Kripto Para

Daha fazla iyileşme başlatmak için ‘sosyal’ Shiba Inu ne kadar ‘sosyal’ olmalıdır?

Daha önce de yinelendiği gibi, Shiba Inu’nun en büyük varlıklarından biri topluluğudur. Yatırımcıları ve destekçileri, bu memecoin’in pazarın en büyük 10 kripto para biriminden biri olmayı başarmasının nedenidir. Fiyatındaki %32’lik düşüşün ardından, altcoin şimdi onu geri getirmek için onlara geri dönmek istiyor.

Shiba Inu – Sosyal para

Dün yayınlanan bir raporda Shiba Inu, sosyal cephedeki performansıyla ilgili geçmiş başarılarını vurguladı. O rapora göre,

“Sosyal Medya Alaka düzeyi, 2,9 Milyon Takipçi Topluluğuna Aylık 30 Milyon Ziyareti hedefliyor ve bu yalnızca Twitter’da. Tüm sosyal medya kanallarımızı dahil edersek 50 Milyon Profil Ziyaretine daha yakınız.”

Aslında Shiba Inu, dünya çapında en çok aranan ilk 5 kripto varlıktan biri olma konumunu da sürdürdü.

Ayrıca, ağın bazı gelişmelerini, yani Metaverse Shiberse, Layer-2 blok zinciri Shibarium ve daha fazlasını vurguladı.

Bununla birlikte, Shiba Inu, görkemli geçmişinin tadını çıkarmanın ötesinde, gelecekte yapmayı planladığı şeyler için de planlar yaptı.

Topluluğuyla daha iyi bağlantı kurmak için memecoin, Resmi SHIB Twitter Topluluğunu duyurdu. Bu, kullanıcılarının ortak ilgi alanlarıyla bağlantı kurmasını ve tartışmasını sağlayacaktır.

İkinci olarak, aynı zamanda Shiba Sessions – Özel bir haftalık Twitter Spaces profilini de tanıtıyor.

Düşüyor, ağ büyümesi tekrar düşüyor

Shiba Inu tarafından yapılan bu hamleler, son birkaç hafta içinde ağ büyümesinin önemli bir bölümünü kaybettiğinden beri mantıklı. Özellikle Ekim 2021 gibi aylarla karşılaştırıldığında.

Ekim ve Kasım aylarında zirve yapan kullanıcı ekleme oranı, on gün içinde 100.000 yatırımcının katılımına tanık oldu. Ancak, ağ bu yılın başından bu yana yalnızca 60 bin yatırımcıyı bünyesine kattığı için hızlı oran önemli ölçüde düştü.

Dengeli Shiba Inu adresleri | Kaynak: Intotheblock – AMBCrypto

Bu isteksizliğin en büyük nedeni olan ayı piyasası, ağ büyümesindeki düşüşle de doğrulanabilir.

Bunun önerdiği şey, varlığın benimsenmesinin son zamanlarda solmakta olduğudur.

Shiba Inu ağ büyümesi | Kaynak: Santiment – AMBCrypto

Sonuç olarak, büyüme eksikliği, yalnızca bu ay önemli satışlara yol açtı. Aslında, 22.4 milyon dolar değerinde 1 trilyon SHIB’nin üzerinde borsalara geri satıldı.

Bu aynı zamanda SHIB’nin el değiştirme oranında düşüşe neden oldu – Faizin azaldığının bir işareti.

Shiba Inu hızı | Kaynak: Santiment – AMBCrypto

Basitçe söylemek gerekirse, toplumsal ilgiyi canlandırmaya yönelik bu girişimler, aynı zamanda önemli bir fiyat artışıyla da desteklenirse işe yarayabilir.

Basın zamanında, SHIB 0,00002271 dolar civarında konsolide oluyordu. Söylemeye gerek yok, bu çabaların meyve verip vermeyeceğini söylemek için henüz çok erken.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu