Kripto Para

Crypto.com fiyat sayfasıyla entegre AMBCrypto haberleri

Bağımsız bir blok zinciri ve kripto para haber yayınlama platformu olan AMBCrypto, haber akışını Crypto.com’a entegre etti.

2018 yılında kurulan AMBCrypto, ABD ve İngiltere’deki en iyi kripto para medya portalları arasındadır. Bağımsız bir haber sitesi olarak, en son kripto para haberleri hakkında tarafsız ve dikkatli bir şekilde araştırılmış raporlar sunmaktan gurur duymaktadır ve okuyucuların bu finans sektörü hakkında bilinçli ve güvenilir kararlar vermesini sağlamaktadır.

Henrik Johansson – EVP, Crypto.com’un Büyümesi şunları söyledi:

‘AMBCrypto’yu platforma davet etmekten heyecan duyuyoruz. Mevcut ve gelecekteki müşterilerimizi Crypto dünyası hakkında eğitmek, benimsemeyi sağlamak ve Web3’e geçişi hızlandırmak için çok önemlidir.

Bu yeni entegrasyon sayesinde Crypto.com kullanıcıları artık AMBCrypto haber içeriğine doğrudan Crypto.com Fiyat Sayfaları, gibi en popüler varlıklar da dahil olmak üzere şu anda 11.000’den fazla kripto para birimine sahip olan Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, ve Shiba Inu.

Crypto.com hakkında

Crypto.com, dünyanın en hızlı büyüyen kripto para şirketlerinden biridir. Ticaret platformu, dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak amacıyla çalışır. Bu da internetin geleceği olan Web3’ü daha eşitlikçi ve adil hale getirecektir. Böylece kullanıcılara, çevrimiçi ortamda paralarını, verilerini ve kimliklerini kontrol etme temel haklarıyla yetki verir.

Crypto.com’un uygulaması ABD’de Android’de en çok indirilen mobil uygulamadır ve 1. sıradadır. Finans ve genel kategorilerde 1. Ayrıca iOS’ta yüksek bir sıralamaya sahiptir. Uygulamada listelenen 200’den fazla kripto para birimiyle Crypto.com, tüccarlarına bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olacak kaynaklar sağlamak istiyor.

AMBCrypto’nun haber akışını platformlarına entegre eden Crypto.com, kullanıcılarına kripto pazarları hakkında kendilerini daha iyi eğitme ve bilgilendirme şansı veriyor.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu