:

  • Yeni veya mevcut Huobi Global hesabınızı CoinPanel’e bağlayın
  • CoinPanel abonesi olun
  • Beğen ve retweetle bu tweet ve takip et Twitter’da CoinPanel

Bu büyük çekilişe hak kazanmak için gereken tek şey bu. CoinPanel, kazananı ve genel sonuçları önümüzdeki haftalarda bloglarında ve Twitter sayfalarında açıklayacak.

CoinPanel platformunun kullanıcıları, kripto para birimlerini doğrudan alıp satmanın avantajını yaşıyor. Ayrıca platform, tüccarlar için daha hızlı yürütme sağlar ve bu da kullanıcıların daha uygun ticaret sonuçları elde etmesine yardımcı olur. Huobi’nin platforma entegrasyonu, kullanıcıların CoinPanel’in Tam Ticaret özelliğinden yararlanmaya devam ederken daha geniş likiditeye ve daha fazla ticaret piyasasına erişmesine yardımcı olur.

Platformun Tam Ticaret özelliği sayesinde, tüccarlar, alım satımlarının tamamen otomatik olmasını sağlamak için aynı anda giriş, kar al ve zararı durdur emirleri belirleyebilir. Bu siparişler 7/24 yerinde kalır ve piyasayı günün her saatinde manuel olarak izleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, riskleri en aza indirirken ve kâr potansiyelini en üst düzeye çıkarırken daha hızlı yürütme sürelerine olanak tanır. Sonuç olarak, Tam Ticaret özelliği başarılı ticaret sonuçları için çok önemli bir araçtır.

Ayrıca CoinPanel, kapsamlı bir portföy yönetimi çözümü sunar. Yatırımcılar, üçüncü taraf uygulamaları veya hizmetleri kullanmak zorunda kalmadan platformun Analitik sekmesinde pozisyonları ve getirileri takip edebilir.

Huobi Global, Spot ticareti ve türevleri destekleyen bir ticaret platformudur. Platformda 400’den fazla koin ve 940’tan fazla işlem çifti bulunmaktadır. Huobi Global, günlük işlem hacminde 1,5 milyar doların üzerinde işlem yapıyor.

CoinPanel Hakkında

madeni para paneli dır-dir Devrim niteliğindeki özelliklerle birlikte son teknoloji kripto para ticareti deneyimi için nihai platformu oluşturmaya odaklanan İsveçli bir teknoloji şirketi. bu hepsi bir arada kripto para alım satım platformu, kullanıcılara alım satım stratejileri konusunda yardımcı olur ve onları ekranlarının önünde sıkışıp kalmaktan kurtarır.

CoinPanel’in alım satım otomasyon platformu, başarılı alım satım sonuçları için gerekli olan alım satım işlemleri için daha hızlı yürütme sağlar ve yatırımcıların karlarını en üst düzeye çıkarırken riskleri en aza indirmelerine olanak tanır.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin https://coinpanel.com/

Huobi Grubu Hakkında

Huobi Group, likidite ve gerçek ticaret hacmine göre en büyük dijital varlık değişimini içeren bir finansal ürün paketine sahip dünyanın önde gelen blok zinciri ve kripto para altyapısı sağlayıcısıdır. 170’den fazla ülkedeki kullanıcılar tarafından güvenilen Huobi platformu, tüm kullanıcılar için finansal özgürlüğü ve kapsayıcı erişimi geliştirmeye kendini adamıştır. Huobi, eşsiz bir kripto ürünleri ve teklifleri portföyüne sahiptir. Buna ticaret ve finansal ürünler, kripto para birimi ve blok zinciri finansal altyapı çözümleri, eğitim, veri ve araştırma, sosyal refah, yatırım, kuluçka ve her zaman ufukta yenilik getiren çok daha fazlası dahildir.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin https://blog.hbg.com/

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu