Kripto Para

FaniTrade, lansman öncesinde sınırlı NFT FaniPass hediyesini duyurdu

FaniTrade, takas edilemeyen yardımcı jetonları FaniPass’ı duyurmaktan heyecan duymaktadır. Şirket, 22 Şubat 2022’de gelişmiş borsasının lansmanını tanıtmak için 250 giriş kartı veriyor. Şanslı kullanıcılar, aşağıdakiler gibi topluluk platformları aracılığıyla özel avantajların ve deneyimlerin kilidini açma şansına sahip olacaklar. heyecan, anlaşmazlıkve Instagram.

FaniPass, FaniTrade ekosisteminde kullanılabilecek tonlarca indirim, ödül ve yardımcı programla doludur. FaniPass gibi davranıyor kapılı içeriğe, özel tekliflere ve NFT indirimlerine ön satış erişimi sağlayan bir dijital bilet. 250’si topluluğa dağıtılacak olan sadece 1000 FaniPass olacak. Kalan 750, nane yapmak için mevcut olacak FaniTrade.com5 SOL ile başlayan, Magic Eden’da ikincil bir yeniden satış gerçekleşecek.

Geçiş, projenin yalnızca I. Aşamasıdır ve FaniTrade gelecekte özel airdroplar yapmayı planlıyor. NFT’yi elde tutmak gelir elde edecek olsa da, şirket genelinde yeni dApp’ler yayınladıkça değeri de artacaktır. yol haritasında açıklandığı gibi üç aşama.

Mevcut ve gelecekteki tüm üyeler, aşağıdaki teşviklerden yararlanarak bir FaniPass sahibi olmaktan yararlanabilir:

  • FaniSwap DEX’te sıfır işlem ücreti
  • FaniVerse NFT pazarında sıfır işlem ücreti
  • FaniBox’ın basım ücretinde %50 indirim
  • FaniDex ve FaniTRAX işlem ücretinde %50 indirim

Bu avantajlara ek olarak, FaniPass sahipleri Erken VIP beyaz listesine ve Gelecek VIP beta testine özel erişim elde eder. Ayrıca özel eşantiyonlar ve bağlı kuruluş ödemelerinde 2 kat ödül almaya hak kazanırlar.

Twitter’ı takip et, Instagram, veya çekilişle ilgili en son bilgilerden haberdar olmak için Discord sunucusuna katılın!

FaniTrade Hakkında

FaniTrade, Solana blok zinciri tarafından desteklenen merkezi olmayan bir değişim platformudur. Kullanıcıların hizmetleri ücretsiz bir emanetçi olmayan ortamda kullanmalarını sağlayan eksiksiz bir sezgisel merkezi olmayan uygulamalar paketi sunar. Protokoller, geleneksel borsaların çalışma şeklini değiştiren düşük maliyetli, izinsiz ve ölçeklenebilir bir ekosistem görevi görür. Kullanıcılar, merkezi bir platformun sağladığı tüm özelliklere, ancak güvenilir olmayan bir blok zincirinde erişebilecekler.
cüzdanları üzerinde tam kontrole sahip oldukları yer. FaniTrade’in Otomatik Piyasa Yapıcısı, toplu zincir üzerinde likidite sağlayarak kullanıcıların tüm ağlarda en iyi fiyatla Solana’nın tüm madeni paralarına her zaman erişmelerini sağlar.

İlk lansman aşaması DeFi uygulamalarına odaklanacak olsa da, ikinci aşama, FaniVerse NFT pazarının tanıtımıyla FaniTrade’in diğer heyecan verici alanlara dalışına tanık olacak. ve Fanitrax- türev opsiyon ticareti protokolü.

İnternet sitesi: www.FaniTrade.com
Twitter: https://twitter.com/FaniTradeDex
Instagram: https://www.instagram.com/fanitrade/
Anlaşmazlık: https://discord.gg/USmFmTrGDY

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu