Kripto Para

LBank Exchange, THE9’u 18 Şubat 2022’de listeleyecek

Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, THE9’u 18 Şubat 2022’de listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için THE9 / USDT alım satım çifti, 18 Şubat saat 16:00’da (UTC + 8) resmi olarak alım satım için hazır olacak. , 2022.

The9 şirketi, ödeme kilitleme cihazları ve kiosklar ve kapılar gibi işletim sistemleri, biletleme sistemleri vb. Gibi işleri yöneten bir firmadır. Yakın gelecekte blok zincirinin dünyanın temsili bir sistemi olacağına güçlü bir inançla The9 şirketi, rekabet gücünü ve iş kapsamını en üst düzeye çıkarmak için mevcut iş sistemini blok zincir teknolojisi ve tokenizasyon ile entegre ediyor. onun yerli THE9 token, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için 18 Şubat 2022 saat 16:00’da (UTC + 8) LBank Exchange’de listelenecek.

The9 şirketi ile tanışın

The9 şirketi, dünyanın dört bir yanındaki turistik yerler için ücretsiz kiosk biletleme ve yönetim sistemleri sağlayan ve dünya çapındaki tüccarlar için kiosklar sunan dünyanın en büyük kiosk operatörü THE9COMPANYKOREA ile birlikte. CGV biletleme sistemi ile başlayan The9 şirketi, son 10 yılda kiosk adına çeşitli ilgili cihazların kurulumunu ve işletimini gerçekleştirmiş ve çok amaçlı tesis işletim sistemini kurmuştur. Bunun bazı büyük müteahhitleri arasında Çin’de LVMAMA ve C-TRIP, Endonezya’da DOKU vb. bulunmaktadır. Şu anda şirket, Jeju adası projesini ve diğer küçük işletme amaçlı kiosk projesini yürütüyor. Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde kurulan ittifaklar, gelecekte 30 ittifaka genişleyecek ve mevcut iş modeli, ittifaklarla Yatırım Öncesi Ücret Dağıtımı ile devam edecek.

Ayrıca The9 şirketi, dilin turizmi deneyimleme yolundaki rahatsızlığının, her ülke para biriminin ödeme sisteminin verdiği değer kaybının ve değişimin zorluğunun ve zararın yarattığı rahatsızlığın önündeki engellerin üstesinden gelmek için büyük bir resim çizmeyi amaçlıyor. yerli ve yabancıların işletim sistemindeki ödül değeri.

The9 şirketi, küresel ağa verimli bir şekilde bağlanmak için Kore’de ilk kez ana ağı geliştiren EXA Lab teknolojisini paylaşarak bir blok zinciri sistemi kuruyor. The9 şirketi tarafından inşa edilen blok zinciri sistemi, ödemeyi en önemli anahtar haline getiriyor ve mevcut ödeme araçlarından biri olarak kripto para birimini onaylıyor ve oluşturuyor. Ayrıca, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinde kilometre kullanmalarını sağlayan küresel olarak entegre kilometre hizmetleri sağlar. Ayrıca şirket, aynı vizyonu paylaşan MEDIUM KOKPLAY üzerinden bir ekosistem kuruyor. Vizyonla şirket, mevcut projelere dayalı olarak sunulan rahatsızlıkları ortadan kaldırırken, çeşitli işletmeler arasındaki bağlantı yoluyla kuruluşunu küresel bir ağ platformuna genişletiyor.

Blok zincirinin felsefi ideolojisini tanıyan The9 şirketi, blok zincirinin yakın gelecekte dünyanın temsili bir sistemi olacağından emin. “8” sayısı dünyayı oluşturan sekiz yönü temsil etme anlamı taşır, The9 şirketi “kaynak tabanlı sistem”in sekiz yön olduğuna ve The9 şirketinin merkezde olacağına inanmaktadır.

THE9 Token Hakkında

THE9, The9 şirket blok zinciri sisteminin yerel simgesidir. Küresel turistler için, çalışan kiosklardan ürün satın almak, tüccar kilometresi sağlamak, teşvikler vb. için alternatif bir ödeme para birimi olarak kullanılabilir.

ERC20’ye göre toplam 10 milyar jeton (yani 10.000.000.000) arzına sahiptir, bunun %40’ı ekosistem için, %40’ı kilometre için, %10’u geliştirme ve operasyon için, %5’i pazarlama için sağlanır, kalan %5’i ise vakfa tahsis edilir.

THE9 tokeni 18 Şubat 2022 saat 16:00’da (UTC + 8) LBank Exchange’de listelenecek, THE9 yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange’de kolayca alıp satabilecekler. THE9’un LBank Exchange’de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

THE9 Token hakkında daha fazla bilgi edinin

Resmi internet sitesi: http://www.the9company.io/en/index.html

Telgraf: https://t.me/ninecoin_9co

Twitter: https://twitter.com/THE9_COIN/

LBank Borsasında Listeleme Duyurusu: https://support.lbank.site/hc/en-gb/articles/4419402919833-THE9-will-be-listed-on-LBank

LBank Borsası Hakkında

2015 yılında kurulan LBank Exchange, çeşitli kripto varlıkları için yenilikçi bir küresel ticaret platformudur. LBank Exchange, kullanıcılarına güvenli kripto ticareti, özel finansal türevler ve profesyonel varlık yönetimi hizmetleri sunar. Şu anda dünya çapında 210’dan fazla bölgeden 6,4 milyondan fazla kullanıcısı ile en popüler ve güvenilir kripto ticaret platformlarından biri haline geldi.

Şimdi Ticarete Başlayın: lbank.info

İletişim detayları

LBK Blockchain Co. Sınırlı

LBank Borsası

[email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu