Kripto Para

$ Flick ile medya endüstrisinde devrim yaratan Flickto

Flickto, medya endüstrisinde yaygın olan ciddi sorunları çözmek için Kasım 2021’de kuruldu. Amaçları, medya finansman yöntemlerini merkezi olmayan hale getirmek için Cardano Proof of Stake mekanizmasını ve yeni tanıtılan ISPO modelini kullanmaktır.

Son birkaç ay içinde Flickto, medya ve kripto para endüstrileri arasında ortaklıklar biriktirirken 2 başarılı IDO turunu artırırken yol haritası son tarihlerini karşılayarak önemli ilerleme kaydetti.

Dışarıdan bakıldığında, Flickto misyonunun bir parçası olmak, herhangi bir içerik oluşturucunun veya misyon odaklı bireyin yapması gereken bir şeydir. Bu, aşağıdaki nedenlerden dolayıdır:

  1. Flickto, Cardano ağındaki tek medya kuluçka merkezidir ve dünyanın her yerinden içerik oluşturucuların karşılaştığı engelleri azaltmayı amaçlar. Bir fikrin gelişmesi için en uygun fırsatlara sahip olmasını sağlamak için yeterli fon biriktirmek, genellikle bir yaratıcının başarı şansını azaltan şeydir. Flickto, delegeleri medya endüstrisinde devrim yaratma misyonlarına katılmaya ikna etmek için ISPO modelini kullanmayı amaçlıyor. Elde ettikleri fonları, uygulanabilir dağıtım ödülleri olan projeleri finanse etmek için kullanmayı hedefliyorlar. Bu oyunun kurallarını değiştiren model, büyük engellerin ortadan kalktığını görecek.
  2. Flickto, gücü tüketicilere, filmi yaşayan ve soluyan insanlara ve diğer medya türlerine bir kez ve kesin olarak geri vermeyi amaçlamaktadır. Flickto, tüketilen medyanın sıklıkla olumsuz anlatılar ve bilinçaltı mesajları içerdiği bir dünyada, bu sorunları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Bunu yapmak için, Flickto topluluğunun meyvelerini verdiğini görmek istedikleri projeler üzerinde oy kullanabilecekleri bir platform oluşturmak için CTO’ları Rob Knight tarafından yönetilen yetenekli ve kendini işine adamış geliştiricilerden oluşan bir ekip oluşturdular.
  3. Flick’i satın almak, sahibine yalnızca ödüller kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda canlı ve gelişen bir topluluğun parçası olmalarına da olanak tanır. Flickto, medya holdingleri olan tenha merkezi varlıklara kıyasla mümkün olduğunca şeffaf olmaktan gurur duyuyor. Bu, Flickto ekosistemi boyunca eksiksiz topluluk katılımı ve işbirliğine olanak tanır. Yatırımcı endişelerini hafifletmek için kripto alanına güven, özellikle de kilim çekmelere ve çantalarını doldurmaya çalışan yanlış projelere eğilimli düzensiz bir alanda.
  4. TAdemi merkeziyetçiliğin getirilmesi, Flickto’nun dünyanın her yerinden yeterince hizmet alamayan ve yeterince temsil edilmeyen içerik oluşturucuların karşılaştığı acil sorunların üstesinden gelmesine olanak sağlayacak. Flickto misyonuyla rezonansa girenler, 14 Şubat’ta başlatılan ISO’larına katılabilirler. Bu, dönem başına stake edilen ADA başına 0,33 $ FLICK değerinde ödül teşvikleri gördü. Ayrıca Flickto, topluluklarına projelerde ücretsiz danışmanlıktan üretim desteğine kadar çeşitli avantajlar alma şansı veren gerçek dünya kullanımıyla kendi NFT’lerini başlatmaya başladı. Bu teşvikler, Flickto’yu Cardano ağındaki en çok ödüllendirici ISO’lardan bazıları arasına yerleştiriyor.
  5. DeFi’nin yükselişi ve geleneksel finansman modellerini merkezden uzaklaştırma arayışıyla Flickto kendi yolunu çizmeye karar verdi. Ademi merkeziyetçilik hemen hemen her geleneksel iş modeline uygulanabilir ve çeşitli olumlu yollarla bozma ve yenilik yapma gücüne sahiptir. Flickto, bildiğimiz şekliyle medya endüstrisini merkezden uzaklaştırma ve bozma konusunda öncülük ediyor. Yenilikçi ve devrimci fikirler çok sık ortaya çıkmaz ve bu kesinlikle bazı kafaları yukarı çekecek bir fikir. Medyanın finanse edilme ve dağıtılma şeklini potansiyel olarak değiştirecek ve ademi merkeziyetçilik için baskıya yardımcı olacak bir şeyin parçası olma şansı burada ve Flickto. Ademi merkeziyetçilik, medya endüstrisinde demokratikleşmenin yükselişini görürken, temel sorunları ortadan kaldıracaktır. Bitcoin, yeni bir finansman alanının var olmasının yolunu açarken, Flickto da medya (DeMe) ile aynı şeyi yapıyor.

Bu proje için gelecek parlak ve kendini işine adamış ve azimli bir ekiple yol haritalarında belirginleştirdikleri tüm hedefleri ve kilometre taşlarını kırmaya devam ediyorlar. Flickto ISPO’nun bir parçası olmak için hala zaman var ve nesiller boyu değişmeyen bir endüstride muazzam bir değişim görmek isteyenlerin katılmasını tavsiye ediyoruz.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu