Kripto Para

Flickto, Cardano ekosisteminde merkezi olmayan medyanın sorumluluğunu üstleniyor

ISPO Remastered, herkesin filmlerden, TV şovlarından, NFT’lerden, dijital medyadan ve yazılı sözcüklerden pasif gelir akışları oluşturması için bir fırsat sunuyor. Flickto, görevdeki bir Cardano projesidir. Misyon, yaratıcıların Hollywood devleriyle eşit düzeyde olduğu merkezi olmayan bir medya (De-Me) endüstrisi geliştirmektir.

Cardano’nun yenilikçi hisse havuzu oluşturma mekanizmaları ve canlı toplulukları sayesinde Flickto, 2 başarılı IDO turu yükseltmeyi başardı ve şimdi ISPO’larının yeniden düzenlenmiş hali 11 milyonun üzerinde ADA stake sayısına ulaştı.

Tersine mühendislik yapıyorlar endüstrinin en maliyetli ve eşit olmayan kısımları için iç kaynaklar geliştirerek medya sürecini Satın alma, satış ve pazarlama maliyet yaratıcıları, fikri mülkiyetlerinin ve gelecekteki karlarının %25’ine kadar.

Bunun üstesinden gelmek için Flickto, aşağıdakiler gibi endüstri profesyonellerinden yararlanıyor: bazuka tavşanı bu yetenekleri şirket içinde inşa etmek ve yaratıcıların kârlılığa ve sürdürülebilirliğe ulaşmalarının önündeki engelleri azaltmak.

ISPO Remastered, hem ilk hareket eden avantajı hem de ağ etkisi ile bu projeye dahil olma fırsatınızdır. Flick jetonları, bireylerin tüm medya projelerinden ve gelir akışlarından aylık telif ödemeleri almaya hak kazanmasını sağlar.

Merkezi olmayan medyanın (De-Me) temelini oluşturur – bu, bireylerin ve küçük grupların uzmanlığa, kaynaklara ve sermayeye erişim sağlayarak daha büyük medya devleriyle aynı seviyede olduğu merkezi olmayan finansa (De-Fi) benzer bir kavramdır. projelere teslim etmek.

Medyanın Dünya üzerinde benzersiz bir etkisi vardır, sosyo-ekonomik sorunların ve kültürel çatışmaların temel itici gücüdür. Kötü niyetli, siyasi veya finansal etkilerin ne zaman olduğunu anlamak genellikle zordur. tükettiğimiz medyada oynuyorlar. De-Me, medyanın gücünü hem temsil hem de hikaye anlatımında çeşitlilik ve kapsayıcılık sağlayan sıradan insanların ellerine vererek bu sorunla mücadeleye yardımcı olur.

Medyanın onu tüketenler tarafından kontrol edildiği bir dünya nasıl görünürdü?

Jeff Bezos, yatırımlarına toplum üzerindeki etkisine göre karar verdiğini sık sık alıntılıyor. Flickto, medya endüstrisini hayranlarını, yaratıcılarını, meraklılarını ve hobilerini yansıtan bir endüstri yaratmak için dönüştürebilir.

Flickto’nun ISPO Remastered’daki uzun vadeli delege ödülleri birkaç çağda tükeniyor – bu yüzden acele edin. Medyanın geleceğinden payınızı alın ve ADA’nız ile Dünyayı dönüştürün.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu