Akademi

Fetch.ai (FET) Nedir? Özellikler, Belirteçler ve Fiyat Tahmini

CoinMarketCap’ten Alexandria, kullanıcılarının hayatını çok daha kolaylaştıran yapay zeka blok zincirine dayalı bir platform olan Fetch.ai’ye (FET) derinlemesine bir dalış yapıyor.

Fetch.ai (FET), yapay zekaya (AI) dayalı bir platformdur. olarak tanımlanır gerçek dünyanın merkezi olmayan dijital temsili özerk yazılım ajanlarının üretken ekonomik emek yürüttüğü yer. Bunu yapmak büyük ölçüde makine öğrenimine (ML) ve yapay zekaya (AI) bağlıdır.

Fetch.ai’nin amacı, sonsuz sayıda pazar yerini otomatikleştirin büyük manuel etkileşim gerektiren. Araştırmacılara göre otonom ekonomik işlemler, yüksek hızda çalışan neredeyse sürtünmesiz pazarlarla sonuçlanacak.

Her seferinde bir haber bülteni olan kripto para birimi devrimini sergilemek için bize katılın. Milyonlarca diğer abonemizle birlikte günlük haberleri ve piyasa güncellemelerini doğrudan gelen kutunuza almak için şimdi abone olun (doğru, milyonlar bizi seviyor!) – ne bekliyorsunuz?

Fetch.ai (FET) (şimdiki değeri) neredeyse özerk bir sisteme dayalı Dinamik bir ağın birden çok yönünü, ML/AI sonuçlarının kolay entegrasyonunu ve kullanımını karar vermede ve karar verme prosedürlerini iyileştiren silosuz bir AI modeli oluşturmak için makine ve insan zekasından oluşan toplu zekayı entegre eder.

Fetch.ai ağında, FET jetonu, değer ticareti yapmak için kullanılır. Tüm işlem maliyetleri için ödeme mekanizması ve ayrıca deftere kayıt için iade edilebilir bir araç olarak hizmet eder. Ağı bir bütün olarak korumak için de istiflenebilir.

Fetch.ai (FET), makine öğrenimini, yapay zekayı, çok aracılı sistemleri ve merkezi olmayan defter tekniklerini bir araya getirir. kurumsal bir internet geliştirmek bu, verimli tanıtımlar ve tahminler yoluyla faydalı işler yapılabilen ekonominin hareketli parçalarının dijital bir temsilidir.

Fetch.ai (FET), Proof-of-Stake (“PoS”) ve bir protokolün bir karışımını kullanarak fikir birliği oluşturmak için çeşitli işlemler yapar. PoS protokolü, tarafından tanımlanan işlem sırası ile yeni bloklar oluşturur. iki blok arasında yapılan iş. Bu çabayı kaydetmek için bloklar arasında oluşturulan yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) kullanılır. Blok zinciri, bir koordinatör gereksinimini ortadan kaldırarak DAG’yi noter tasdik eder. Her blok dönemi, bir eşik imza tekniğine dayalı olarak merkezi olmayan bir rastgele işaret aracılığıyla bir lider veya liderler komitesi seçer.

Akıllı defterdeki blok üretimi ve veri madenciliği operasyonları için sistem ödülleri, işlem düğümlerine teslim edilecektir.

Belirli bir gaz fiyatı ve maksimum işlem sayısı dahil olmak üzere işlem ücretlerinin çok sayıda bileşeni olacaktır.

Defter ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlandığından, gerçek performansı işleme düğümlerinde belirtilen kaynaklara bağlı olarak değişecektir. Fetch.ai (FET), özel testlerde saniyede 30.000’den fazla işlem hızına ulaştı. Fetch.ai’nin (FET), talep arttıkça test ağına sağlanan kaynak sayısını istikrarlı bir şekilde artırması planlanıyor. Test ağı, ilk başlatıldığında dakika aralığında bir blok süresine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu temkinli tahmin, fikir birliği protokolü geliştikçe ve test ağı dağıtımları daha gerçekçi hale geldikçe zamanla ayarlanacaktır.

bu Açık Ekonomik Çerçeve, ikinci katmandaki aracılara hizmet sunan protokoldür. Aracılar, ağdaki diğer aracıları bulmak, onlarla pazarlık yapmak ve onlarla iş yapmak için OEF’yi kullanır. Amacı, aktörlere dünya hakkında anlamsal, coğrafi ve ekonomik bakış açıları sağlamaktır. İki tür defter düğümü vardır: salt defter ve defter/OEF düğümleri. OEF düğümleri, en eski uygulamalarda iki kategoriye ayrılır: “güvenilir” ve “güvenilmez”. Saf defter düğümleri gibi “güvenilmez” düğümler, anonim olarak çalıştırılabilir. Gelişmiş arama ve keşif yeteneklerini etkinleştirmek için “güvenilen” düğümlere ekstra aracı bilgilerine erişim verilebilir. Bu düğümlerin operatörleri, Fetch.ai Vakfı yetkisinin yanı sıra genel ve yasal bir kimliğe sahip olmalıdır.

Fetch.ai Otomasyon Hedefi (FET)

Fetch.ai’nin amacı, artık çok fazla manuel etkileşime ihtiyaç duyan sonsuz sayıda pazar yerini otomatik hale getirmektir. Otonom ekonomik etkileşimler, neredeyse sürtünmesiz, dijital olarak hızlı pazar yerleriyle sonuçlanacak.

Fetch.ai (FET), herkesin bir takım ekonomik ajanlara sahip olduğu bir toplum tasavvur eder. Günümüzün ve yarının zorlu sorunlarına, insanların bulabileceği her şeyden çok daha zarif ve verimli cevaplar oluşturmak için seri veya paralel olarak çalışan AI platformları.

Anahtar Öğeler:

  • Karmaşık bir sistemin çeşitli bileşenleri için neredeyse otonom sistem entegrasyonu, ana özelliklerinden biridir.
  • ML/AI metodolojisini derinlemesine kavramadan, ML/AI sonuçları kolayca entegre edilebilir ve karar vermede kullanılabilir.
  • Makine zekası ve insan zekası, karar verme süreçlerini iyileştiren silosuz bir yapay zeka modeli üretmek için birlikte çalışır.

Fetch.ai (FET) belirteci, bağımsız ekonomik ajanların ağ üzerinde görevler yapmasını sağlar. FET ağında, FET jetonu, değer değişiminin birincil aracıdır. Ağa kaydolmanın bir yolu olarak, staking için ve ağ üzerinde iş yapan kişilere değer kazandırmak için tüm ağ değiş tokuşları için gereklidir. Fetch.ai tarafından sağlanan belirteç, aracılara dijital alana erişim sağlar. Onların bu ortamda, birçok yerde var olmalarına ve değer sağlayacak veya değer elde edecekleri diğer aracıları aramak için bu ortamdan geçmelerine izin verir. Bu değer, AI ve makine öğrenimi tekniklerini kullanarak hizmetlere, verilere, altyapıya veya veri işlemeye erişim şeklini alabilir.

  • FET, doğru davranma ve aracıları ve düğümleri ağa bağlama arzusunu belirtmek için bir tür pay işlevi gören bir erişim yatırma belirtecidir. Bunu yapmanın artan maliyeti nedeniyle, kötü aktörlerin ağı istenmeyen düğümler veya ajanlarla doldurma yeteneğini sınırlar.
  • Fetch.ai, arama, keşif ve reklam hizmetlerine erişim sağlar. Fetch.ai (FET) arama motoruna erişmek, göz atmak ve onunla etkileşim kurmak için AI belirteçlerine ihtiyacınız olacak. Bu, dinamik ve bağımsız fiyatlandırma ayarları ve pazarlık ile bağımsız dijital varlıklar için tasarlanmış bir alandır.
  • Fetch.ai belirteci, defter tabanlı AI/ML algoritmalarına erişebilir ve bunları oluşturabilir. AI belirteci, blok zincirinde çok çeşitli makine öğrenimi ve yapay zeka işlerinin oluşturulmasına ve bunlara erişime izin verir. Bunlar, güven ve tahmin modelleri gibi Fetch.ai tarafından sağlanan temel hizmetler veya ağ kullanıcıları için ayrı olarak geliştirilen büyük ölçekli hizmetler olabilir.

FET jetonunun toplam jeton arzı 1.151.441.226 ve mevcut dolaşımdaki arzı 746,113,681.00 FET.

Fetch.ai (FET) artık işlem görüyor 0,3566 dolar 15 Şubat 2022 itibariyle. Borsalarda 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık $20.529.838.

Kripto dünyasındaki birçok proje fayda sağladığını iddia ediyor, ancak bunların çoğu gerçek dünya sorunlarını çözmüyor. Fetch.ai (FET) ise, gerçek dünya kullanım örnekleri ulaşım, enerji ve tedarik zinciri sektöründe.

AI platformu, bireylerin, işletmelerin ve geliştiricilerin karşılaştığı gerçek dünya sorunları için özel çözümlere sahiptir. Yapay Zeka, ulaşması öngörülen bir pazar 2022’de 62 milyar dolar, Fetch.ai platformunun lider olmak için çalıştığı bir şeydir. Platform katlanarak büyümeye devam ederken milyonlarca kurumsallaşmış paranın Fetch.ai ağına şimdiden girmesinin nedeni de budur.

şu anki fiyatı Fetch.ai (FET) 0,113 ABD dolarıdır, Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,17 dolardan yaklaşık %70 daha az. FET tokeninin iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana, belgelenen tüm zamanların en düşük seviyesinden %4200’ün üzerinde değer kazandı. 0.00816 dolar. FET jetonunun genel grafiği, bize FET jetonunun bir kez değer kazanmaya başladığında, yükseliş trendine uzun süre devam edeceğini gösteren iki dik aşama gösterir. Ayrıca, FET jetonunun önemli bir süre için 0,7 $ fiyatını koruduğunu da gösteriyor. Bu, şu anlama gelir: jeton fiyatı Şu anda 0,3 dolar bölgesinde olan kripto para piyasasında bir boğa koşusu başlarsa hızla ikiye katlanabilir. Genel olarak, kripto meraklıları, FET belirtecinin gerçek kullanım durumları AI dünyasında bunu 5 dolara veya daha fazlasına itebilir, ancak bunun tam olarak ne zaman olacağını belirlemeyi zorlaştıran kripto oynaklığıdır.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu