Kripto Para

Crypto Inu, yardım desteği ile bir DeFi deflasyon belirteci sunuyor

Kripto İnu VR ve 3D modlarının entegrasyonu ile kazanılan bir NFT çok oyunculu masa oyunudur. Oyuncular ayrıca kâr için NTF’leri satabilir, toplayabilir ve takas edebilir. Crypto Inu’daki ekip, velayet dışı staking ile hayırseverlik desteğini birleştiren kripto topluluğuna tokeninin yayınlandığını duyurdu.

Crypto Inu, DeFi deflasyon belirtecini kullanarak gayrimenkul yatırımını meta veri tabanına dahil ediyor. Bu, oyuncuların sanal mülklere sahip olmalarını ve bunları gerçek dünya değeriyle takas etmelerini sağlar. Oyuncular ayrıca metaverse’e katılırken şehirlerini özelleştirebilir ve karakter avatarları, binalar, benzin istasyonları, okullar ve bir pazar yeri gibi NFT varlıklarına sahip olabilir.

Crypto Inu, oyunculara, içerik oluşturuculara ve kripto meraklılarına, emlak ve varlık yönetimine yatırım yaparak pasif gelir elde edebilecekleri bir NFT emlak oyunu vermeyi amaçlıyor.

Crypto Inu, gayrimenkul yatırım entegrasyonuna sahip çok oyunculu bir masa oyunudur. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli heyecan verici özelliklerle birlikte gelir:

Sanal Etkinlik Sunucusu

Crypto Inu, buluşmalar ve kitap kulüpleri dahil olmak üzere çeşitli sanal etkinliklere ev sahipliği yapabilir. Kullanıcılar, DJ’lerini ve popüler müzisyenleri sanal etkinliklerinde performans göstermeye davet edebilir. Önümüzdeki haftalarda Crypto Inu ekibi, turnuva mücadeleleri için etkinlikleri ve konuk sayılarını dahil edecek.

Gayrimenkul Yatırım

Crypto Inu metaverse’de bir oyuncu olarak, pasif gelir elde etmek için konutlar, okullar, pazar yerleri inşa edebileceğiniz sanal arazilere ve mülklere sahip olacaksınız. Daha da fazla ödül kazanmak için $ ABCD jetonunuzu da stake edebilirsiniz.

tekelvari

Crypto Inu, Monopoly oyunlarıyla aynı özellikleri paylaşıyor; bu nedenle, Monopoly oyununa aşina iseniz, Crypto Inu metaverse’de gezinmeyi zor bulmayacaksınız. Ancak, Monopoly oyununun aksine Crypto Inu, diğer oyuncularla etkileşime girebileceğiniz bir sosyal yönüyle entegre olarak geliyor.

ABCD Hakkında

ABCD, oyunun çıkartması ve Anonymous Blockchain Crypto Merkezi Olmayan’ın kısaltmasıdır. $ ABCD, oyuncuların bu jetonu hizmetler için ödeme yapmak, bahis yapmak ve kripto alanında bir imparatorluk inşa etmek için diğer oyuncularla rekabet etmek için kullandığı bir yolculuktur.

Crypto Inu eğlenceli, etkileşimli ve son derece rekabetçi. Oyuncuların NFT’lerini gerçek dünya değerlerine kolayca dönüştürebilecekleri bir pazara sahiptir.

Sosyal medya:

Twitter: https://twitter.com/CryptoInu_ABCD

Telgraf Grubu: https://t.me/cryptoinu_main

Orta: https://medium.com/@crypto_inu

Github: https://github.com/cryptoinu-abcd

Medya bağlantısı

Şirket: Kripto İnu

Kişi Adı: Paul Marcus

E-posta: [email protected]

Konum: ABD / NY

İnternet sitesi: https://cabcd.org/

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu