Kripto Para

Dogelon Mars’ın havlaması oldu, ancak ELON’daki pozisyonların hala bir ısırığı var

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Dogelon Mars, bugün piyasada bulunan birçok köpek temalı meme madeni paralarından biridir. Son zamanlarda çok fazla ilgi gördü ve Kasım ayında unutulmaz bir şekilde popülerlik ve değerde olağanüstü bir artış kaydedildi.

Ancak o zamandan beri ELON’un fiyatı düşüşte. Yazma sırasında, altcoin sadece 474,2 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti. Boğalar kısa vadede fiyat üzerinde herhangi bir etki yapabilir mi?

ELON- 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ELON / USDT

Bitcoin’in 40 bin doları aşan patlayıcı rallisi, birçok madeni para için daha kısa zaman dilimlerinde yükseliş momentumunu ateşledi ve ELON bunlardan biriydi (Dogelon Mars fiyatları, ondalık basamakları azaltmak ve netliği artırmak için 100.000 faktörle çarpılır).

ELON’un Şubat başında 0,0765 dolardan 0,1214 dolara yükselmesine dayalı olarak bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi (sarı) çizildi.

Takip eden iki hafta içinde, Dogelon Mars tüm hareketin izini sürdü ve ayrıca güneye doğru 0.0643 dolardan %127,2 uzatma seviyesine ulaştı.

Bu genişleme seviyesine ulaşıldığından beri bir miktar talep görülmüştür. Yazının yazıldığı sırada fiyat 0,0861 dolar seviyesinin hemen altındaydı. Bu alan (camgöbeği kutusu) son haftalarda bir arz alanıydı ve fiyat onu talebe çevirebilirse bu kısa vadeli bir yükseliş işareti olabilir.

Grafiklerde daha yüksek olan 0.0937 dolar ve 0.099 dolar seviyelerinin direnç olarak hareket etmesi muhtemel.

Akılcı

Dogelon Mars boğaları kısa vadede fiyatları etkileme gücüne sahip mi?

Kaynak: TradingView’de ELON / USDT

Saatlik RSI, fiyat 0,0861 doları ve daha yukarısını geçmeye çalışırken bile daha düşük zirveler oluşturdu. Bu düşüş eğilimi ortaya çıkabilir ve ELON’un talep arayışında 0.081 $ alanına düşmesine neden olabilir. Bununla birlikte, böyle küçük bir geri çekilme muhtemelen kısa vadeli bir satın alma fırsatı olacaktır.

OBV, geçen hafta bir dizi yüksek düşük seviye oluşturdu. Bu önerilen satın alma hacmi daha güçlü bir güç olmuştur. DMI, devam eden güçlü bir yükseliş eğilimi sinyali vermenin eşiğindeydi. 21 SMA (turuncu), yukarı doğru ivme göstermek için son zamanlarda 55 SMA’nın (yeşil) üzerine tırmandı.

Çözüm

Madeni paranın diğer büyük kripto para birimlerinden (piyasa değerine göre) daha düşük bir likiditesi olduğundan, ELON için daha fazla oynaklık görülebilir.

Bu nedenle, risk yönetimi ve zararları durdurma, herhangi bir yeni veya mevcut ELON pozisyonunda dikkatlice düşünülmelidir. 0,0937 ve 0,099 ABD dolarını hedefleyen uzun bir pozisyona girmek için 0,0861 ABD doları desteği kullanılabilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu