Kripto Para

Faith Connexion blok zinciri projesini $ FTRB başlatacak

Başarılı bir yumuşak başlatma etkinliğinin ardından Sanat Basel Miami Aralık 2021’de Faith Tribe, 24 Şubat’ta $ FTRB tokeninin İlk Değişim Arzını (IEO) ve İlk Dex Arzını (IDO) başlatmaktan onur duyar.inciBrock Pierce, Define Labs ve Mario Nawful ile yerleşik işbirliği NFT Teknolojisihayır. Çift zincirli token, Ethereum (ERC20) ve Polygon blok zincirlerinde piyasaya sürülecek.

inanç kabilesi yalnızca modayı demokratikleştirmek ve hem meta veri hem de fiziksel alanda dünya çapında bağımsız yaratıcıları güçlendirmek amacıyla oluşturulmuş sektöre özel bir ekosistemdir. Proje, fiziksel moda endüstrisi, kripto para birimleri ve metaverse arasında bir köprü kuracak.

Certik ve Omniscia tarafından denetlenen $ FTRB, Uniswap’ın yanı sıra bir dizi üst düzey merkezi borsada işlem görmeye başlayacak. 24 Şubat’tainci, 2022, $ FTRB AscendEx’te piyasaya sürülecek ve ayrıca seçim çerçevesi başlatma panelleri aracılığıyla merkezi olmayan borsalarda tanıtılacak: Red Kite, BullPerks / Gamespad ve Synapse Networks. Bu teklifi 28 Şubat’ta BitMart’ta alım satım izleyecek. $ FTRB bundan sonra önümüzdeki haftalarda diğer prestijli borsalarda piyasaya sürülecek.

Faith Tribe, bir VC ve Fashion Private Equity tohum turunu tamamlamak üzere olduğunu duyurmaktan gurur duyar. Önde gelen fonların bazılarının durum tespiti sürecini tamamlamasıyla birlikte, tur henüz sona ermemiş olsa da, NFT Technologies liderliğindeki halihazırda yerleşik bir destekçi konsorsiyumunu duyurmaktan onur duyuyoruz; AscendEx Ventures; Usta Girişimler; Shima Başkenti; ve TLF Girişimleri; Alpha Stone Capital’in yanı sıra; BullPerks; Akış Yatırımları; KAZANÇ Ortakları; IBC Grubu; Oracles Yatırım Grubu; Menşe Girişimleri; Seedthrift Girişimleri; SL2 Sermaye; Stakez Sermaye; Sinaps Girişimleri; Lüks Fonu; TyreGate Sermayesi; Ütopik Sermaye (İleri Protokol); ve Sarı Ahtapot Girişimleri.

Bir dizi zincir içi ve zincir dışı araç oluşturmaya ve bunlarla entegre olmaya kararlı olan Faith Tribe, dijital moda ve kripto dünyasının liderleriyle çalışmaya şimdiden başladı: Define Labs, DressX, PlatformE, Legitimate, Merkezsiz, Phygicode, Istituto Marangoni, SupraOracles, SoMee, Fragmint, ve Crypto Xpress. Faith Tribe, her tasarımcıya yaratıcı ruhunu ifade etme fırsatı vererek, ödüllendirerek ve güçlendirerek modanın geleceğini bozmayı amaçlıyor. İçerik oluşturucuların çalışmalarının avantajlarına sahip olma ve bunlardan yararlanma zamanı.

inanç bağlantısı, 21 yıl önce Paris’te kurulan ve yakın zamanda Mrs. Maria Buccellati ve Mr. Wahid Chammas, hem fiziksel alanda hem de meta evrende açık kaynak, işbirlikçi moda ve tasarım konseptine öncülük eden ve kucaklayan ilk lüks sokak giyim markasıdır. Markanın kapsayıcı ve farklı vizyonu, moda, müzik ve sanat alanlarında sayısız nüfuz sahibi şahsiyeti kültürünü benimsemeye ve düzenli olarak kıyafetlerini giymeye itti. Faith Connexion, blok zincirine geçerek, işbirlikçi kültürünü ve kolektif tasarım sürecini küresel yaratıcılar topluluğuna getirme fırsatı veriyor.

Son yirmi yıldır, her zaman açık ve işbirlikçi olmak üzere eğlenceli, heyecan verici ve zarif bir marka yaratma konusunda takıntılıyım. Bugün, teknolojimiz ve blok zinciri sponsorlarımızın açık kaynak modasını blok zincirinde gerçeğe dönüştürmek için markamızı ve şirketimizi seçmesinden gurur duyuyorum. Define Labs, Wahid ve özel sermaye şirketi ile birlikte, bu topluluğu blok zincirinde gerçekten alakalı hale getirmek için tüm doğru ortakları işe aldık ”dedi. Faith Connexion’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Maria Buccellati’yi ifade etti.

Faith Tribe’ın amacı, en son blok zinciri, Web3 ve NFT teknolojileriyle oluşturulmuş çok çözümlü bir platform olan moda öğelerinin işbirlikçi oluşturulması için dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan ve topluluğa ait ekosistemini geliştirerek engelleri ortadan kaldırmaktır. Faith Tribe ayrıca bir Tasarımcı Stüdyosu ve bir NFT Marketplace ile övünecek ve topluluğun kendi dijital ve fiziksel moda varlıklarını yaratmasına, özelleştirmesine, basmasına ve satmasına ve ayrıca hangi giysilerin bir koleksiyonun parçası olması gerektiğini şeffaf bir süreçle belirlemesine olanak tanıyacak.

“Kapsayıcı olmaktan çok ayrıcalıklı olmakla övünen lüks markaların büyük çoğunluğunun aksine, tüm bu açık kaynak moda konseptiyle 21 yıl önce gerçekten yenilikçi olan tek lüks sokak giyim markalarından biriyiz; çağ değişiyor ve günümüzde moda ve sanat tutkunları kendi izlerini bırakmak ve kıyafetlerini kişiselleştirmek istiyor; her zaman işbirliklerini teşvik ettik ve sanatçıları markalarımıza katkıda bulunmaya davet ettik,”Belirtilen, Wahid Pierre Chammas, Faith Tribe’ın Kurucusu.

İnanç Kabilesi Hakkında ($ FTRB)

Faith Tribe belirteci, $ FTRB, Ethereum blok zincirinin yanı sıra Polygon blok zinciri üzerine inşa edilmiş çift zincirli bir belirteçtir. Tam faydalı madeni para, sahibine yönetim hakları verir ve token sahiplerinin modadaki en son teknolojiye erişmelerine ve ayrıca fiziksel giysilere bağlı NFT’ler için bir para birimi olmasına izin veren bir dizi özelliğe sahip olacaktır. , ve oyun oynama ve tasarımcılar, sanatçılar, blogcular, etkileyiciler, pazarlamacılar ve ortaklar için eşler arası bir işlem belirteci olmak.

İnanç Bağlantısı Hakkında

Faith Connexion, 2000 yılında Paris’te kurulan, 2014’te yeni sahiplerine ait olan ve 2020’de yeniden satın alınan Fransız yetenekli dünya çapında bir moda şirketidir. Zengin Y kuşağı için modanın yeni bir yorumuna adanmış bir grup tasarımcı ve sanatçı, 360- Modern bir karıştır ve eşleştir yaklaşımında şık rock, sinirli cazibe ve sokak modasını bünyesinde barındıran dereceli dolap. Faith Connexion artık dünya çapında bir takipçi kitlesine sahip ve kendilerini ifade etmek isteyenler için çeşitli ama istikrarlı bir gardıropu simgelediği için kalabalığın arasından sıyrılıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: heyecan | Instagram | Telgraf
Tüm Medya Sorularınız için lütfen iletişime geçin:
Luna Halkla İlişkiler: [email protected] veya
mor halkla ilişkiler: [email protected] / [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu