Kripto Para

Cosmos, Tron, THETA Fiyat Analizi: 15 Şubat

Daha geniş kripto piyasası değeri 24 saatlik bir artış gördüğünden, ATOM alt kanalını kırdı ancak 29 dolar seviyesinde bir engelle karşılaştı. Ayrıca Tron ve THETA, yukarı kanallarından ayrıldıktan sonra acil desteklerini onayladılar.

Evren (ATOM)

Kaynak: TradingView, ATOM / USDT

Satış aşaması, ATOM’un 14 Şubat’a kadar değerinin %43,17’sini (17 Ocak’tan itibaren) kaybetmesine neden oldu. Böylece, hepsi 14 Şubat’ta yedi haftanın en düşük seviyesini gördü.

ATOM, 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı ve direği oluşturduktan sonra bir kırılma gördü. %38.2 Fibonacci seviyesinde desteğini kaybetmek için sert bir düşüş yaşadı. Geçen gün, ATOM aşağı kanal (beyaz) bir kırılma gördü. Şimdi, boğalar için acil test alanları 29-30 dolar aralığındaydı. Ayrıca, herhangi bir geri çekilme 26 dolardan destek bulmaya devam edecek.

Basın zamanında, ATOM 28.06 dolardan işlem gördü. bu RSI alt, 24 saatlik %9.42 kazanç kaydettiği için dengesinin üzerinde bir kapanış buldu. Ayrıca, MACD histogram kendini sıfır çizgisinin üzerinde tuttu. Ancak trenddeki bir değişikliği doğrulamak için çizgilerinin hala sıfır çizgisinin üzerinde kapanması gerekiyordu. Bunu tamamlamak için, ADX zayıf bir yön trendi ATOM sergiledi.

Tron (TRX)

Kaynak: TradingView, TRX / USDT

20 Ocak’ta %61.8 Fibonacci direncinden geri döndükten sonra TRX önemli bir düşüşe tanık oldu. Alt, sadece dört günde %29,1 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

O zamandan beri TRX, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal gördü ve önceki kayıplarını geri aldı. Alt, yukarı kanal bozulana kadar altın Fibonacci seviyesini yeniden test etmek için %39’un üzerinde büyüdü. Bununla birlikte, TRX %38.2 direncini test etmeye çalışırken 0.064 dolarlık destek güçlü kaldı.

Basın zamanında, TRX 0.06583 dolardan işlem görüyordu. Fiyatla düşüş eğilimi (yeşil) oluşturduktan sonra, RSI trend çizgisi desteğini kırdı (sarı). Ancak son birkaç gün içinde yarı hattın üzerinde kuzeye yönelerek iyi bir canlanma gösterdi. Ayrıca, DMI çizgiler, bir yükseliş dönüş olasılığını betimleyen bir yükseliş geçişinin eşiğindeydi.

Teta Ağı (THETA)

Kaynak: TradingView, THETA / USDT

Altcoin, Kasım ayının başından beri istikrarlı bir düşüş trendinde. Sonuç olarak, hayati 11 aylık desteğini (şimdi direnç) 3,8 dolar seviyesinde kaybetti.

Son birkaç gün içinde, alıcılar nihayet 2,7 dolarda adım atarken, THETA 4 saatlik grafiğinde yukarı yönlü bir kanal (beyaz) gördü. Ralli üç aylık trend çizgisi direncinde (sarı) durduğunda, 3.4 dolar seviyesine (anında destek) doğru bir geri çekilme gördü. Şimdi, eğer 20 SMA (kırmızı) yüksek zaman dilimi SMA’larının altına düşerse, azalan satın alma etkisini teyit eder.

Basın zamanında THETA 3.663 dolardan işlem gördü. bu RSI yarım çizginin altına düştü. Bu seviyenin üzerindeki herhangi bir kapanış, 3,8 dolarlık direncin yeniden test edilmesini sağlayabilir. Bununla birlikte, CMF hala düşüş eğilimi gösteren sıfır çizgisini geçmek için mücadele ediyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu