Kripto Para

EOS, Solana, VeChain Fiyat Analizi: 09 Mart

Basın saatinden önceki saatlerde, Bitcoin 38,5 bin dolardan 41,5 bin dolara tırmandı. Bu, altcoin piyasasının da tırmandığını gördü. Solana ve EOS, kısa vadeli piyasa yapısı düşüşten yükselişe dönüşen kripto paralardan sadece ikisiydi. VeChain bir destek seviyesinde tutunmayı başardı ve grafiklerde 0,051 dolara tırmanmaya baktı.

EOS

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

EOS için, son birkaç gün içinde 1.885 dolarlık destek seviyesinin testi, saatlik zaman diliminde bir yükseliş ayrışmasının geliştiğini gördü. Fiyat daha düşük dipler yaparken bile RSI daha yüksek dipler yaptı. Bu, düşüş momentumunun zayıfladığını gösteriyor. Trend çizgisi direnci (sarı) son saatlerde kırıldı. Geçen haftanın düşüş trendi ve en son en düşük seviyesi olan 2,02 dolar (yeşil) de kırıldı.

2.05 dolarlık alan (kırmızı kutu) arzdan talebe çevrilmiş gibi görünüyordu. RSI aşırı alım bölgesinde kalmaya devam etse de, önümüzdeki birkaç gün EOS’un daha fazla kazanç sağladığını görebilir. Bu yükseliş senaryosu, 2,02 doların altında bir seans kapanışında geçersiz olacaktır.

Solana (SOL)

EOS, Solana, VeChain Fiyat Analizi: 09 Mart

Kaynak: TradingView’de SOL / USDT

Solana, Mart ayının başlarındaki düşüş eğilimi son saatlerde kırılan başka bir kripto paraydı. 81,1 dolar SOL için uzun vadeli bir destek oldu ve fiyatlar bir kez daha bu seviyeden sıçradı. Kuzeyde 93.4 doların güçlü bir direnç olarak hareket etmesi muhtemel.

Müthiş Osilatör son 24 saattir sıfır çizgisinin etrafında geziniyor. Çok yakın zamanda, yukarı doğru ivme kazanmak için sıfır çizgisinin üzerine atladı. OBV de son saatlerde yükseldi. Öyle olsa bile, basın zamanında, henüz önceki yerel zirvesinin (turuncu) üzerine çıkmamıştı.

VeChain (VET)

EOS, Solana, VeChain Fiyat Analizi: 09 Mart

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

VET’in Şubat ayı sonundaki sıçraması için çizilen Fibonacci düzeltme seviyeleri, 0.046 dolar seviyesinin bu hareket için %61.8 geri çekilme seviyesi olduğunu gösterdi. VET 0.046 dolardan destek buldu ve daha yükseğe tırmandı. 0,049 $ ve 0,05 $ seviyeleri, yakın vadede VET boğalarının yakalaması için önemlidir ve 0,051 $’ı aşan bir hareket, VET’nin 0,057 $’lık yerel en yüksek seviyelerine doğru ilerleyebileceğini düşündürür.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu