Kripto Para

XMANNA ve Backstage: Eğlence endüstrisinde devrim yaratacak bir ortaklık

XMANNA ve Backstage bir ortak girişimde bir ortaklık duyurmaktan memnuniyet duyarlar. insanların eğlenceyi tüketme biçiminde bir paradigma değişikliğine öncülük etmek.

Çok patentli bir blok zinciri yazılım sağlayıcısı olan XMANNA, bir oyun hizmeti protokolü, gelişmiş spor sadakat uygulamaları, meta veri tabanı ve gerçek yardımcı NFT’ler ile etkileşimin geleceğini inşa ediyor. XMANNA, takımla yeni bir tür etkileşim deneyimi sağlamak için stadyumlarını dijitalleştirmek için büyük spor takımlarıyla ortaklık kuruyor. XMANNA ayrıca kulüpler ve taraftarlar için takım-taraftar deneyimini sinerji haline getirmek için yetenekli bir oyun ekosistemi yaratır.

Sektör etkinliklerine güç veren merkezi olmayan bir ekosistem olan Backstage, etkinliklerde uzmanlaşmıştır ve BKS belirteci ve NFT’ler aracılığıyla etkinlik finansmanına öncülük etmektedir. Backstage ekosistemi bir pazar yeri, fırlatma rampası ve cüzdandan oluşur. Tüm etkinlik işlemlerinin gerçekleştirildiği BKS Marketplace, ürün satışlarını ve hayran-sanatçı katılımını artırmak için tasarlanmış NFT Biletleme çözümlerinin yanı sıra topluluğa özel haklar ve faydalar sağlamak için Sadakat NFT’lerine odaklanır. BKS Launchpad, etkinlikler, mekanlar ve sanatçılar için NFT odaklı bağış toplamaya ev sahipliği yapıyor. Crypto POS ekosistemi, etkinlik endüstrisinde kesintisiz işlemler ve sürekli likidite için oluşturulmuştur.

Bir kripto cüzdanı, NFT’ler ve metaverse teknolojileri kullanarak, Backstage ve XMANNA’nın ortaklığı, spor sadakati, oyun, etkinlikler ve eğlence endüstrilerinde öncü, yepyeni bir eğlence ekosisteminin yolunu açacak. Başka hiçbir şirket bu endüstriler için geniş çözümler sunmuyor.

Bu, sınırların sadece hayal gücümüz tarafından tanımlandığı ve sınırların bizim tarafımızdan belirlenmediği yeni bir dünyanın başlangıcıdır. Fiziksel kısıtlamalar. Hiç kimsenin park yeri bulması veya kötü bir koltukta oturması gerekmeden tüm dünyanın aynı anda fişe takılı olduğu bir konseri veya en sevdiğiniz spor takımının finallerini hayal edin. Her koltuk evdeki en iyi koltuk olabilir – metaverse’nin gücü sayesinde!

XMANNA ve Backstage, gerçek bir bozulma ruhu içinde hem fiziksel hem de sanal alanlarda kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye ve geliştirmeye kararlıdır.

Bu ortaklık dünyaya ne getiriyor?

XMANNA ve Backstage, dünya insanlarına hem fiziksel hem de sanal olayları deneyimlemeleri için yeni bir yol sunuyor.

Hem fiziksel hem de sanal etkinlikler için blok zinciri teknolojisini ve NFT biletlemeyi kullanarak, bir bilet satın alınmasıyla başlayan yeni bir fayda ve katılım biçimi yaratacaklar. Ardından, patentli oyunlaştırma teknolojisi, müşteri yolculuğu boyunca sürekli etkileşim sağlar.

Eski yollara meydan okuyun

XMANNA ve Backstage alıntıya meydan okumak istiyor, “Yaparsan gelirler.” İnsanların gelmeden önce buna maruz kalması gerekiyor. Eğer kimse bilmiyor kimse gelmeyecek.

Bu ortaklığın masaya getirdiği fırsat tam olarak budur: milyonlarca kullanıcıya erişmenin ve benzersiz bir deneyimle etkileşim kurmanın kolay bir yolu. keşfetmek ve deneyimlemek canlı olayların evrimi.

Basit bir bilet satın alma, dijital üyelik veya abonelik ile yeni bir deneyim ve fırsat dünyası sihirli bir şekilde açılıyor…

XMANNA ve Backstage, yalnızca bir bilet satın alma eylemiyle basit bir NFT bileti satın alma işlemiyle bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar.

Belirtildiği gibi, NFT biletleri çok sayıda avantaj içerecektir. Etkinliklere erişimin ötesinde, bu avantajlar şunları içerebilir:

 • Eksiksiz bir VIP deneyimi (uçuş, otel, ulaşım, özel oturma, vb.)
 • Fiziksel veya sanal biçimde kolayca kullanılabilecek her türlü mal
 • Havayolu teklifi (ücretsiz uçuşlar, indirimler)
 • Her türlü konaklama (tamamen kapalı veya indirimli)
 • İlgili işletmelerden ürünler veya hizmetler
 • Diğer markalardan promosyonlar, ürünler ve indirimler
 • Sahne arkasında bir sanatçıyla buluşma, imzalar, sanal buluşma ve selamlaşmalar ve daha fazlası

Biletteki tüm seçenekler, etkinlik öncesinde, sırasında ve sonrasında müşterilerin ilgisini çekmek için oyunlaştırılabilir. Bu, ekiplere, mekanlara, markalara ve daha fazlasına NFT biletleme ile etkinliklere daha fazla katılma ve etkinlikleri geliştirme şansı verir.

NFT biletleri ayrıca, kullanıcılara yukarıda listelenen ödüllerin kilidini açma veya avantaj geliştirmeleri elde etme fırsatı ve seçeneği sunan bir harekete geçirici mesaja sahip olacak.

Bu olayların geleceği. sen bunun bir parçası mısın?

Bu ortaklık, fiziksel olayları teşvik etmek için dijital teknolojiyi kullanacak ve tam tersi, onları tek bir iç içe deneyimde birleştirecek. Etkinliklerin geleceği burada ve dünya insanları artık en sevdikleri eğlence sanatçılarının canlı etkinliklerini kaçırmak zorunda değil. Fiziksel dünyada ulaşılamayan tüm etkinlikler için XMANNA ve Backstage, insanlara tüm bu etkinliklere ve mekanlara sanal olarak katılma ve keşfetme fırsatı veriyor.

Canlı Etkinlikler içindeki Canlı Etkinlikler

İster cep telefonunda, ister bilgisayarda, TV’nize yayın yapıyor veya sanal gerçeklik gözlüğü kullanıyor olun, yeni kamera teknolojisini kullanan sanal deneyim, etkinliklerin canlı olarak yayınlanmasına olanak tanır. Bu deneyim, sanal katılımcıların eğlendiricilerini fiziksel olarak deneyimlenemeyecek şekilde yakından ve kişisel olarak görmelerini sağlar.

Mümkün olan en iyi açının yanı sıra, yalnızca canlı bir şovu izlemekten çok daha büyük fırsatlar sunan ödül düşürme etkinlikleri de dahil olmak üzere artırılmış gerçeklik geliştirmeleri var. Bilet satışlarının önemli bir bölümünü kullanan XMANNA ve Backstage, NFT biletleriyle aynı ödül fırsatlarına ve daha fazlasına sahip olabilecek bu ödül etkinliklerini finanse etmek için kullanıcılarla geliri paylaşacak.

Sanal bir konserde olduğunuzu ve en sevdiğiniz eğlence sanatçılarıyla sahnede dans etmek için seçildiğinizi ya da sanal bir buluşma ve selamlamada onlarla bire bir konuşma fırsatı bulduğunuzu hayal edin.

Eğlence Endüstrisi Devrimi

Bu ortaklık, güzel bir aksama, eğlence ve etkinlik endüstrisi devrimi sağlar.

Artık canlı etkinlikler gibi çok rağbet gören içerikler, dünyanın her yerindeki tüketicilere sunuluyor. Artık fiziksel olarak orada olmanıza gerek yok. Bu, büyük mekanlar, sanatçılar ve diğer etkinlik endüstrisi ortakları arasındaki bağlantıyla beslenen, büyük bir isteğe bağlı etkinlikler ağı oluşturacaktır.

Sadece başlangıç

Bu sadece yolculuğun başlangıcı. Backstage ve XMANNA’nın ortaklık ağı, bir avuç ürün ve ürün geliştirmesiyle birlikte her geçen gün genişlemektedir. Bu, dünyanın daha önce deneyimleyemediği yeni bir eğlence dalgası sağlamaya devam edecek.

Ayrıca Backstage ve XMANNA’nın ürünleri son kullanıcı odaklıdır. Etkileşime devam etmek ve deneyimlerini geliştirmek için kullanıcılara her zaman önemli miktarda net gelir tahsis edeceklerdir.

 1. Oyunlaştırmayla ilgili geliştirmeler
 2. Fiziksel olaylarla artırılmış gerçeklik entegrasyonu
 3. Sürükleyici bir metaverse deneyimine doğru genişleme
 4. Büyük mekanların ve perakende mağazaların yanında arazi sahibi olma ve inşaat yapma fırsatları
 5. Cömert sadakat programları
 6. Dijital üyelikler
 7. Özel NFT koleksiyonları
 8. İnanılmaz faydalar
 9. Etkinlik endüstrisine yatırım yapma fırsatları

En son haberlerle bağlantıda kalmak için sosyal ağlarımıza bağlı kalın. Önümüzdeki haftalarda markalardan, mekanlardan, sanatçılardan ve işletmelerden oluşan ortak ağımız tarafından desteklenen özel ödüllü airdroplar ve yarışmaların yanı sıra heyecan verici haberler ve ortaklık duyurularından oluşan bir baraj bekleyebilirsiniz!

Hem XMANNA hem de Backstage, kullanıcılar için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için radarın altında uçuyor ve büyük anlaşmaları kapatıyor. Yeni fırsatlara göz atmak için XMANNA ve Backstage’e göz atın!

Fırlatma hemen köşede. Hazır mısın?

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu