Kripto Para

İşte NFT alanındaki en değerli trend ve sizin için neden önemli olması gerektiği

Twitter’da doom’la geçen uzun bir günün ardından, yeni bir içerik akışı için başka bir sosyal medya kanalına geçmek üzere maymunlar ve serseriler içeren doğrulanmış NFT profillerinden oluşan bir kalabalığı geride bırakabilirsiniz.

Şu an hariç, tüm maymunlar, serseriler, zombiler ve daha fazlasının sizi internette takip etme olasılığı yüksek. Yeni veriler var meydana çıkarmak NFT pazarının müthiş rakamlar topladığını ve sosyal medya devlerinin bu trendden nakde çevirmeye hazır olduğunu söyledi.

Beni fark et, metaverse!

Messari Research’ten elde edilen veriler gösterdi NFT pazarının piyasa değeri 15 milyar dolardan fazlaydı. Bununla birlikte, daha ilginç olan, sektörün bileşimidir. NFT avatarları en büyük pay 8 milyar dolara yakın bir değere sahip piyasa değeri.

Messari analisti Mason Nystrom da kayıt edilmiş NFT avatarlarının NFT oyunlarından, sanat eserlerinden ve koleksiyon öğelerinin toplamından daha fazla değere sahip olduğunu.

Piyasa düşüşünün zorluklarını kabul etti, ancak katma,

“Ancak, yeni gelenler alana girdikçe ve yeni şirketler mevcut veya yeni fikri mülkiyete dayalı olarak değiştirilemez tokenlar yayınladıkça NFT endüstrisi genişlemeye devam ettikçe, NFT ekosisteminin uzun vadeli ufku parlak.”

Şeytanın konuşması…

Yeni gelenler kesinlikle NFT ekosisteminde bir sıçrama yaptı ve nasıl. Twitter’ın doğrulanmış NFT profil resimlerini açıklaması hem takdir hem de tartışmalarla karşılanırken, şimdi ekibe başka bir platform daha katıldı: Only Fans.

Yetişkin içeriklerinden para kazanan içerik oluşturucular için uygun olduğu düşünülen içerik abonelik platformu, kullanıcıların profil resimleri olarak doğrulanmış NFT’leri görüntüleyebileceğini paylaştı. OnlyFans’ın CEO’su bunun “yaratıcıları güçlendirmek” olduğunu açıkladı.

Ancak, daha derine bakmamız gerekiyor. OnlyFans, Reuters’e o sırada yalnızca Ethereum tarafından basılan NFT’leri desteklediğini ve NFT’leri bir Ethereum simgesiyle doğruladığını söyledi. Bu, DeFi severlerin seçeneklerini büyük ölçüde daraltır. Ayrıca, kullanıcılar abartılı gaz ücretleriyle uğraşmak zorunda kaldıklarında, doğrulanmış NFT profil resmi özelliğinin ne kadar popüler olacağı sorununu da ortaya koyuyor.

Devam filmi mi?

Daha fazla blok zinciri, Ethereum’un egemenliğini sarsmak amacıyla kullanıcıları için NFT işlevselliği eklemek için yarıştıkça, NFT alanında işler kızışıyor. Dahası, OpenSea’nin ticaret hacimlerine meydan okumak için yeni NFT pazar yerleri yükseliyor. Bu yeterli kanıt değilse, Grayscale Investments bile onları göz önünde bulundurarak metaverse madeni paraları popüler hale geliyor.

NFT özelliklerine bakan Meta ve Twitter gibi dijital devler ve yükselen bir piyasa değeri ile maymunlar ve serseriler burada kalacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu