Borsa

Dev Enerji Şirketinden Teknoloji Yatırımı! Son Teknoloji Cihazlar Devrede!

Dev Enerji Şirketinden Teknoloji Yatırımı! Son Teknoloji Cihazlar Devrede!

Borsada işlem gören önemli enerji şirketlerinden Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş. (ARASE) teknolojik olarak atılım yapıyor. Şirket yaptığı yeni yatırım kapsamında son teknoloji bas-konuş cihazlarını kullanmaya başlayarak iş güvenliğini artırıyor. İş güvenliğine verdiği önemli iş kazalarını sıfırlamayı planlayan şirketten KAP’a açıklama geldi.

ARASE hisseleri günü nasıl tamamlamaya hazırlanıyor? Şirketin hisselerindeki fiyat hareketlerine ve KAP’a yapılan teknoloji yatırımına yönelik açıklamaya haberimizde yer verildi.

Tüm Dünyaya İlaç Satan Gen İlaç (GENIL) İsviçre'de Yeni Yatırım Yapacak!

Tüm Dünyaya İlaç Satan Gen İlaç (GENIL) İsviçre’de Yeni Yatırım Yapacak!

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (GENIL) yeni yatırım kapsamında İsviçre’de Galventa AG firmasına 100.028,00 İsviçre Frangı yatırım yaptı.

Doğu Aras Enerji (ARASE) Teknoloji Yatırımı 

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği yatırım açıklamasında; ”Arıza ve Bakım ekiplerimiz Görüntülü Teyit Sistemine uygun son teknoloji bas-konuş cihazlarını Haziran ayından itibaren kullanmaya başlamıştır. Şimdi saha ekiplerimiz on-line olarak izlenebilmekte ve yönlendirilebilmektedir. Şirketimizin işçi sağlılığı ve iş güvenliğine verdiği önem nedeniyle; Bu sistemle birlikte iş kazalarının sıfırlanması hedeflenmektedir.

Şirketimizin teknolojiyi etkin kullanma yönündeki çalışmaları önümüzdeki dönemde artarak devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla arz olunur.” denildi.

ARASE Hissesi Güncel Fiyatı Ne Kadar? (18 Ağustos 2023)

Borsa İstanbul’da #ARASE koduyla işlem gören dev şirketin hisseleri an itibariyle yatay seyirle 57,10 TL seviyesinde fiyatlanıyor. ARASE hisselerinde haftanın son işlem gününde görülen en yüksek seviye 59,10 TL olarak kayıtlara geçti. Şirketin hisselerinin son bir aylık getirisi yüzde 20 seviyesinde bulunuyor.

Hissenin son bir aylık getiri oranı yüzde 20 seviyesinde bulunuyor.

ARASE Hisse Grafiği 18 Ağustos 2023

 ARASE Hisse Grafiği 18 Ağustos 2023

 

 

Bir Şirketten Daha GES Yatırımı! Bankalarla Kredi Anlaşmaları Tamamlandı!

Bir Şirketten Daha GES Yatırımı! Bankalarla Kredi Anlaşmaları Tamamlandı!

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. (TMPOL), GES yatırımını finanse etmek adına bankalarla kredi anlaşması yaptı. Şirket GES yatırımına onay bekliyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu